+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Organizācija English Naturally piedāvā angļu valodas kursus bērniem un jauniešiem trijās Lielbritānijas pilsētās – Winchester, Lymington un Petersfield.

Winchester
Vecums- 14-18

Winchester atrodas aptuveni 60 jūdzes uz dienvidrietumiem no Londonas, un nesen tika atzīta par labāko vietu, kur dzīvot Lielbritānijā. Pilsētai ir unikāla vēsturiska nozīme – karaļa Alfrēda laikā Winchester bija Lielbritānijas galvaspilsēta. Neskatoties uz to, ka pilsēta nav liela (tikai 50 000 iedzīvotāju), tajā ir viss nepieciešamais, lai padarītu jūsu uzturēšanos pilsētā ērtu un interesantu – sporta zāle, kafejnīcas, bāri, restorāni, kinoteātris, dabas parki, dārzi un veikali.

Mācību programma

Programma iekļauj ikdienas angļu valodas nodarbības, sporta un izklaides pasākumus un ekskursijas. Apmācība notiek nelielās grupās- maksimums 15 cilvēki. Programmā ir iekļautas divas sestdienas pilnas dienas ekskursijas un iknedēļas pēcpusdienas ekskursijas uz tuvākajām pilsētām. Tiek organizēti arī kopīgi kino un BBQ vakari, kā arī citi pasākumi.

Datumi (2023)

26.06 - 04.08|
_______________________________________________________________

Lymington
Vecums: 11-18 gadi

Lymington – skaista, droša, tipiska angļu pilsēta Hempšīras grāfistē Anglijas dienvidu krastā, kas atrodas starp divām lielākām pilsētām Sauthemptonu un Bornmutu.

Limingtona atrodas blakus New Forest National Park, kura platība ir 300 kvadrātkilometri. Pilsētā ir daudz interesantu veikalu un bāru. Līdz pilsētai ir viegli nokļūt, tā atrodas 35 minūšu braucienā no Sauthemptonas lidostas un 90 minūšu braucienā no Getvikas un Hītrovas lidostām.

Mācību programma

Programma iekļauj ikdienas angļu valodas nodarbības (3.5 stundas dienā), sporta un izklaides pasākumus un ekskursijas. Apmācība notiek nelielās grupās- maksimums 15 cilvēki. Studenti vecumā no 16 gadiem var iegūt darba pieredzi, kas dod iespēju praktizēt angļu valodu darba apstākļos.

Pasākumu programma

-Ekskursija uz Londonu katru otro sestdienu. Ekskursijas laikā būs iespēja apmeklēt galvenos apskates objektus, doties šopingā, kā arī apmeklēt mākslas galerijas vai vienkārši atpūsties, vērojot ielas māksliniekus Koventgārdenā.
-Atpūta New Forest National Park – skaistā dabas rezervātā, kas ir ideāli piemērots riteņbraukšanai un pastaigām
-Ceļojums ar prāmi uz Vaitas salu, kas ieguva pasaules slavu, pateicoties 1970.gada mūzikas festivālam, kurā piedalījās Džimmijs Hendriks, un grupas The Who un Joni Mitchell. Ekskursijas laikā būs iespēja izbaudīt lauku skaistumu un skaistos jūras krastu skatus
-Ekskursija uz Bornmutu – populāru kūrortu ar smilšu pludmalēm
- Ekskursija uz Winchester Cathedral, kara muzeju un slaveno Winchester koledžu, kas pēc savas atmosfēras un arhitektūras atgādina brīnumaino Hogwarts.

Datumi (2023)

26.06 - 04.08

______________________________________________________________
Petersfield
Vecums: 11-18 gadi

Petersfield- skaista, droša un tipiski angliska pilsēta Hempšīras grāfistē, kas atrodas aptuveni 60 jūdzes no Londonas. Atrodas South Downs  nacionālajā parkā, kas dod iespēju baudīt skaistos dabas skatus pastaigājoties vai dodoties izjādēs ar zirgiem. 

Programma

Nodarbības notiek katru dienu no 9:00 līdz 12:30 mazās grupās – maksimums 15 cilvēki, kas nodrošina individuālu pieeju katram studentam. Pēc nodarbībām ir iespēja piedalīties sporta aktivitātēs (peldēšana, batuts, basketbols, krikets, futbols, teniss) vai radošajās darbnīcās. Skolēni vecumā no 16 gadiem var saņemt darba pieredzi. Vakaros tiek piedāvāta plaša izklaižu programma (diskotēkas, karaoke, diskusijas).

Pasākumu programma

 - Katru sestdienu tiek organizētas ekskursijas uz Londonu. Ekskursijas laikā būs iespēja apmeklēt galvenos apskates objektus, doties šopingā, kā arī apmeklēt mākslas galerijas vai vienkārši atpūsties, vērojot ielas māksliniekus Koventgārdenā
- Atpūta South Downs National Park-skaistā dabas rezervātā, kas ir ideāli piemērots riteņbraukšanai, lidojumiem ar deltaplānu un pastaigām
- Ekskursija uz Winchester Cathedral, kara muzeju un slaveno Winchester koledžu, kas pēc savas atmosfēras un arhitektūras atgādina brīnumaino Hogwarts
- Ekskursija uz ostu ar vecu kuģu apskati un Spinnaker Tower, no kura paveras iespaidīgs skats, kā arī tuvumā esošā tirdzniecības centra apmeklējums.

Datumi (2023)

10.07 – 11.08
__________________________________________________________

Dzīvošana

Dzīvošana visās 3 pilsētās notiek angļu ģimenēs. Pateicoties tam, studentam ir iespēja pielietot iegūtās valodas zināšanas praksē un izjust ikdienas britu dzīves ritmu.
Vairums ģimeņu dzīvo netālu no skolas, tāpēc studentiem nav vajadzības izmantot sabiedrisko transportu. Dzīvošana ģimenē iekļauj studenta dzīves vietas nodrošināšanu, brokastis un vakariņas, brīvdienās arī pusdienas. Skola rūpējas par studentu drošību un nodrošina diennakts atbalstu.

Cenā iekļauts

Mācības, mācību materiāli, dzīvošana, ekskursijas (ieskaitot iknedēļas pilnas dienas ekskursiju), pasākumu programma.

Papildus jāapmaksā

Transfērs no Gatwick lidostas, lidmašīnas biļetes, apdrošināšana.

Cenas ir norādītas GBP.
! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena 1 nedēļai.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Summer course in Winchester

-

+

8050

Summer course in Lymington

-

+

7350

Summer course in Petersfield

-

+

7350

Transfērs abos virzienos (lidosta Gatwick)

-

+

1800

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Summer course in Winchester

Ned.

Cena

Summa

-

+

805

0

Summer course in Lymington

Ned.

Cena

Summa

-

+

735

0

Summer course in Petersfield

Ned.

Cena

Summa

-

+

735

0

Transfērs abos virzienos (lidosta Gatwick)

Ned.

Cena

Summa

-

+

180

0

Aģentūras reģistrācijas maksa

Ned.

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

    Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk