Mājas Mācības ārzemēs ONLINE PASŪTĪJUMS

On-line pasūtījums – ātri, vienkārši un ērti !!!

SVEŠVALODAS ĀRZEMĒS ON-LINE
Lai kāds arī nebūtu Jūsu vecums, svešvalodas zināšanu līmenis un mācību mērķis, mēs Jums palīdzēsim piemērotas programmas izvēlē.

Mēs būsim priecīgi tikties ar Jums mūsu birojos, sniegt bezmaksas konsultācijas pa telefonu, atbildēt uz Jūsu pieprasījumu pa elektronisko pastu, kā arī sniegt informāciju, kurās vēl Latvijas pilsētās var iegūt informāciju un pasūtīt programmu.

PASŪTIET PROGRAMMU ON-LINE REŽĪMĀ !
Mūsu mājaslapā pieejamā izsmeļošā informācija par labākajām starptautiskajām skolām, to programmām un pakalpojumiem ļauj bez grūtībām izvēlēties piemērotāko variantu un veikt pasūtījumu. Mūsu klienti apstiprina, ka Meridian Group on-line rezervēšanas sistēma ir vienkārša, ērta un ievērojami ļauj ietaupīt laiku.

VISS IR ĻOTI VIENKĀRŠI !
Izvēlieties Jūs interesējošo sadaļu un apmācības valsti.
Iepazīstieties ar labākajām akreditētajām mācību iestādēm un to programmām.
Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet mums pa tel. (+371) 67311610 vai (+371) 26402020, un mūsu profesionālie konsultanti atbildēs uz Jūsu jautājumiem, palīdzēs programmas izvēlē un pasūtījuma noformēšanā.

Līdz izbraukšanas brīdim Jūs saņemsiet visus nepieciešamos dokumentus, kas apstiprina Jūsu ieskaitīšanu kursā un citus pasūtītos pakalpojumus – dzīvošanu, ēdināšanu, transfēru, aviobiļetes, sociālo programmu utt. 

Kā pasūtīt online

 1. Lai rezervētu programmu, ieejiet Jums interesējošajā sadaļā, izvēlieties valsti un mācību iestādi.
 1. Atzīmējiet atbilstošo mācību programmu, dzīvošanas variantu un citus pakalpojumus Jūsu izvēlētās mācību iestādes lapaspusē.
 1. Uzklikšķinot uz pogas “TĀLĀK” mācību iestādes apraksta lapā, Jūs varēsiet redzēt pilnu pasūtījuma summu un reģistrēties, aizpildot pasūtītāja un studenta anketas.
 1. Pārskaitiet maksājumu 20 % apmērā no programmas cenas pamatojoties uz rēķina kuru mēs nosūtīsim uz Jūsu anketā norādīto e-pasta adresi pēc Jūsu pasūtījuma un studenta anketas saņēmšanas.
 1. Programmā norādīto pakalpojumu rezervēšana notiek tikai pēc 20 % maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā. Lai paātrinātu rezervēšanas procesu, mēs rekomendējam nosūtīt uz e-pastu: info@meridian.lv dokumentus, kas apstiprina veikto maksājumu.
 1. Gadījumā, ja Jūs neapmaksājiet 20 % maksājumu, pasūtījums tiek uzskatīts par spēkā neesošu.
 1. 20 % no pasūtījuma summas apmaksa apstiprina, ka Jūs piekrītiet pasūtījuma noteikumiem.
 1. Ja pasūtījuma anketā Jūs atzīmēsiet, ka Jums ir nepieciešama aviobiļete un / vai citi pakalpojumi, mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāsim iespējamos variantus.
 1. Grāmatvedības atskaites dokumenti tiek izsūtīti vai nodoti Jums vai Jūsu pilnvarotajai personai kopā ar brauciena dokumentiem.

Palīdzība pasūtīšanai internetā +(371) 67311610 , 26402020.

  Pierakstieties uz konsultāciju

  Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
  privacy_policy

  Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.