+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Skola ir dibināta 1936.gadā Anglijas dienvidu piekrastes pilsētā Īstbornā, populārā Anglijas kūrortā. 1 stundas brauciens ar vilcienu un Jūs jau esat Londonā. Pilsēta pārsteidz ar tīrību un sakoptajiem parkiem.

Pilsētā ir daudz restorānu un veikalu, kinoteātru un diskotēku. Brīvajā no mācībām laikā ir iespējams atpūsties pie jūras vai doties ekskursijās uz citam pilsētām - Londonu, Braitonu, Portsmutu. Studentu brīvā laika organizācijas nodaļa Īstbornas angļu valodas skolā būs priecīga Jums piedāvāt arī citus izklaides pasākumus.

Skola

Divas skolas ēkas atrodas netālu no pilsētas centra un jūras. Skola ir akreditēta Lielbritānijas padomē un ir organizācijas Quality English locekle. Skolā tiek piedāvātas dažādas programmas, taču intensīvais un vasaras brīvdienu kurss jau vairāku gadu garumā ir izpelnījies lielāko popularitāti. Tā kā mācību grupas aizpildās ātri, mēs rekomendējam pieteikties laicīgi.

Dzīvošana

Pateicoties dzīvošanai ģimenē, studentam ir iespēja izmantot nodarbībās iegūtās zināšanas praksē un iepazīt britu dzīvesveidu. Lielākā daļa viesģimeņu Īstbornā dzīvo netālu no skolas, tādēļ studentiem nav nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu. Dzīvošana viesģimenē iekļauj izmitināšanu, brokastis un vakariņas, brīvdienās arī pusdienas. Katru dienu students var izmantot dušu.

Ģimene nodrošina arī veļas mazgāšanu. Gultasveļa un dvieļi tiek mainīti reizi nedēļā. Obligāta prasība, ka vienā ģimenē nevar dzīvot divi studenti, runājoši vienā valodā. Ģimene ņem vērā studenta ēšanas ieradumus.

Pasākumu programma

Skola piedāvā dažādu kultūras un sporta pasākumu programmu, tai skaitā vienas dienas ekskursijas uz Londonu un citām pilsētām. Savā brīvajā laikā studenti var doties pastaigās un atpūsties pie  jūras, kuras piekrasti rotā žilbinoši baltas klintis. Citi skolas piedāvātie pasākumi: minigolfs, kino, futbols, volejbols, ekskursijas uz Braitonu un Heistingsu, un citi. 

Izbraukšanas datumi:

11.07 - 01.08.2021

3 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, informatīvie un mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi pasākumi, katru nedēļu 1 ekskursija uz visu dienu, dzīvošana ģimenē kopā ar studentu no citas valsts, divreizēja ēdināšana darba dienās, trīsreizēja ēdināšana brīvdienās, veselības apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.  
Cenas ir norādītas euro (EUR) par 3 nedēļām.

Standarta programmas ilgums ir 3 nedēļas. Lai pasūtītu 2, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
Aprēķiniet sava ceļojuma maksu vai pasūtiet programmu online.
Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas pasūtījuma summa. Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Summer Plus (25 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas

-

+

24252425

Intensive English (30 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas

-

+

24250

Summer Plus (25 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2425

2425

Intensive English (30 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2425

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk