+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Augstākā izglītība ārzemēs Nīderlande NHL Stenden University of Applied Sciences

Pilsēta atrodas Nīderlandes ziemeļos un ir Frislandes provinces galvaspilsēta, kur agrāk atradās karaliskā rezidence. Leuvardena tika pasludināta par Eiropas galvaspilsētu 2018. Pilsētas austrumu daļā atrodas pazīstamais dabas rezervāts De Groene Ster, kura teritorijā atrodamas veclaiku vējdzirnavas Himriksmole, golfa laukums un Frislandes ūdens zoodārzs. Leuvardena ir lielisks Nīderlandes kultūras mantojuma, labākā šopinga un aizraujošas studentu dzīves apvienojums.

Pateicoties lielajam studentu daudzumam (pilsētā atrodas 2 pielietojamo zinātņu universitātes un 3 tehnikumi), municipalitāte organizē plašu klāstu ar izklaides un kultūras pasākumiem jauniešiem –  ik gada mūzikas, kino, fotogrāfijas festivālus, sacīkšu automobiļu ekspozīciju, sporta maratonus, burāšanas sacensības, ziedu tirdziņu, kā arī iknedēļas tirdziņus pilsētas centrālajā laukumā. Turklāt pilsētā atrodas vairāk nekā 800 nacionālā mantojuma objekti, kas pat parastas pastaigas padara par aizraujošām un informatīvām. Leuvardena ir vieta, kur sākas un beidzas slavenais slidošanas turnīrs pa valsts 11 ziemeļu pilsētu sasalušajiem kanāliem. Pilsēta ir arī mākslinieka Rembranta sievas dzimtene.

Universitāte

Universitātē mācās ap 24 000 studentu, no kuriem 15% ir ārzemju studenti, kas pārstāv vairāk nekā 90 dažādas nacionalitātes.
NHL Stenden universitātei ir 9 kampusi, 5 no kuriem  atrodas Nīderlandē, un tā specializējas tādās jomās kā bizness, loģistika un tūrisms. Universitāte garantē saviem studentiem prakses vietas lielākajās starptautiskajās kompānijās (Hilton Worldwide, AirBerlin, Nike, Sony Music Entertainment, Marriott Hotels, Delta Lloyd un citās). Tai ir partneru līgumi ar 45 citām pasaules universitātēm, kur studenti var aizbraukt savā apmaiņas semestrī.

Universitāte pastāvīgi cenšas stiprināt starptautiskās attiecības un paplašināt savu partneru universitāšu tīklu visā pasaulē. Izglītības un pētnieciskās programmas rada iespējas mobilitātei un starptautiskas pieredzes iegūšanai. Mācību programmu saturs atspoguļo izvēlētās specialitātes starptautiskos un starpkultūru aspektus. Studenti un pasniedzēji nelielās grupās kopā strādā pie uzdevumiem no reālās dzīves un dalās ar savām inovatīvajām idejām praksē. 

Universitāte ir izstrādājusi savu unikālo izglītības metode Design Based Education, ar kuras palīdzību mācību process pastāvīgi tiecas uz inovācijām un zināšanu ieguvi caur praksi. Kopā ar darba devējiem tiek radīti praktiski uzdevumi no reālās dzīves, kas ļauj sniegt tālejošu ilgtermiņa ieguldījumu pasaulē.

Bakalaura programmas

Business Administration (4 years)
Creative Business, Media Management (3 or 4 years)
Information Technology (4 years) (universitātes kampuss pilsētā Emmen)
International Business (4 years) (universitātes kampuss pilsētā Emmen)
International Hospitality Management (3 or 4 years)
International Logistics Management (4 years) (universitātes kampuss pilsētā Emmen)
International Teacher Education for Primary Schools (ITEps) (4 years) (universitātes kampuss pilsētā Meppel)
International Teacher Education for Secondary Schools (ITEss) (4 years) ) (universitātes kampuss pilsētā Groningena)
Leisure and Events Management (4 years)
Marketing Management (universitātes kampuss pilsētā Emmen)
Tourism Management (3 or 4 years)

Iestāšanās prasības: vidusskolas atestāts, IELTS 6.0.
Mācību sākums: septembris vai februāris
Dokumentu iesniegšana: vēlams līdz 1.maijam
Mācību maksa (2021/2022) – 2168 EUR

Maģistra programmas

Content and Media Strategy (full time)
International Hospitality and Service Management (full time or part time)
International Leisure, Tourism and Events Management (full time)

Iestāšanās prasības: bakalaura diploms, IELTS 6.0.
Mācību sākums: septembris
Dokumentu iesniegšana: vēlams līdz 1.maijam.
Mācību maksa (2020/2021):
Content and Media Strategy (MA) – 2143 EUR
International Hospitality and Service Management (MA) – 11 800 EUR
International Leisure, Tourism and Events Management (MA) - 2143 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.