Mājas Mācības ārzemēs

Mācības ārzemēs

Izvēlieties jūs interesējošo programmu sāna izvēlnē.

Ar katru gadu arvien vairāk bērnu un pieaugušo sāk interesēties par studijām ārzemēs, attiecīgi pieaug arī jautājumu un neskaidrību skaits par to, kā šo ideju realizēt. Tieši tāpēc 1994.gadā tika dibināta izglītības aģentūra MERIDIAN GROUP, kas pašlaik ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā, un piedāvā plaša spektra pakalpojumus apmācībām ārzemēs.

Mācības ārzemēs – tā ir vesela industrija, kas sastāv no vairākām sastāvdaļām: valodu kursi, brīvlaiku programmas, profesionālā prakse, valsts un privātās internātskolas, tālākās izglītības koledžas, biznesa skolas, universitātes, bakalaura studijas, maģistrantūra, Pre-MBA, MBA … Un šo sarakstu vēl varētu turpināt.

Ir nepieciešams daudz laika un finanšu, lai noorientētos plašajā informācijas klāstā, kā arī izvēlētos piemērotu mācību iestādi un programmu, noformētu visus dokumentus, nokārtotu eksāmenus, saņemtu visus nepieciešamos apstiprinājumus un iegādātos aviobiļetes. Tāpēc mēs ceram, ka mūsu mājaslapā sniegtā informācija palīdzēs Jums izprast ārzemju izglītības sistēmu, kā arī noteikt savus mērķus un uzdevumus.

Papildus informāciju Jūs vienmēr varat saņemt pie mūsu profesionālajiem konsultantiem MERIDIAN Group mūsu birojos Rīgā un Ventspilī, kā arī telefoniski, ZOOM, Skype, WhatsApp.

t. 67314614, 25451444.
info@meridian.lv

MERIDIAN GROUP ir Quality English sertificēta aģentūra. Quality English ir neatkarīga asociācija, kurā apvienojošās labākās valodu skolas un mācību aģentūras.
MERIDIAN GROUP ir ICEF atzīta aģentūra (pasaulē vadošo izglītības aģentūru kvalitātes zīme).
Kopā ar Baltic Council for International Education mūsu aģentūra organizē lielāko Baltijā ārzemju izglītības izstādi „Days of International Education”.
Meridian Group ietilpst The Boarding Schools’ Association (BSA) asociācijā, kas apvieno privātās un valsts skolas 35 pasaules valstīs
British Boarding School Network ir organizācija, kas apvieno Lielbritānijas labākās privātskolas un pasaules labākās aģentūras, kas sadarbojas ar šīm skolām.

 

Izvēlieties jūs interesējošo programmu sāna izvēlnē.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.