+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Valodu kursi jauniešiem (16+) un pieaugušajiem Lielbritānija Accent International Language Consultancy

Atrašanās vieta

Izvēloties vietu skolai, Accent vadība jau sākotnēji plānojusi atrast vietu mācību centram ārpus Londonas,  kaut kur skaistā vietā lauku teritorijā.  Par tādu vietu tika atzīts Devonas rajons, kas atrodas Anglijas dienvidrietumos jūras krastā ar brīnišķīgām pludmalēm un gleznainiem zvejnieku ciematiem. Pludmale atrodas 5 minūšu attālumā no mācību centra.  Nesen šīs teritorijas dabas skaistumu novērtēja UNESCO un iekļāva Devonu Pasaules Mantojuma Sarakstā. Devonā ir arī divi nacionālie parki ar bagātu dzīvnieku pasauli.  

Mācību centrs atrodas netālu no divām nelielām pilsētām - Badleja Saltertona un Sidmuta. Tās ir tipiskas piejūras pilsētiņas ar nelieliem veikaliem, pabiem, restorāniem un viesnīcām. Netālu no koledžas atrodas bijušie zvejnieku ciemati ar tiem raksturīgo arhitektūru un tūkstošiem gadu senu vēsturi.   
Ekzeteras pilsēta ir Devonas galvaspilsēta, kas atrodas 12 jūdžu attālumā no koledžas. Šodien tā ir svarīgs reģiona  kultūras un administratīvais centrs. Pilsētā atrodas  slavena katedrāle un universitāte, kā arī teātri, mākslas galerijas, sporta centri un veikali.  Pilsētai ir laba satiksme ar lidostu, Londonas dzelzceļa un autobusu stacijām.    
Pateicoties dabas skaistumam un mierīgajam dzīves ritmam Devona ir ļoti populāra vieta dzīvošanai.

Skola

Skola Accent International ir dibināta 1988. gadā kā valodu apmācības un konsultāciju centrs dažāda profila speciālistiem. Skolas klienti ir uzņēmumi, biznesmeņi un menedžeri. Skola strādā ar klientiem no visas pasaules, palīdzot risināt valodas problēmas profesionālās darbības jomā.  Skolas devīze – personīga, profesionāla un kvalitatīva pieeja valodu apmācībai.  Neskatoties uz to, ka skola sadarbojas ar pasaulē slavenām kompānijām, katram studentam tiek veltīta individuāla un profesionāla uzmanība.  Skola Accent ir аkreditēta Britu Padomē un ir organizāciju ARELS un ABPEG locekle, kuras apvieno skolas, kas specializējas biznesa angļu valodas apmācībā profesionāļiem.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Mācības notiek Bicton koledžā Devonas apgabalā Anglijas dienvidrietumos. Bicton College ēka tika uzcelta 18.gs. sākumā, un tā ir bijusi lorda Klintona rezidence.  Ēka atrodas ezera krastā 200 hektāru liela parka vidū.   
Ejot pa aleju garām ezeram, jūsu priekšā parādīsies grezna ēka ar kolonnām. Mācību centrā ir moderns aprīkojums un komfortablas mācību auditorijas, kas dod iespēju studentiem no visas pasaules mācīties šajā harmoniskajā vidē.  
Mācības notiek deviņās mācību klasēs, studentu rīcībā ir arī atpūtas telpa kafijas pauzēm. Visas klases ir aprīkotas ar video un audio aparatūru, datoriem, projektoriem, pieeju internetam un elektroniskajam pastam.  Pa logiem paveras brīnišķīgs skats uz parku.  
Mācības intensīvajā angļu valodas kursā prasa daudz pūļu un enerģijas. Lai atjaunotu spēkus un paaugstinātu darba spējas, var pastaigāties pa parku vai atpūsties ezera krastā. Pēc dažām koledžā pavadītām dienām studentiem nebūs šaubu, ka tieši tā ir jāizskatās ideālam valodu mācību centram.

Mācību programmas

Neskatoties uz to, ka Accent strādā ar lielām korporācijām, kursos vienlaicīgi  mācās ne vairāk kā 25 cilvēki. Neliels studentu skaits grupās palīdz sasniegt maksimālu efektu ar individuālu pieeju katram studentam.

Valodu mācību centrs  ir paredzēts īslaicīgiem kursiem biznesmeņiem un profesionāļiem. Šajā ēkā ir 6 klases, kurās var izvietoties 30 studenti,  atsevišķa atpūtas telpa un vieta, kur padzert kafiju, kā arī valodas laboratorija un datorklase ar bezmaksas interneta pieeju. Bezvadu internets pieejams abās ēkās.

Mēs garantējam, ka, veicot on-line pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūsu izvēlētās programmas cena nepārsniegs mācību iestādes publiskajos materiālos (internetā, katalogā u.c.) norādīto oficiālo cenu. Ja mācību iestādes materiālos Jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs segsim cenu starpību, turklāt  Jūs saņemsiet papildus atlaidi 30 eiro apmērā.


! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā GBP
(2021. g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).

Nosaukums Ned. Cena Summa

Small Group (40 stundas nedēļā)

-

+

12000

Combination (35 grupā + 5 individuālas stundas nedēļā)

-

+

14600

Combination (20 grupā + 10 individuālas + 5 pašmācības stundas nedēļā)

-

+

16300

Combination (20 grupā + 20 individuālas stundas nedēļā)

-

+

18700

Individual (20 stundas nedēļā)

-

+

17000

Individual (40 stundas nedēļā)

-

+

26000

Individual (30 stundas nedēļā)

-

+

24000

Small Group (40 stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1200

0

Combination (35 grupā + 5 individuālas stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1460

0

Combination (20 grupā + 10 individuālas + 5 pašmācības stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1630

0

Combination (20 grupā + 20 individuālas stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1870

0

Individual (20 stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1700

0

Individual (40 stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

2600

0

Individual (30 stundas nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

2400

0

Dzīvošana

Ir iespējami divi pamata izmitināšanas veidi.  

Viesģimenes

Viens no visvairāk rekomendējamiem izmitināšanas veidiem. Paredz dzīvošanu angļu profesionāļu mājās. Studentam ir atsevišķa guļamistaba ar vannas istabu, brokastis un vakariņas katru dienu, svētdienās arī pusdienas (darbdienās pusdienas tiek organizētas kopā ar pasniedzējiem). Saimnieki centīsies darīt visu iespējamo, lai students justos kā mājās. Un nav brīnums, ka arī pēc mācībām daudzi studenti turpina uzturēt draudzīgas attiecības ar saviem saimniekiem daudzu gadu garumā. Šo izmitināšanas veidu var salīdzināt ar dzīvošanu 4 zvaigžņu viesnīcā, bet ar papildus  angļu valodas praksi.  

Viesnīcas

Koledžai ir izveidojusies laba sadarbība ar daudzām viesnīcām. Studenti parasti tiek izmitināti 3 un 4 zvaigžņu viesnīcās, bet ir iespējami arī citi varianti, sākot no “Bed & breakfast” līdz greznām viesnīcām. Izvēloties doto izmitināšanas veidu, diemžēl nav iespējama papildus valodas prakse.


! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā GBP.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Dzīvošana ģimenē (SGL, brokastis un vakariņas)

-

+

3350

Dzīvošana viesnīcā (pēc pieprasījuma)

-

+

00

Dzīvošana ģimenē (SGL, brokastis un vakariņas)

Ned.

Cena

Summa

-

+

335

0

Dzīvošana viesnīcā (pēc pieprasījuma)

Ned.

Cena

Summa

-

+

0

0

Pasākumu programma


Mācību materiāla efektīvākai apgūšanai studentiem ir nepieciešama atpūta un  relaksējoša atmosfēra. Tāpēc jebkura kursa neatņemama sastāvdaļa  ir pasākumu programma. 
Koledža piedāvā sekojošus aktīvās atpūtas veidus: slēgtais baseins, teniss, skvošs, jāšana, golfs un kalnu riteņbraukšana. Tā kā koledža atrodas tuvu brīnišķīgām pludmalēm, studentiem tiek piedāvāti dažādi ūdens sporta veidi: peldēšana, burāšana, vindsērfings utt.    
Netālu no koledžas atrodas Dartmuras un Eksmuras Nacionālie parki, bet kultūras, naktsdzīves vai iepirkšanās cienītāji var doties uz Ekzeteru, kas atrodas tikai 20 minūšu attālumā.          
Katru nedēļu tiek  rīkoti viens vai divi vakara pasākumi, kā arī viena ekskursija uz visu dienu (sestdienās). Vakara pasākumi var būt teātra vai kino apmeklējumi, klasiskās mūzikas, tautas mūzikas vai džeza  koncerti, braucieni ar jahtu pa jūru vai upi, golfs, teniss, skvošs, krikets, jāšana vai vienkārši atpūta krodziņā upes krastā.   
Sestdienas ekskursijās ir iekļauti sekojoši virzieni un objekti: pilsētas Bath un Plimuta, Dartmuras nacionālais parks, Kornvola, Stounhendža, angļu rivjēra, Devonas austrumu piekraste,  braucieni ar jahtām un dažādu piļu apmeklējumi.  
Ārpus skolas organizētajiem pasākumiem studenti var piedalīties visos pasākumos, kurus organizē ģimene, kurā viņi dzīvo.  
Sociālā programma ir iekļauta kursa cenā (izņemot kursu Individual 20).

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

120120

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

120

120

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk