+37125451444
info@meridian.lv

Skola

GV Malta skola ir dibināta 1999. gadā nelielā kūrortpilsētā St. Paul’s Bay. Mācību iestāde izveidota lieliskā maltiešu villā, 150 metru attālumā no jūras. Par skolas augsto kvalitāti liecina tās akreditācijas un dalība starptautiskās asociācijās un organizācijās. GV Malta ir FELTA locekle, un tai ir arī Maltas Izglītības ministrijas un Maltas tūrisma asociācijas licenzes. Skola ir vienīgā Maltā, kas iekļauta Quality English asociācijā.

Vasaras nometne tiek organizēta uz vietējās vidusskolas bāzes, prestižajā Tal-Virtu ’rajonā Rabatas pisētā, kas atrodas 10 minūšu attālumā no vienas no Maltas viduslaiku "pērlēm "- senās galvaspilsētas Mdinas. Skolas teritorijā: futbola laukums, teātris, basketbola zāle, volejbola laukumi, atpūtas telpa ar spēlēm, ūdens spēles.

Dzīvošana

Skola organizē dzīvošanu rezidencēs istabās ar visām ērtībām, kurās dzīvo 2-3 cilvēki. Tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana skolā (brīvdienās - iepakotas pusdienas).

Pasākumu programma

Malta – tā ir saule un jūra, kā arī gadsimtiem sena vēsture, angļu valoda un iepazīšanās ar jauniem draugiem no dažādām pasaules valstīm. Skolēniem notiek ekskursijas profesionālu gidu pavadībā uz Valletu un seno galvaspilsētu Mdinu, atpūta smilšainās pludmalēs, iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, putu diskotēkas, dejas pludmalē, bārbekjū, boulings un citas izklaides.

Programmas paraugs 

Mācību programma

Skolā strādā preofesionāla komanda, kas dara visu, lai skolā pavadītais laiks audzēkņiem būtu skaistām atmiņām un notikumiem bagāts. Visi skolotāji – augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi un, kas nav mazsvarīgi, ar angļu valodu kā dzimto valodu. Izmantojot dažādas metodes un paņēmienus, piemēram, lomu spēles, viktorīnas, grupu projektus un debates, mācības tiek padarītas daudz interesantākas un reizē arī rezultatīvākas.
Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas pa 45 minūtēm nedēļā.  Mācības notiek balstoties uz komunikatīvo metodi, un galvenais mērķis -  iemācīt pārliecinoši izmantot valodu gan ikdienas situācijās, gan akadēmisko mācību laikā. Cilvēku skaits klasē – maksimums 16.

Kombinētie braucieni uz skolu ESE Malta.

Studentiem, kuri vēlas pavadīt laiku neatkarīgāk, mēs piedāvājam kombinēto programmu, mācoties skolā ESE Malta. Kombinētās programmas priekšrocība ir tā, ka students dodas uz Maltu un atpakaļ kopā ar pavadītāju kā daļa no mūsu grupas, bet pārējo programmas daļu veic individuāli. Mēs sniegsim studentam mūsu grupas vadītāja kontaktus Maltā, lai ārkārtas situācijā varētu sazināties. 

Individuālā kombinētā programma notiek skolā ESE Malta. Mācības un dzīvošana tiek organizēta četru zvaigžņu viesnīcā Salini Resort, kas atrodas gleznainā jūras krastā piecu minūšu brauciena attālumā no kūrorta pilsētām Qawra, Bugibba un Svētā Pāvila līci. Viesnīcā ir 208 istabas, no kurām puse ir ar skatu uz jūru. Viesnīcas slēgtajā teritorijā ir 2 baseini, tenisa korti un sauļošanās terase. Tai ir 2 restorāni, kafejnīca, picērija, interneta kafejnīca un suvenīru veikals. Visi studenti dzīvo Salini Resort istabās ar visām ērtībām līdz 4 cilvēkiem katrā. Tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana (iepakotas pusdienas) un ikdienas transports uz/no skolas, uz pasākumiem un atpakaļ uz viesnīcu.
Brīvajā laikā pēc nodarbībām skola organizē dažādas aktivitātes un ekskursijas: sports un atpūta pie jūras, braucieni uz populārām smilšainām pludmalēm, laivu braucieni, Maltas galvaspilsētas Valletas un "klusās pilsētas" Mdinas apmeklējums, Maltas piekrastes ciematu svētki ar šova programmu un svētku uguņošanu, kā arī citi pasākumi.

Datumi

18.07 - 01.08.2021

Brīvo vietu skaits grupu braucienos

Cenas ir norādītas euro (EUR).

2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes Rīga-Malta-Rīga, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, mācību materiāli, skolas reģistrācijas maksa, testēšana, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu programma, mācību materiāli, ikdienas transfērs uz skolu un atpakaļ, sertifikāts kursu noslēgumā, medicīniskā apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67317627 Rīgā, 63607869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Junior English GV Malta 10-17 gadi (dzīvošana rezidencē)

-

+

19900

Junior Camp Salini Resort, ESE (kombinētā programma) 11-13 gadi

-

+

19900

Teen Club Salini Resort, ESE (kombinētā programma) 14-17 gadi

-

+

19900

Teen Club, ESE (kombinētā programma, dzīvošana ģimenē) 13-17 gadi

-

+

15600

Family Pack Salini Resort (1 pieaugušais + 1 bērns 8-17 g.)

-

+

48300

Junior English GV Malta 10-17 gadi (dzīvošana rezidencē)

Progr.

Cena

Summa

-

+

1990

0

Junior Camp Salini Resort, ESE (kombinētā programma) 11-13 gadi

Progr.

Cena

Summa

-

+

1990

0

Teen Club Salini Resort, ESE (kombinētā programma) 14-17 gadi

Progr.

Cena

Summa

-

+

1990

0

Teen Club, ESE (kombinētā programma, dzīvošana ģimenē) 13-17 gadi

Progr.

Cena

Summa

-

+

1560

0

Family Pack Salini Resort (1 pieaugušais + 1 bērns 8-17 g.)

Progr.

Cena

Summa

-

+

4830

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk