+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi VASARA 2023 – valodu nometnes ārzemēs skolēniem (7-18 gadi) un valodu skolas jauniešiem un pieaugušajiem

Jau 28. sezonu pēc kārtas mēs organizējam individuālus un grupu braucienus uz labākajām valodu nometnēm un starptautiskajām skolām. Valoda + atpūta, valoda + sports, valoda + vaļasprieki un mīļākie skolas priekšmeti, vispārēji vai intensīvie kursi, kā arī ģimenes programmas!

Tas viss kopā ar jauniem draugiem dažādām pasaules valstīm, kuri ar nepacietību gaida vasaru, jaunas zināšanas un iespaidus, bet galvenais – saziņu dzīvē pēc gada tiešsaistes režīmā.

Iepazīstieties ar visiem mūsu piedāvājumiem, un izvēlēties piemērotāko Jums un Jūsu ģimenei: 
Grupu braucieni skolēniem (7-18 gadi)
Individuālie braucieni skolēniem
Braucieni jauniešiem (16+) un pieaugušajiem
Programmas visai ģimenei

Meridian Group – tā ir izglītības ārzemēs aģentūra, kurai ir tūroperatora licence, un tas nozīmē, ka Jūsu ceļojums ir pilnīgi apdrošināts.

Mūsu grupu ceļojuma maksā ir iekļauta maksimālā apdrošināšana no kompānijas Balta, aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi un ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, mūsu grupas vadītāja pakalpojumi. 

Rezervējiet savu vasaras ceļojumu jau šodien mūsu birojos vai online, un pavadiet vasaru lietderīgi!

Vai Jūs vēlāties uzzināt vairāk par vasaras programmām 2023?

Piesakieties konsultācijām mūsu birojos vai caur Skype, Zoom, Whatsapp vai pa telefonu.

+ 371 25451444
+ 371 67314614
riga@meridian.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk