Mājas Mācības ārzemēs Augstākā izglītība ārzemēs

Augstākā izglītība ārzemēs

Meridian Group palīdzēs Jums neapmaldīties plašajā valstu, universitāšu un programmu klāstā, kā arī iestājdokumentu prasībās un mācību iestāžu reitingos.

Lai pārrunātu tieši Jums piemērotākās mācību iespējas, programmas, finansēšanas iespējas un citus ar mācībām ārzemēs saistītus jautājumus, droši pierakstieties uz bezmaksas individuālu konsultāciju.

Doties mācīties uz ārzemēm viennozīmīgi ir ārkārtīgi svarīgs lēmums, kura pieņemšana prasa daudz laika, kas jāiegulda universitāšu un programmu pētīšanā, iestājprasību izvērtēšanā, izdevumu kalkulēšanā un daudzu citu, ar mācībām ārpus dzimtās valsts saistītu jautājumu apspriešanā. Katrs valsts izglītības sistēmas īpatnības bieži vien var samulsināt topošos studentus un kavēt sava sapņa piepildīšanu. Vārdu sakot, izvēle iegūt augstāko izglītību ārzemēs nav viegla, bet laika gaitā ir pierādījies, ka tās dotie augļi ir neizmērojami.

Pirmkārt, mūsdienu globālajā pasaulē topošajiem studentiem no visas pasaules paveras plašas iespējas, kas ļauj iegūt izglītību praktiski jebkurā pasaules valstī. Līdz ar to, universitātēs mācās studenti no dažādām valstīm. Šāda pieredze ļauj paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta un uzzināt daudz vairāk par iepriekš neiepazītām kultūrām, tradīcijām un paražām.

Tādējādi studenti laika gaitā kļūst par inteleģentiem, zinātkāriem, globāliem līderiem,  kas ar cieņu izturas pret citu tautu pārstāvjiem un pārzin dažādu valstu politiskās, ekonomiskās un sociālās sistēmas. Turklāt arī šādu studentu valodas prasmes ir izcilā līmenī. Ņemot vērā, ka universitātē pavadītā laika mērķis ir ne tikai iegūt augstākā izglītību, bet arī veidot starpkultūru sakarus un iegūt pieredzi, kas pēc tam var noderēt tālākajā dzīvē, šī ir neatsverama un ārkārtīgi būtiska priekšrocība izglītībai ārzemēs.

Otrkārt, mācības ārpus Latvijas veicina personīgo izaugsmi. Protams, nav viegli dzīvot prom no ģimenes, draugiem un sev ierastajām lietām, tomēr lielākā daļa studentu, kas izvēlējušies augstāko izglītību iegūt ārzemēs, to nenožēlo. Mācības ārzemēs bieži vien ļauj paskatīties uz sevi no malas un izjust pilnīgu patstāvību, kas sākumā var šķist nedaudz biedējoša, bet laika gaitā iemāca studentam gandrīz tikpat daudz, cik pašas lekcijas un semināri universitātē.

Studenti, kas jau absolvējuši ārzemju universitātes, bieži vien norāda, ka šī pieredze ļāvusi viņiem ātrāk sasniegt briedumu, devusi lielāku pārliecību par sevi un iemācījusi mērķietīgi risināt jebkādas radušās problēmas. Savukārt, pateicoties modernajām tehnoloģijām, mājās palikusī ģimene un draugi ir tikai viena klikšķa attālumā. Turklāt, ja students izvēlas mācīties Eiropā, biežie lidojumi un lētās lidsabiedrības padarījušas ceļošanu daudz pieejamāku.

Treškārt, protams, jāmin darba devēju attieksme pret studentiem, kas diplomu ieguvuši ārzemēs. Mācības universitātē parasti nav studentu pašmērķis, bet gan tikai pirmais solis ceļā uz veiksmīgu un pārticīgu karjeru. Visi augstākminēti ieguvumi pēc tam kļūst arī par priekšrocībām darba tirgū. Katra darba devēja sapnis ir atrast gudru un patstāvīgu darbinieku, kas spējīgs uz noteikošo palūkoties no varbūt mazliet neierastas perspektīvas. Līdz ar to studijas ārzemēs ir spēcīgs un drošs pamats, uz kura balstīt tālākos sasniegumus, neatkarīgi no tā, vai students izvēlas iegūt vēl līmeni augstāku izglītību vai arī sākt savu ceļu darba tirgū.

Līdz ar to redzams, ka lēmumu doties uz ārzemēm, lai iegūtu augstāko izglītību, pieņemt nav viegli, tomēr ieguvumi no mācībām ārzemēs atsver ieguldīto darbu, laiku un līdzekļus. Protams, jārēķinās, ka, lai gūtu visas iepriekš minētās priekšrocības, pirmais solis jāsper droši un pārliecināti – jāiestājās tieši jums piemērotākajā universitātē un programmā, kas atrodas valstī, ar kuru vēlaties saistīt savus studiju gadus. Turklāt ir ārkārtīgi svarīgi pareizi iesniegt visus nepieciešamos dokumentus, tādēļ iestāšanās process ārzemju universitātēs bieži vien ir ilgs un prasa pieredzi un pacietību. Tieši šī iemesla dēļ pirms lēmums pieņemšanas ir būtiski izzināt visu informāciju par studijām ārzemēs.

Šeit, mūsu mājas lapā, varat iepazīties ar informāciju par mūsu pārstāvētajām valstīm, to izglītības sistēmām un universitātēm.

Lai pārrunātu tieši Jums piemērotākās mācību iespējas, programmas, finansēšanas iespējas un citus ar mācībām ārzemēs saistītus jautājumus, droši pierakstieties uz bezmaksas individuālu konsultāciju.

Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.