+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Augstākā izglītība ārzemēs Nīderlande HZ University of Applied Sciences

Pilsēta

Universitāte atrodas Flisingenā. Tā ir trešā lielākā Nīderlandes tirdzniecības osta. Pilsēta ir pazīstama kā kuģu būves, ķīmiskās rūpniecības un alumīnija rūpniecības centrs. Šodien tā ir mūsdienīga pilsēta ar bagātu vēsturi, lielisku pludmali un visu, kas nepieciešams pilnvērtīgai studentu dzīvei.

Universitāte

Universitāte piedāvā 23 bakalaura programmas, no tām 8 - angļu valodā. No 5000 studentiem aptuveni 500 ieradušies no citām valstīm. Saskaņā ar ikgadējās augstākās izglītības rokasgrāmatas ("Keuzegids Hoger Onderwijs") reitingu HZ universitāte pēdējo astoņu gadu laikā ir viena no trim labākajām lietišķo zinātņu universitātēm. Mazās grupas, mācību augstā kvalitāte, studiju apstākļi un aprīkojuma līmenis - tas viss piesaista gan vietējos, gan ārvalstu studentus.
Tā kā universitāte koncentrējas uz studentu praktiskajām iemaņām un nodarbinātību, tai ir cieša saikne ar vietējām kompānijām un uzņēmumiem. Visiem studentiem tiek dota iespēja pavadīt vienu semestri apmaiņas programmā vienā no 50 partneru universitātēm pasaulē (tostarp ASV, Brazīlijā, Ķīnā un daudzās citās valstīs).

Bachelor’s Programmes in English
Chemistry
Civil Engineering
Industrial Engineering & Management
International Business
Logistics Engineering
Tourism Management
Tourism Management Associate Degree (2 years)
Water Management

Iestājprasības
Vidējās izglītības atestāts, IELTS 6.0
Mācību sākums:  septembrī
Dokumentu iesniegšanas termiņš:  līdz 1.maijam
Mācību maksa (202/2022) - 2168 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.