+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta – Porrentruy, Šveice
Tuvākās lidostas - Basel-Mulhouse-Freiburg lidosta (BSL) – 40 km, Bernes lidosta (BRN) – 65 km, Cīrihes lidosta (ZRH) – 110 km.
Kursa ilgums – min. 1 nedēļa
Vecums- 11—17 gadi
Programmas – Exploration Classes, Engagement Classes
Dzīvošana - Collège & Lycée Saint-Charles, kas dibināta 1897.gadā


Skola
Academic Camp Switzerland tiek organizēta Collège et Lycée Saint-Charles, kas atrodas nelielajā Porrentruy pilsētā stundas brauciena attālumā no Bāzeles. Porrentruy atrodas Jura kalnu reģionā Šveicē, netālu no Francijas robežas. Oficiālā valoda ir franču.
Collège et Lycée Saint-Charles atrodas ļoti skaistā vietā pie pils. Kampusā ir galvenā skolas ēka ar modernām klasēm, dzīvesvietām, kinoteātri un sporta kompleksu (ieskaitot tenisa kortus, basketbola laukumu, rotaļu laukumu un sporta halli).Academic Camp Switzerland mācību metodika ir balstīta uz CLIL – Content and Language Integrated Learning. Tās ietvaros bērni apgūst akadēmiskos priekšmetus, vienlaicīgi mācoties arī angļu valodu.


Dzīvošana un ēdināšana
Skola piedāvā dažāda veida komfortablas istabas. Meitenes un zēni dzīvo atsevišķos stāvos.
Meitenes dzīvo plašās divvietīgās vai vienvietīgās istabās, zēni - divvietīgās vai trīsvietīgās istabās. Pieejamas arī divvietīgās istabas ar privātām vannasistabām, tomēr lielākā daļa istabu ir ar koplietošanas vannasistabām. Skolēniem ir pieejamas ērtas koplietošanas atpūtas telpas, kurās ir neliela virtuve, lai pavadītu laiku ar jaunajiem draugiem un pagatavotu uzkodas.


Programmas

Exploration Classes (12-14 g.v.)

Exploration programmas ietvaros bērni apgūst dažādus akadēmiskos priekšmetus angļu valodā. Klasē ir ne vairāk kā 10 skolēni. Tiek apgūta angļu valoda, matemātika, zinātnes, sociālās zinātnes un māksla. Visas mācības notiek angļu valodā. Programmā - 30 mācību stundas nedēļā.
Programmas ietvaros bērni apgūst vērtīgas mācību prasmes, kas pēc tam palīdzēs nākotnes akadēmiskajā karjerā.
Akadēmisko mācību priekšmetu vielas apguve un skolēnu valodas attīstība tiek īstenota, izmantojot International Baccalureate Middle Years Programme mācīšanas pieeju. Individuāla izpēte un atklājumi sniedz labākus rezultātus, nekā vienkārši mācīšanās no tā, ko māca. Skola cenšas attīstīt skolēnu kompetenci angļu valodas pielietojumā.

Engagement Classes (15-18 g.v.)

Skolēniem šajā programmā ir iespējams izvēlēties atsevišķus priekšmetus no plaša piedāvāto mācību priekšmetu klāsta. Klasē ir ne vairāk kā 10 skolēni. Programmā - 30 mācību stundas nedēļā. Katru dienu skolēniem ir četras 75 minūšu garas mācību stundas, kā arī konsultācijas un tikšanās.
Mācību laikā skolēnus iepazīstina ar dažādām mācīšanās metodēm. Pirms ierašanās nometnē, skolēniem ir iespējams izvēlēties interesējošos priekšmetus. Skola, ņemot vērā skolēna izvēles, sagatavo individuālu mācību plānu. Iespējams izvēlēties no šādu priekšmetu saraksta:
 Akadēmiskā franču valoda
 Māksla
• Bioloģija
• Ķīmija
• Ekonomika, bizness un uzņēmējdarbība
• Angļu valoda
• Eseju rakstīšana
• Matemātika
• Fizika
• Prezentācijas un intervijas
• Sociālās zinātnes
• Zināšanu teorija.


Pasākumu programma
Skola piedāvā lielisku atpūtas programmu, pateicoties kurai skolēni varēs attīstīt līderības prasmes, izmēģināt ko jaunu, kļūt daudz pārliecinātāki par sevi un iegūt jaunus draugus no visas pasaules.
Programmas ietvaros bērni varēs iepazīt Eiropas pilsētu kultūru, dodoties uz Cīrihi, Parīzi, Štutgarti un Ženēvu. Aktivitāšu programmā ir iekļauta planēšana, braukšana ar kajakiem, jāšana ar zirgiem, peldēšana, futbols, teniss un daudzas citas aktivitātes. Skolas personāls parūpēsies, lai visiem nometnes dalībniekiem būtu jautri!
Pasākumu plānā iekļauti arī pārgājieni, skaistā Rhine Falls apmeklējums, kā arī Šveices šokolādes un siera rūpnīcu apmeklējumi un degustācijas.


Datumi
:11.07.- 15.08.2021.

Cena:
2250 CHF (nedēļā)

Cenā iekļauts – dzīvošana, mācības, mācību materiāli, ēdināšana, veļas mazgāšana, apdrošināšana, lidostas transfēri, aktivitātes un ekskursijas.

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk