EtonX

Kas ir EtonX un kāpēc izvēlēties šādus online kursus?

EtonX ir britu izglītības tehnoloģiju kompānija, ko 2015.gadā dibinājusi slavenā Ītonas koledža (Eton College). EtonX galvenā misija -radīt inovatīvu nodrošinājumu un augstas kvalitātes kursu materiālus, kas palīdzētu studentiem attīstīt nepieciešamās prasmes nākotnes panākumiem dažādās jomās. Kopš dibināšanas brīža EtonX ar savu izstrādāto kursu platformu ir palīdzējusi jauniešiem visa pasaulē.

Eton X onlaine kursu platforma sniedz unikālu iespēju attīstīt prasmes, kas tiek augsti vērtētas mūsdienu pasaulē: komunikācijas spējas, kritisku situāciju risināšana, parrunu veikšanas prasmes, CV rakstīšana u.c. Kursus iespējams apgūt online režīmā, neizejot no mājas un jums ērtā laikā. Mācību procesu vada profesionāli pasniedzēji individuāli vai nelielās grupās.

Katram kursam ir savs kursa direktors no Ītonas koledžas, kurš palīdzējis mācību programmas un satura izstrādē. Visi kursi iekļauj aktivitātes, konsultācijas un papildu nodarbības, kas tiek pielietotas arī Ītonas koledžas mācību procesā.

Nevienam nav noslēpums, ka veiksmes un panākumu noslēpums mūsdienu mainīgajā pasaulē ir zināšanas, praktiskās iemaņas un uz uzņēmējdarbību vērsta domāšana. Šīs iemaņas tiek dēvētas par nākotnes prasmēm, un apgūt vai uzlabot tās piedāvā EtonX online kursi.
EtonX online kursi palīdzēs būt veiksmīgiem iestājoties gan universitatē, gan darbā.

Kā pasūtīt kursu?
Iepazīstieties ar EtonX piedāvātajiem kursiem un izvēlieties vēlamo mācību virzienu:
•    Komunikācijas uzlabošana
•    Līderība
•    Sagatavošana darba tirgum
•    Sagatavošana universitātei

Katrā mācību virzienā atradīsiet kursus,to aprakstus un cenas. Piemēram, novirzienā “Sagatavošana universitātei” atradīsiet tādus kursus, kā Writing Skills, Interview Skills, Critical Thinking un citus; novirzienā “Vadība” – Public Speaking, Entrepreneurship un citus kursus.
Divi kursa pasūtīšanas varianti

1.variants
Pasūtiet ar mūsu starpniecību un iegūstiet īpašus piedāvājumus un atlaides:
–  99 eiro atlaide visiem angļu valodas kursiem ārzemēs pieaugušajiem un bērniem, kā arī vasaras valodu nometnēm skolēniem vecumā no 7-18 gadiem;
– 20 % atlaidi visiem mūsu pakalpojumiem, organizējot mācības ārzemju vidusskolās, koledžās un universitātēs;
– bezmaksas konsultācijas (neierobežota laika) jautājumos, kas saistīti ar izglītību ārzemēs.

Aizpildiet reģistrācijas formu un mēs informēsim jūs par turpmākajiem soļiem.

2. variants
Veiciet tiešo pasūtījumu EtonX un, pirms veiksiet maksājumu, izmantojot izveidoto EtonX profilu, iegūstiet 5% atlaidi, ievadot promo kodu BALTICCOUNCIL05.
Jautājumu gadījumā, rakstiet mums uz e-pastu info@balticcouncil.org vai sazinieties ar mums pa telefonu 67314614.

Ītonas koledža
Ītonas koledža ir viena no Lielbritānijas vadošajām neatkarīgajām skolām. To 1440.gadā dibināja karalis Henrijs VI. Skolai šobrīd ir vairāk kā 500 gadu, un šo gadu laikā to ir absolvējuši daudzi veismīgi politiķi, uzņēmēji un tehnoloģiju eksperti.

Ītonas prioritāte ir nodrošināt vispusēju izglītību visiem tās 13000 studentiem, apvienojot akadēmisko izcilību ar galvenajām dzīves prasmēm. Visi studenti tiek iedrošināti iesaistīties dažādās ārpusklases aktivitātēs, ko piedāvā skola – sports, māksla, mūzika un simtiem dažādas studentu dibinātas biedrības, kas veicina un attīsta dzīvē nepieciešamās prasmes.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.