Mājas Mācības ārzemēs Vasaras valodu nometnes ārzemēs, kursi 7-18 g.v. skolēniem - grupu braucieni

Vasaras valodu nometnes ārzemēs, kursi 7-18 g.v. skolēniem - grupu braucieni

Tikai pie mums!
Grupu braucieni bērniem katru nedēļu!

Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

Katru gadu izglītības aģentūra “MERIDIAN GROUP” organizē grupu braucienus uz vasaras nometnēm bērniem svešvalodu pasniedzēju, pastāvīgu “Meridian” darbinieku pavadībā. Tie ir pieredzējuši speciālisti, kas ar prieku ceļo kopā ar bērniem. Jūs varat būt droši, ka visas vasaras nometnes garumā Jūsu bērnam blakus būs cilvēks, kurš ir gatavs palīdzēt jebkurā brīdī.

Ideja ir vienkārša

Vasara asociējas ar jautru atpūtu draugu lokā. Kādēļ gan vienlaicīgi nedarīt kaut ko lietderīgu, piemēram, apgūt kādu svešvalodu? Mēs piedāvājam doties kopā ar mums uz valodu skolām Anglijā, Austrijā vai Kiprā. Pēdējos gados ļoti daudzi skolēni un pieaugušie ir pārliecinājušies, ka vasaras nometnes ārzemēs, kurās angļu valodas apguve apvienota ar ekskursijām, kā arī dažādiem kultūras un izklaides pasākumiem, ir viens no lieliskākajiem veidiem, kā pavadīt vasaras brīvdienas.

Izvēle ir jūsu ziņā

Tikai pie mums jūs varat pieteikties gan individuālajiem, gan grupu braucieniem uz vasaras valodu nometnēm ārzemēs par garantētām cenām un izlidošanu katru nedēļu. Izvēloties grupu braucienu, programmas cenā ir iekļautas aviobiļetes, mācības, dzīvošana, ēdināšana, transfēri, sporta un izklaides pasākumi (skatiet skolu aprakstus zemāk), kā arī mūsu grupas vadītāja pakalpojumi. Visas grupas pavada pieredzējuši speciālisti, kuri katru gadu palīdz mūsu studentiem adaptēties jaunajos apstākļos, seko līdzi viņu panākumiem mācībās, dodas līdzi ekskursijās, kā arī piedalās skolas rīkotajos pasākumos.

Mācības un dzīvošana

Mūsu 25 gadu darbības laikā mēs esam iepazinuši un pārbaudījuši simtiem dažādu skolu, izvēloties par saviem partneriem labākos starptautiskos mācību centrus, pasaulē atzītas privātās internātskolas un koledžas. Neatkarīgi no jūsu valodu zināšanu līmeņa, jūs varat izvēlēties sev piemērotāko skolu un dzīvošanas veidu: angļu viesģimeni, skolas vai universitātes rezidenci, vai arī apartamentus, ja nolemsiet doties kopā ar ģimeni.

Mūsu vasaras grupu braucienu foto galerijas

Vasaras valodu nometnes cenā ir iekļauts lidojums, lidostu nodokļi, bagāža, transfēri, mācības, mācību materiāli, sertifikāts, dzīvošana, ēdināšana, ekskursijas, sporta un izklaides pasākumi, apdrošināšana un pavadīšana.

Grupu braucieni bērniem vecumā no 8-17 gadiem

Angļu valoda plus aktīvā atpūta: nodarbības dažādu interešu pulciņos, sports, piesātināta kultūras un izklaides pasākumu programma, kā arī ekskursijas. Mācības starptautiskās grupās.

Grupu braucieni skolēniem no 16 gadu vecuma

Vasara ir ideāli piemērots laiks, lai gatavotos nākotnes studijām augstskolās Latvijā vai ārzemēs. Ja vēlaties studēt angļu valodā,  vasaras nometnes ārzemēs noteikti palīdzēs sasniegt iecerēto. Varat izvēlieties vispārējos, intensīvos vai biznesa kursus, kā arī gatavoties IELTS vai Kembridžas eksāmeniem. Pēc aizraujošām nodarbībām klasē jūs gaida ekskursijas, sporta nodarbības, diskotēkas un citas izklaides internacionālā vidē.

Vasaras piedzīvojums pieaugušajiem

Arī pieaugušajiem: studentiem, vecākiem, vecmāmiņām un vectēviem mūsu braucieni sniedz lielisku iespēju ne tikai labi atpūsties, bet arī iegūt jaunu pieredzi, dzīvojot angliski runājošā vidē un vienlaikus paaugstinot savu kultūras un izglītības līmeni. Gan standarta un intensīvie kursi, gan mūsu kombinētie braucieni un ģimenes programmas atklās jums daudz jaunu iespēju.

Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.