Mājas Mācības ārzemēs

Mācības ārzemēs

Ar katru gadu pieaug to cilvēku skaits, kuri vai nu paši vēlas mācīties ārzemēs, vai arī izglītot savus bērnus kādā citā valstī. Bet ne visi zina, kā to praktiski izdarīt. Tieši tāpēc 1994.gadā tika dibināta izglītības aģentūra MERIDIAN GROUP, kas pašlaik ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā, un piedāvā plaša spektra pakalpojumus apmācībām ārzemēs.

Mācības ārzemēs – tā ir vesela industrija, kas sastāv no daudzām sastāvdaļām: valodu kursi, brīvlaiku programmas, profesionālā stažēšanās, valsts un privātās internātskolas, tālākās izglītības koledžas, biznesa skolas, universitātes, bakalaura studijas, maģistrantūra, Pre-MBA, MBA … Un šo sarakstu vēl varētu turpināt.

Lai orientētos plašajā informācijas klāstā, kā arī izvēlētos piemērotu mācību iestādi un programmu, noformētu visus dokumentus, noliktu eksāmenus, saņemtu visus nepieciešamos apstiprinājumus un iegādātos aviobiļetes, cilvēkam būs jāpatērē daudz laika un finanšu.

Mēs ceram, ka mūsu mājas lapā sniegtā informācija sniegs Jums priekšstatu par ārzemju izglītības sistēmu, kā arī palīdzēs noteikt savus mērķus un uzdevumus. Papildus informāciju Jūs vienmēr varat saņemt pie mūsu profesionālajiem konsultantiem MERIDIAN Group birojos Rīgā un Ventspilī.

MERIDIAN GROUP ir Quality English sertificēta aģentūra. Quality English ir neatkarīga asociācija, kurā apvienojošās labākās valodu skolas un mācību aģentūras.
MERIDIAN GROUP ir ICEF atzīta aģentūra (pasaulē vadošo izglītības aģentūru kvalitātes zīme).
Kopā ar Baltic Council for International Education mūsu aģentūra organizē lielāko Baltijā ārzemju izglītības izstādi „Days of International Education”.
Meridian Group ietilpst The Boarding Schools’ Association (BSA) asociācijā, kas apvieno privātās un valsts skolas 35 pasaules valstīs

Izvēlieties jūs interesējošo programmu sāna izvēlnē.

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.