Nīderlande (Holande) jau kopš 17.gs ir starptautiskās tirdzniecības centrs, kas labprāt pieņem dažādu  valstu cilvēkus  un idejas. Šeit dzīvo un mācās vairāk kā 100 dažādu tautību cilvēki. Ārzemju studentu skaits valstī sasniedz  42 000 no visiem vairāk kā pusmiljona studentiem.

Nīderlande ir pirmā valsts Eiropā, kurā līdzās augstākās izglītības programmām vietējā valodā tika ieviestas studiju programmas angļu valodā. Tādēļ holandiešu valodas nezināšana nav šķērslis lai iegūtu izglītību Nīderlandē. Pašlaik šeit iespējams apgūt 1150 programmu angļu valodā. Tiek piedāvātas arī programmas vācu un franču valodās.

Holandiešu izglītības sistēma ir viena no perspektīvākajām pasaulē. Tās pamatos ir studentu patstāvība, kritiskas diskusijas un praktiskā pieredze. Daudzas programmas sevī ietver praksi, grupu darbu pie dažādiem projektiem, kā arī citus praktiskus elementus. Nīderlandē tic, ka inovācijas rodas no vēlmes izprast atšķirīgus  domāšanas veidus.

Holande ir lieliska vieta, kur studēt. Šeit augsts dzīves līmenis apvienojas ar saprātīgām izmaksām, atvērta un brīvi domājoša sabiedrība –  ar mūzikas un mākslas klātbūtni. Holandē ir vairāk kā 1000 muzeju un tā slavena ar tādiem mākslas meistariem kā Rembrants, Van Gogs un Vermers.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.