Britu izglītības sistēmā eksistē divi līdzīgi jēdzieni – “tālākā” un “augstākā” izglītība. Augstākā izglītība nozīmē zinātniskā grāda iegūšanu, bet tālākā izglītība tiek iegūta agrākā vecumā, un tā dod praktiskās zināšanas un iemaņas.

Tālākās izglītības programmas – tās ir klātienes vai neklātienes profesionālās programmas skolēniem un studentiem no 16 gadu vecuma.

Tajās ir iekļauta zināšanu pielietošana praksē dažādās jomās: Animal Management, Art & Design, Graphic Photography, Beauty an Holistic Therapy, Business Administration, Childcare & Education, Information Communications Technology, Construction Technology, Engineering Technology, Electronics and Computer Systems, Science (health studies), Hospitality &Catering, Leisure & Sport, Multi-Media, Performing Arts (Dance and Music), Public Services, Pharmacy, Travel & Tourism, Hairdressing.

Tādējādi studenti iegūst izglītību, kas ļauj viņiem turpināt mācības augstākajā mācību ietādē vai sākt strādāt atbilstošā jomā. Alternatīva profesionālajām programmām ir A-level (vidusskolas programma) vai sagatavošanas kurss universitātei, kas ir nepieciešams ārzemju studentiem, lai iestātos augstākajā mācību ietādē.

Chichester College

Chichester

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.