+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Izstādes un semināri 14. aprīlī plkst. 18.00. Bezmaksas vebinārs Coventry University Wroclaw “10 padomi savas sapņu universitātes atrašanai”

Mēs zinām, cik sarežģīti ir izvēlēties mācību iestādi un programmu, kas būs piemērota tieši Jums. Kā atrast “savu” universitāti, kurš kurss būs vislabākais? Kā kaut ko saprast milzīgā informācijas plūsmā? Ja Jums rodas šādi jautājumi, tad šis vebinārs ir domāts Jums.

Pievienojieties mums trešdien, 14.aprīlī pl.18:00, un vienas stundas laikā Jūs uzzināsiet, kā izvēlēties mācību programmu, kura Jums ne tikai patiks, bet dos arī nepieciešamās zināšanas un prasmes veiksmīgas karjeras sākumam.

Vebinārā iepazīstieties arī ar Coventry University – tā ir viena no top mācību iestādēm Lielbritānijā.  Turklāt, tā ir pirmā britu universitāte, kura atvēra savu kampusu Polijā. Ko tas dod Jums? Iespēju iegūt kvalitatīvu britu izglītību un diplomu par Eiropas cenu un bez vīzas! Uzziniet vairāk par Coventry University Wroclaw studiju programmām!

Lai piedalītos vebinārā, lūdzu, reģistrējēties šeit

Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet saiti uz tiešsaistes tikšanos Teams platformā).

Reģistrējieties bezmaksas individuālai konsultācijai un uzziniet vairāk par izglītības iespējām ārzemēs!

Mēs priecāsimies atbildēt uz jūsu jautājumiem:
+ 371 25451444
+ 371 67314614
riga@meridian.lv
www.meridian.lv
Vebinārs tiek organizēts kopā ar www.balticcouncil.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk