+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Izstādes un semināri Starptautiskā Augstākās Izglītības Izstāde 12. un 13. martā | ONLINE

Iepazīstieties ar pasaulē zināmo mācību iestāžu pārstāvjiem, bakalaura un maģistra programmām dažādās nozarēs, MBA un universitāšu sagatavošanas programmām.

Universitātes, biznesa augstskolas no Nīderlandes, Lielbritānijas, ASV, Itālijas, Šveices, Francijas, Vācijas, Spānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Igaunijas un citām valstīm, kā arī Meridian Group un Baltic Council for International Education ārzemju izglītības konsultanti.

Kad?

Piektdien, 12. martā, plkst. 14:00 līdz 18:00.
Sestdien, 13. martā, plkst. 12:00 līdz 16:00.

Bezmaksas izstādes apmeklējums!

Lai piedalītos izstādē, ir nepieciešama tikai iepriekšēja reģistrācija, lai saņemtu piekļuves linkus mācību iestādēm, un dalībai individuālajās tikšanās, vebināros, semināros un prezentācijās.

Izstādes programmu un dalībnieku sarakstu var apskatīt šeit

Kas piedalās izstādē?

Iepriekš reģistrējoties, jūs varat izvēlēties mācību iestādes, kuras jūs interesē, un mēs palīdzēsim jums organizēt individuālu tikšanos ar to pārstāvjiem, ja tas būs nepieciešams, un atsūtīsim jums viņu pasākumu programmu.

Izstāde notiks tiešsaistē, izmantojot platformu “Zoom”, un vienīgais, kas jums ir nepieciešams, ir jūsu klēpjdators, viedtālrunis, dators vai jebkura cita ierīce ar piekļuvi internetam.

Ja Jums rodas kādi papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:
riga@meridian.lv
t. 67314614
m. 25451444

Tiekamies izstādē 12. un/vai 13. martā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk