Eiropas skolas ir gatavas studijām klātienē 2021. gada septembrī

Pirmkārt, vēlamies pievērst jūsu uzmanību tam, ka pagājušajā mācību gadā lielākajā daļā Eiropas valstu skolas netika slēgtas uz ilgu periodu. Vācijas, Lielbritānijas un Francijas skolu pārstāvji apgalvoja, ka bērniem psiholoģiskais kaitējums no mācībām tiešsaistē būs daudz lielāks nekā jebkura pandēmija. Maksimālais laiks, uz kuru skolas tomēr bija spiestas aizvērties ziemas periodā, bija 2-3 nedēļas.

Šodien visi mūsu partneri – Lielbritānijas, Šveices, Austrijas, Vācijas, Spānijas, Itālijas, Īrijas un citu valstu vidusskolas – ir uz 100% gatavi atsākt mācības klātienē no 2021. gada septembra. Daudzās no tām vairs nav vietu, tomēr skolu ir tik daudz, ka mēs vienmēr varēsim atrast katram skolēnam vispiemērotāko variantu.

Skolas izvēle ir ļoti svarīgs un atbildīgs brīdis katras ģimenes dzīvē. Mēs ar prieku padalīsimies ar mūsu 26 gadu gaitā uzkrāto pieredzi: stāstīt par skolām, programmu atšķirībām, izglītības pieejām, ārpusskolas pasākumiem, salīdzināt, analizēt un atrast vislabāko variantu katram bērnam ir daļa no mūsu dzīvēm. Mēs uzskatām sevi par speciālistiem šajā jomā, un tas dod mums milzīgu prieku.

Šogad mūsu kompānija iestājās BSA prestižajā privātskolu asociācijā (Boarding Schools’ Association), kas apvieno 607 pasaules vadošās skolas, starp kurām Eton College, Brighton College, Cheltenham Ladies’ College, Concord College, Cardiff VI Form College, Oundle School (Lielbritānija), Aiglon College, Brillantmont International School, College Alpin International Beau Soleil (Šveice), Brisbane Grammar School (Austrālija), Glenstal Abbey School (Īrija), International School of Paphos (Kipra).

Mēs priecāsimies tikties ar jums mūsu birojos vai tiešsaistē.

Pierakstīties konsultācijai var šeit vai pa telefonu +371 67314614
 
www.meridian.lv