Kanāda – valsts, kurā ir divas oficiālās valodas – angļu un franču. Tā kā franču valoda galvenokārt izplatīta Kvebekas provincē, tad lielākā daļa iedzīvotāju runā angļu valodā vai izmanto abas valodas. Par galveno kritēriju, izvēloties Kanādu par vietu, kur apgūt angļu valodu, var kalpot augstais apmācības līmenis un lielā skolu izvēle, kā arī identiskums starp angļu valodu Kanādā un Lielbritānijā, t.i., nepastāv akcentu atšķirības.
Kanāda ir pazīstama ar savu dabas skaistumu un plašumiem. Lai kādu mācību vietu students izvēlētos, viņš būs pārsteigts par Kanādā dzīvojošo tautu kultūras dažādību, īpašo attieksmi un draudzīgumu, kurš izpaužas pret ārvalstu studentiem, un lielo skaitu dažādu pasākumu visa gada garumā.

EC English Language Centres – pati pirmā un lielākā privātā valodu skola Kanādā. Skolas dibinātājs ir Deivids Diploka kungs un viņa ģimene. Šeit jūs vienmēr izjutīsiet individuālu pieeju un rūpes par katru studentu.

Vairāk nekā 45 gadu laikā, kopš skola strādā, tās kursus ir apmeklējuši desmitiem tūkstošu cilvēku no dažādām valstīm. Intensīvas mācības, interesanta pasākumu programma, ekskursijas un daudz dažādu jaunu iespaidu.

EC ir dažādu organizāciju sastāvā: CLC, CAPLS-ACELP, ALTO, QWEA, AILIA un citu. EC ir University of Cambridge ESOL Examinations, TOEFL un TOEIC eksaminācijas centrs.

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.