+37125451444
info@meridian.lv

Redinga ir liela, vēsturiska pilsēta, kas atrodas Berkšīras grāfistes centrālajā daļā. Pirmo reizi Redingas vārds tika pieminēts anglosakšu hronikā tālajā 9. gadsimtā. Savā gadsimtiem ilgajā vēsturē pilsēta ir piedzīvojusi gan lejupslīdes, gan labklājības un diženuma periodus, par ko liecina viduslaiku abatijas un klostera drupas. Tagad pilsēta ir populārs tūrisma galamērķis, jo tā atrodas tuvu galvaspilsētai, un tai ir izdevīgs ģeogrāfiskais izvietojums starp divām upēm – Temzu un Kenetu.

Skola

Skola Queen Anne’s School tika dibināta tālajā 1698.gadā, un tā ir izvietojusies  plašā, gleznainā kampusā netālu no Temzas upes. Skolas ēku, kas būvētas dažādos laikmetos, arhitektūrā veiksmīgi apvienojas tradicionālā Viktorijas laika arhitektūra ar mūsdienu ēkām. Skolas teritorijā atrodas deju studija,  dažādu sporta veidu spēļu laukumi, slēgtais peldbaseins un liels sporta komplekss.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti skolas kampusā vienvietīgās un divvietīgās istabās ar visām ērtībām. Jaunākie skolēni tiek izmitināti istabās pa 3-4.

Pasākumu programma

Pasākumu programmā ir ietverta tuvāko pilsētu apmeklēšana un ievērojamāko vietu apskate. Piemēram, divu ieplānoto ekskursiju laikā uz Londonu skolēni varēs apmeklēt Bekingemas pili, Dauningstrītu, Parlamentu, Dabas vēstures muzeju, Jūras muzeju, kā arī izbraukt ar slaveno London Eye. Ekskursija uz Vindzoru tiek papildināta ar aizraujošu laivu braucienu.

Mācību programmas


English + Multi Activity
Vecums – 8-17 gadi
Šī ir vispopulārākā standarta vasaras programma, kurā apvienotas angļu valodas stundas (15 stundas x 60 minūtēm nedēļā) ar dažāda veida fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā pieredzējušu mentoru vadībā un aizraujošu pasākumu programmu un ekskursijām. Bērni var nodarboties ar tenisu, basketbolu, volejbolu, peldēšanu, futbolu, fotografēšanu, dejošanu un teātra mākslu.

Papildus standarta programmai skolēni var izvēlēties kādu no šīm iespējām atkarībā no vecuma: intensīvo angļu valodas kursu, angļu valodu + dejas vai angļu valodu + teātra māksla.

Šīs programmas ir pieejamas tikai pēc pieprasījuma

Intensive English
Vecums – 11-17 gadi
Šī opcija ir ideāli piemērota skolēniem, kas vēlas sasniegt maksimāli iespējamo rezultātu savā uzturēšanās laikā Anglijā. Programma ļauj arī koncentrēties uz atsevišķiem valodas apguves jautājumiem un problēmām. Programmā ir iekļauta 21 stunda pa 60 minūtēm nedēļā. 
 
English + Dance

Vecums – 11-17 gadi
Šis kurss ir paredzēts tiem, kam patīk modernās dejas. Iepriekšēja dejošanas pieredze nav svarīga, jo galvenais ir vēlme sasniegt rezultātu gan valodas apguvē, gan deju nodarbībās. Katras deju nodarbības ilgums ir 3 stundas ar pārtraukumu (kopā 9 stundas nedēļā). Pirmā nodarbības daļa ir veltīta jaunas deju tehnikas apgūšanai, bet otrā – praksei. Deju stilistikā ir ietverti dažādi virzieni, piemēram, Street Dance, Modern Jazz, Contemporary un West End.
 
English Plus Drama

Vecums – 11-17 gadi
Šis kurss ir piemērots jaunajiem teātra cienītājiem un topošajiem aktieriem. Skolēni mācās izprast dažādas teātra mākslas nianses, ieskaitot improvizāciju, atdarināšanas mākslu un lomu spēles. Līdz programmas beigām jaunieši paši iestudē fragmentu no kādas slavenas lugas. Teātra nodarbību skaits - 12 stundas nedēļā.

Izbraukšanas datumi

11.07 - 25.07.2021
25.07 - 08.08.2021

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

Cenas ir norādītas euro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 3 nedēļas. Lai pasūtītu 2, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
Aprēķiniet sava ceļojuma maksu vai pasūtiet programmu online.
Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas pasūtījuma summa. Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Junior Course 11-17 (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, 1-3 cilv., FB) - 2 nedēļas

-

+

26902690

Junior Course 11-17 (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, 1-3 cilv., FB) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2690

2690

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk