+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Bakalaura programmas ārzemēs. Semināri par programmām: Engineering & Computer Science, Business & Economics, Art & Design

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - seminars-1.jpg

Meridian Group uzsāk tematisku semināru sēriju par augstākās izglītības iespējām Eiropā. Katrs seminārs būs veltīts vienam no trijiem novirzieniem: Art and Design, Business and Economics, Engineering and Computer Science. Seminārus vadīs mūsu speciālisti – ārzemju universitāšu absolventi.

Izvēlēties sev interesējošo mācību novirzienu un nāciet uz semināru:

11.12.2018. – Semināri topošajiem inženieriem un programmētājiem. “Kā iestāties inženierzinātņu un datorzinātņu fakultātēs ārzemēs?” Semināri notiks 16:00 (latviešu valodā) un 17:00 (krievu valodā).

13.12.2018. – Semināri topošajiem uzņēmējiem un ekonomistiem. “Kā iestāties ekonomikas, biznesa un finanšu fakultātēs ārzemēs?” Semināri notiks 16:00 (latviešu valodā) un 17:00 (krievu valodā).

18.12.2018. – Semināri topošajiem māksliniekiem, dizaineriem, arhitektiem, aktieriem un mūziķiem. “Kā iestāties radošo programmu fakultātēs ārzemēs?” Semināri notiks 16:00 (latviešu valodā) un 17:00 (krievu valodā).

Lūdzam savlaicīgi reģistrēties semināram.

“Kā iestāties inženierzinātņu un datorzinātņu fakultātēs ārzemēs?”
Lielbritānijas, Nīderlandes un Dānijas universitātes piedāvā plašu programmu klāstu inženierzinātņu un datorzinātņu jomā: no mašīnbūves līdz avio inženierijai, no programmēšanas līdz mākslīgajam intelektam. Kāpēc bakalaura grāda iegūšana Lielbritānijā dažreiz aizņem 3, bet dažreiz pat 4 un 5 gadus? Kurās Nīderlandes universitātēs labāk studēt dotās programmas: zinātniski pētnieciskajās vai pielietojamo zinātņu universitātēs? Kas ir Intergrated Master’s degree? Semināra laikā jūs saņemsiet atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem. Mēs jums pastāstīsim par dažādām mācību programmām, iestājprasībām, dokumentu iesniegšanas kārtību, kā arī sniegsim praktiskus padomus par to, kā labāk sagatavoties mācībām un dzīvošanai ārzemēs.

“Kā iestāties ekonomikas, biznesa un finanšu fakultātēs ārzemēs?”
Biznesa un ekonomikas novirziena programmas katru gadu kļūst arvien populārākas. Semināra laikā mēs pastāstīsim, ar ko atšķiras Business Management un Entrepreneurship, Accounting and Finance un Economics, kuru programmu labāk izvēlēties, ja nākotnē vēlaties strādāt tūrisma jomā, bet kuras programmas noderēs tiem, kas sapņo par sava biznesa uzsākšanu. Semināra laikā jūs saņemsiet informāciju par iestāšanās procesu Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas un Zviedrijas universitātēs, iestājprasībām, dokumentu iesniegšanas kārtību, kā arī atbildēsim uz praktiskiem jautājumiem, kuri parasti rodas topošajiem studentiem.

“Kā iestāties radošo programmu fakultātēs ārzemēs?”
Jūs saņemsiet informāciju par to, kā notiek pieteikumu nosūtīšana Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas un Zviedrijas universitātēm. Semināra laikā mēs jums pastāstīsim par dažādām mācību programmām mūzikas, mākslas, dizaina, arhitektūras, modes un citās jomās. Studenta portfolio ir ļoti svarīgs aspekts, iesniedzot pieteikumu uz Art and Design jomas programmu. Semināra laikā jūs varēsiet iepazīties ar dažādu universitāšu portfolio prasībām un saņemt ieteikumus, kā savu portfolio pareizi noformēt. Dažās universitātēs viens no iestāšanās soļiem var būt intervija, tāpēc semināra laikā jūs uzzināsiet par populārākajiem jautājumiem, kas interviju laikā tiek uzdoti. Jūs saņemsiet  informāciju par iestājprasībām, dokumentu iesniegšanas kārtību, dažādām universitātēm un uz citiem jūs interesējošiem jautājumiem.

Semināru norises vieta: Ģertrūdes iela 33/35, Rīga
Semināru ilgums – 45 min

Iepriekšēja reģistrācija semināram ir obligāta: https://goo.gl/forms/CFXXkfYnT45HyAX23

67314614, 29129228
riga@meridian.lv