+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Izstādes un semināri 12. janvārī plkst. 16.00. Bezmaksas vebinārs ar Breda University of Applied Sciences (Nīderlande)!

Izmantojiet lielisko iespēju personīgi sazināties ar augstskolu studentiem no Baltijas valstīm un pārliecinieties, ka Bredas universitāte ir piemērota tieši jums!

Breda University of Applied Sciences atrodas nelielā Bredas pilsētā Nīderlandes dienvidos. Mūsdienu universitātes pilsētiņa nodrošina lieliskas iespējas kvalitatīvai izglītībai akadēmiskajās un pielietojamās programmās sekojošās jomās: tūrisms, loģistika, celtniecība, plašsaziņas līdzekļi, izklaide un atpūta un citas.Breda University of Applied Sciences ir jūsu ceļš uz kvalitatīvu Eiropas izglītību un veiksmīgu starptautisko karjeru!

Reģistrēšanās vebināram: https://buas.webinargeek.com/discover-breda-university-of…

Reģistrējieties bezmaksas individuālai konsultācijai un uzziniet vairāk par izglītības iespējām ārzemēs: https://meridian.lv/pierakstieties-uz-konsultaciju

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk