Mājas Mācības ārzemēs Online kursi

Online kursi

Meridian Group piedāvā saviem klientiem augstas kvalitātes online programmas.

Šajās programmās ir gan svešvalodu kursi skolēniem un pieaugušajiem, gan specializētas programmas mācībām dažādos novirzienos.

Mums ir patiess prieks piedāvāt programmas, kuras izstrādājušas labākās starptautiskās valodu skolas, koledžas un universitātes, kā arī citas ievērojamas kompānijas un organizācijas, ieskaitot visā pasaulē pazīstamās Ītonas koledžas (Eton College) nodaļas izstrādāto online produktu– EtonX.

Papildus piedāvājumiem mācīties online programmās, mūsu menedžeri jums var piedāvāt arī plašu klāstu dažādu klātienes programmu un pakalpojumus, organizējot mācības ārzemēs– valodas skolās un nometnēs, privātskolās un valsts skolās, profesionālās koledžās, universitātēs un augstākās izglītības iestādēs.

Izvēlieties jūs interesējošās programmas un pakalpojumus mūsu mājas lapā jau tagad un atklājiet sev ārzemju izglītība pasauli kopā ar Meridian Group.

Uz tikšanos online vai mūsu birojos!

Izvēlieties jūs interesējošo programmu sāna izvēlnē.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.