Starptautiskā ceļojumu un tūrisma padome prognozē, ka viesmīlības industrija, kas apvieno viesnīcu, tūrisma un restorānu biznesu, līdz 2020.gadam pieaugs 3 reizes. Katru dienu tūristi iztērēs 5 miljardus dolāru. Pieprasījums pēc kvalificētiem speciālistiem pastāvīgi pieaugs. Prakse rāda, ka ar labas ārvalstu skolas diplomu var viegli atrast darbu jebkurā pasaules malā. Līderis kadru sagatavošanā viesnīcu biznesam ir Šveice, kur atrodas visprestižākās viesnīcu un tūrisma menedžmenta skolas.

Swiss Education Group ir Šveices labāko augstskolu alianse, kas speciālistus sekojošās jomās: viesmīlība, pasākumi, tūrisms, kulinārijas māksla, kūrorti un SPA, viesnīcu menedžments un viesnīcu dizains. Grupā ietilpst piecas skolas – institūts „Hotel Institute Montreux” (HIM), kas ir iemantojis pasaules mēroga reputāciju viesnīcu biznesa apmācībā; Swiss Hotel Management School (SHMS), kas ir viens no lielākajiem Šveices viesnīcu vadības institūtiem; viesnīcu vadības institūts IHTTI – viena no labākajām mācību iestādēm, kas sagatavo speciālistus viesmīlības industrijai; César Ritz Hospitality College, kas ir viena no labākajām izglītības iestādēm speciālistu sagatavošanā tūrisma un kulinārijas mākslas industrijai. Katra skola piedāvā programmas, kuras apvieno teorētiskās nodarbības ar praktiskajām.

Kāpēc Swiss Education Group skolas skaitās vislabākās?
1. Tās garantē augstas klases izglītību neatkārtojamā Šveices stilā.
2. SEG absolventi ieņem vadošus amatus viesmīlības industrijā.
3. SEG skolu reputācija ir pazīstama visā pasaulē, pateicoties augstajai kvalitātei un mācību programmu plašajam klāstam.
4. Katru gadu SEG studentiem ir apmaksāta prakse, bet pēc skolas beigšanas viņi bez problēmām iekārtojas darbā Šveicē vai citā valstī.
5. Atrodas lieliskās vietās Eiropas centrā.
6. Dzīvošana un ēdināšana ir iekļauta mācību maksā un tiek organizēta skolas telpās – bijušajās augstas klases viesnīcās.
7. Ikgadu tiek organizēts starptautiskais izglītības formums „International Recruitment Forum” ekskluzīvi SEG studentiem, kurš notiek oktobrī un martā. Tajā piedalās viesmīlības industrijā pazīstamas kompānijas: Marriott, Swissotel, Starwood, Hyatt, Accor un daudzas citas.
Potenciālajiem studentiem un viņu vecākiem katru mēnesi tiek rīkotas atvērto durvju dienas „Open House”.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.