Mājas Mācības ārzemēs Valodu kursi jauniešiem (16+) un pieaugušajiem

Valodu kursi jauniešiem (16+) un pieaugušajiem

Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

Visātrākais veids, kā apgūt svešvalodu – mācīties to valstī, kur tajā runā visi apkārtējie. Ārzemēs Jūs mācāties viegli un ātri, ietaupot laiku un naudu, kā arī paplašināt savu redzesloku un iepazīstaties ar ļaudīm no citām valstīm.

Pareiza izvēle

Pasaulē eksistē liels skaits skolu, kas piedāvā desmitiem dažādu programmu. Izvēlēties mācību iestādi un tieši Jums piemērotu kursu ne vienmēr ir vienkārši. Mūsu sadarbība ar labākajām mācību iestādēm pasaulē daudzu gadu garumā palīdz atrisināt doto problēmu.

Atzītas skolas

Mūsu piedāvātās mācību iestādes atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Tās visas ir reģistrētas vai oficiālu valsts institūciju atzītas – British Council, English UK, Quality English, IALC, BASELT (Lielbritānija)), ACCET (Amerika), RELSA (Īrija), Qualité français langue étrangère (Francija), ELICOS (Austrālija), ELITE (Itālija) utt.

Interesantākās pilsētas

Mēs piedāvājam ne tikai mācības labākajās skolās, bet arī visinteresantākajās pilsētās pasaulē – Londonā, Parīzē, Dublinā, Sandjego, Maiami, Ņujorkā, Berlīnē, Sidnejā…

Jebkurā laikā

Jūs varat sākt apmācības kursu katru nedēļu. Daudzas no mūsu skolām strādā pēc moduļu sistēmas, tāpēc ir viegli kursu kombinēt, ja Jūs vēlaties mācīties divās vai vairākās pilsētās. Minimālais kursa ilgums – 1 nedēļa.

Mācīties ir interesanti

Pats galvenais mācību procesā – labi pasniedzēji. Mūsu skolās strādā īsti profesionāļi ar speciālu izglītību ārzemnieku mācīšanai.

Dzīvošana pēc Jūsu izvēles

Gandrīz visas skolas piedāvā ne mazāk kā divus izmitināšanas variantus. Izlemjiet paši: vai nu jūs vēlaties izbaudīt vietējās ģimenes viesmīlību vai dzīvot studentu kopmītnē, viesu mājā vai viesnīcā. Jebkurā gadījumā jums būs mājīga un droša dzīvesvieta.
Brīvais laiks un ekskursijas
Ikvienā no mūsu skolām ir brīvā laika organizētāji, kuru uzdevums ir palīdzēt Jums interesanti pavadīt laiku. Skola organizē visdažādākos pasākumus: ekskursijas, diskotēkas, piknikus, teātru apmeklējumus un sporta nodarbes. Valodu var apgūt ātrāk izklaidējoties un priecājoties.

Kādu kursu izvēlēties Jums?

Lielākajā daļā skolu tieši Jūs izvēlaties kad, kur un cik ilgi mācīties. Izvēlieties sev piemērotāko mācību programmu un kursa sākšanas datumu. Jūs varat uzsākt mācības praktiski jebkuru pirmdienu visu cauru gadu (atkarībā no skolas)

Vispārējais kurss

Ja Jūs vēlaties gan mācīties, gan atpūsties, šis kurss ir Jums!
Kursa programmā īpaša uzmanība tiek pievērsta angļu valodas izmantošanai ikdienā, sarunvalodas praksei.
15-24 nodarbības nedēļā
Visi līmeņi, no “iesācēju” līdz “augstam”
Ilgums: min. 2 nedēļas

Intensīvais kurss

Visātrākais un efektīvākais valodas apguves veids. Mācību programma ļaus noformēt un maksimāli attīstīt visas nepieciešamās valodas iemaņas – lasīšanu, rakstīšanu, klausīšanos un runāšanu.
30-50 nodarbības nedēļā
Līmeņi no “elementārā” līdz “augstam”
Ilgums: min. 2 nedēļas

Biznesa kurss

Biznesa kursi ir piemēroti tiem, kas izmanto valodas zināšanas darbā, kā arī tiem, kas nodarbojas ar starptautiskiem darījumiem. Kā likums, šādi kursi apvieno vispārējo kursu ar nodarbībām par darījumiem.

Profesionālais plus kurss

Kurss ir paredzēts augsta līmeņa profesionāļiem un menedžeriem, kuriem ir nepieciešams apgūt svešvalodu īsā laika posmā. Nodarbības notiek nelielās grupās, plus katru dienu specializētas “viens pret vienu” nodarbības ar pasniedzēju.

Vasaras kurss

Ja Jūs vēlaties šovasar atpūsties un paceļot, vienlaicīgi apgūstot svešvalodu, – šis kurss ir priekš Jums. Viss, ko Jūs uzzināsiet nodarbību laikā, Jums noderēs tajā pašā dienā pēc nodarbībām – ekskursijās, kultūras un sporta pasākumos.
10-30 nodarbības nedēļā
Visi līmeņi no “iesācēju” līdz “augstam”
Ilgums: min. 1 nedēļa

Eksāmenu kursi

IELTS, CAMBRIDGE, TestDaF, DELF, CELI  un citi. Ja Jūs vēlaties iegūt akadēmisko izglītību ārzemēs – bez Jūsu valodas zināšanu apstiprinājuma praktiski to nav iespējams izdarīt. Un pat tādā gadījumā, ja Jūsu mērķis nav mācības skolā, koledžā vai universitātē, sertifikāts par starptautiski atzītu eksāmenu nokārtošanu palīdzēs Jums dzīvē gūt panākumus.

Kursi pēc pasūtījuma

Svešvalodu kursi pēc pasūtījuma, kas ir paredzēti atsevišķiem studentiem vai grupām.

Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.