Mājas Angļu Valodas Kursi Latvijā Valodu kursi Rīgā Sestdienas angļu valodas kursi 7-19 gadus veciem bērniem

Sestdienas angļu valodas kursi 7-19 gadus veciem bērniem

Kursi 7-11 gadus veciem bērniem

Bērni katru dienu atklāj un iemācās jaunas lietas, jo viņi ātrāk uzņem jaunu informāciju, mācības padodas vieglāk, ja ir pareiza pieeja mācibu procesam. Mūsdienu pasaulē angļu valodai ir ļoti svarīga loma, un daudzās skolās un augstskolās macības notiek angļu valodā. Tieši tāpēc, mēs esam izstrādājuši īpašu programmu angļu valodas apguvei sākumskolas skolēniem.

Mūsu pieredzējušie pedagogi nodarbības izmanto spēļu elementus, kas padara mācību procesu interesantāku, un interaktīvā apmācību metode palīdz bērniem labāk apgūt mācību materiālu. Mūsu pedagogi atradīs individuālu pieeju katram bērnam, kas mācību centra draudzīgajā gaisotne palīdzēs bērniem lietot angļu valodu daudz brīvāk gan nodarbībās skolā, gan ārpus skolas nodarbībās. Programmā iekļautie materiāli palīdz sagatavoties prestižajiem Kembridžas Young Learners angļu valodas eksāmeniem: Starters, Movers, Flyers. 

Nodarbību saraksts: 1 reizi nedēļā (sestdienās) 2 akadēmiskās stundas: 10:15-11:45
Maksimālais skolēnu skaits grupā: 8
Apmācības līmenis: Pre A1 līdz A2+
Bezmaksas testēšana /vai intervija: darba dienās 10:00 – 17:00
Kursu cena: 56 EUR mēnesī
Kursu beigās dalībnieki saņem sertifikātu
Īpaša cena Kembridžas angļu valodas eksāmeniem: Starters, Movers, Flyers

Kursi 12-19 gadus veciem bērniem

Daudzlīmeņu angļu valodas kursi bērniem vecumā no 7-19 gadiem. Nodarbības vada profesionāli angļu valodas pasniedzēji, kuriem ir daudzu gadu darba pieredze ar dažāda vecuma studentiem un dažādiem zināšanu līmeņiem. Lielākā daļa pasniedzēju strādā pie mums pastāvīgi jau vairāk kā 10 gadus, un vairāki no tiem ir centralizētā angļu valodas eksāmena eksaminātori. Katru vasaru viņi apmeklē specializētus kvalifikācijas celšanas kursus Lielbritānijā.

Programmas pamatmērķis ir visu valodas prasmju- klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas – iemaņu attīstīšana un uzlabošana.

Mācību programmas skolēniem ir pielīdzinātas CEF (Common European Framework) – Eiropā pieņemtajam svešvalodu zināšanu novērtējumam. Saskaņā ar šo sistēmu svešvalodu zināšanas tiek novērtētas 6 līmeņos (no A1 līdz C2). Programmā tiek iekļauti arī sagatavošanās elementi starptautiski atzītajiem Kembridžas angļu valodas un centralizētajiem vidusskolas beigu eksāmeniem.

• Nodarbību saraksts: 1 reizi nedēļā (sestdienās) 3 akadēmiskās stundas: 12:00-14:15 
• Bērnu skaits grupā vidēji 8, maksimums 12
• Apmācību līmeņi sākot no B1 līdz C2
• Bezmaksas iepriekšēja testēšana un / vai pārrunas darbdienās no 10.00 – 17.00
• Kursu cena 84 EUR mēnesī
• Sertifikāts kursu nobeigumā
• Iespēja turpināt valodas pilnveidošanu kursos Anglijā, Īrijā, ASV, Austrālijā, Jaunzēlandē un Maltā.
 

t.67317631, 6731461429129228
 riga@meridian.lv

    Pierakstīties uz bezmaksas angļu valodas testu

    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Turpināt" jūs piekrītat pašreizējam Privātuma politika.