Mājas Angļu Valodas Kursi Latvijā Valodu kursi Rīgā

Angļu valodas kursi Latvijā

Latvijā mēs piedāvājam angļu valodas kursus kopš 1994.gada.

Šajā laikā ir uzkrāta liela pieredze gan bērnu un pieaugušo, gan korporatīvo klientu apmācībā. Sākotnēji, atverot pirmo valodu centru, mūsu mērķis bija pārliecināt par to, ka apgūt svešvalodu var ikviens neatkarīgi no viņa vecuma un zināšanu līmenņa. Jā, vienmēr ir iespējams pieļaut kādu kļūdu, tāpat kā savā dzimtajā valodā, taču kļūdas var būt dažādas gan iesācēju un elementārajā līmenī, gan arī pašā augstākajā, izmantojot valodā sarežģītas gramatiskās konstrukcijas un idiomas.

Jau no pirmās nodarbības mēs saviem studentiem atgādinām:

• Nebaidieties kļūdīties!
• Saglabājiet pozitīvu attieksmi!
• Ticiet sev!
• Strādājiet sev, nevis skolotājam!
• Izmantojiet katru iespēju pielietot valodu praksē!
• Nekavējiet nodarbības! Katra nodarbība ir nozīmīgs solis tuvāk mērķim.
• Sadaliet atbildību par rezultātu ar savu skolotāju! Labs skolotājs ir 50% no rezultāta, pievienojiet    savus 50% un būs visi 100%!

Uzskatām, ka mūsu kursu galvenā priekšrocība ir augsti kvalificēta skolotāju komanda. Visiem mūsu pasniedzējiem ir augstākā izglītība angļu filoloģijā un angļu valodas kā svešvalodas skolotāja kvalifikācija. Katru gadu mūsu skolotāji paaugstina kvalifikāciju Lielbritānijā, no kurienes atgriežas ar jaunām idejām un vēlmi ieviest savās nodarbībās visu jaunāko un labāko.

Mēs izmantojam darbā vismūsdienīgākos mācību līdzekļus, audio un video materiālus: akadēmiska rakstura ierakstus, kā arī fragmentus no mākslas filmām, televīzijas raidījumiem un ziņām, kā arī dziesmas. Dažas no izmantotajām mācību grāmatām ir vienīgie tāda veida mācību līdzekļi Latvijā.

Balstoties uz komunikatīvo pieeju, mēs cenšamies studentiem iemācīt praktisko angļu valodas pielietojumu, palīdzēt pārvarēt valodas barjeru, dot sistemātiskas zināšanas un iemācīt tās izmantot gan mutvārdu, gan rakstveida komunikācijā.

Mēs esam izstrādājuši daudzpakāpju apmācības sistēmu dažāda vecuma un mērķauditorijas grupām. Sākot apmācīt mazos bērnus, mēs izmantojam speciālu programmu, kuras mērķis ir izveidot runāšanas un klausīšanās pamata iemaņas angļu valodā. Tad pārejam uz lasīšanas un rakstīšanas apguvi. Apmācību metode ir balstīta uz dzimtās valodas principu, kad bērns vispirms iemācās runāt un tikai tad lasīt un rakstīt. Pateicoties izzinošajām un lomu spēlēm, kā arī radošo uzdevumu izmantošanai, bērnos rodas interese turpināt valodas apguvi, un mācību process notiek viegli un dabiski.

Vecāko klašu skolēnu un pieaugušo apmācībā mēs vadāmies pēc „Common European Framework” (Eiropas vienotā svešvalodu novērtēšanas sistēma). Šī sistēma nosaka vienotus standartus, kas piemērojami visās Eiropas valstīs svešvalodu mācīšanas procesā un studentu zināšanu novērtēšanā.
Mēs piedāvājam vispārējās angļu valodas īstermiņa un ilgtermiņa programmas, sagatavošanos skolas, IELTS un „Cambridge English Language Assessment” eksāmeniem , biznesa angļu valodas programmas, kā arī kursus angļu valodas gramatikā un rakstīšanā.

Uzņemšana kursos tiek veikta, pamatojoties uz testa rezultātiem , kas nosaka esošo valodas prasmes līmeni. Beidzot kursus studenti saņem sertifikātu.

Esiet droši, kopā ar mums jūs patiešām apgūsiet angļu valodu!

Starptautiskā IELTS eksāmena sagatavošanās kursi

„Mācību gads” – angļu valoda bērniem no 7-19 gadiem, sagatavošana eksāmeniem

Sestdienas angļu valodas kursi 7-19 gadus veciem bērniem

9 un 12.klases eksāmenu sagatavošanās kursi

Specializēts kurss rakstīšanā „Writing for Academic Purposes”

Angļu sarunvalodas klubs

Business English Course

Individuālas nodarbības

ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ

    Pierakstīties uz bezmaksas angļu valodas testu

    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Turpināt" jūs piekrītat pašreizējam Privātuma politika.