+37125451444
info@meridian.lv

Tas nav noslēpums, ka daudzi no skolēniem, kuri plāno turpināt izglītību ārzemēs, kā arī viņu vecāki ne vienmēr ir pietiekami pārliecināti par sava bērna spējām un prasmēm veiksmīgi pievienoties citai izglītības sistēmai, kura bieži vien būtiski atšķiras no sistēmas mūsu valstī. Lai pārbaudītu savas spējas un vairotu pārliecību par sevi, kompānija ”Academic Summer” jau daudzus gadus ļauj nākamajiem studentiem uz 2-3 nedēļām iejusties britu izglītības sistēmā, mācoties tipiskā angļu privātskolā un apgūstot savus mīļākos mācību priekšmetus angļu valodā.

Skola

Sidcot School ir dibināta 1699.gadā. Tā atrodas gleznainā Anglijas Dienvidu Rietumu daļā, pilsētā Winscombe. 15 minūšu brauciena attālumā atrodas Bristoles lidosta. Skola atrodas arī netālu no Bath – vienas no skaistākajām pilsētām Lielbritānijā, kuras vēstures un kultūras mantojumu aizsargā UNESCO. Uz Londonu var viegli nokļūt ar vilcienu (2 stundas). Mācību gada laikā Sidcot skolā mācās vairāk kā 500 skolēnu vecumā no 3-17 gadiem. Skola aizņem milzīgu teritoriju, kur atrodas gan mācību korpusi, gan sporta spēļu laukumi, tenisa korti, sporta un trenažieru zāles, slēgtais 25 m baseins, bibliotēka, mūsdienīgs datoru centrs, vizuālās mākslas centrs, teātra studija un mūzikas skola.  

Mācību programmas

Adventurers Programme, 7-12 gadi (20 stundas x 60 min. nedēļā)
Programma ir piemērota tiem bērniem, kas gribētu izbaudīt īstas angļu klasiskās sākumskolas atmosfēru, apgūt angļu valodu un savus mīļākos mācību priekšmetus, iepazīties ar vienaudžiem no citām valstīm, piedalīties dažādās spēlēs un viktorīnās, nodarboties ar mīļākajiem sporta veidiem, kā arī doties ekskursijās pa Angliju. Programmā ir iekļautas 20 mācību stundas nedēļā, ieskaitot angļu valodu, matemātiku, dabas zinības, vēsturi, ģeogrāfiju, dizainu un tehnoloģijas, mākslu, mūziku un drāmu (atkarībā no izvēles).

Explorers Programme, 12-14 gadi (30 stundas x 60 min. nedēļā, sagatavošanās GCSE)
Šī programma ir paredzēta skolēniem, kuri plāno turpināt mācības britu GCSE programmā (General Certificate of Secondary Education), vai pilnveidot angļu valodas zināšanas, apgūstot akadēmiskos priekšmetus pēc CLIL (Content and Language Integrated Learning) metodoloģijas. Izmantojot CLIL tehnoloģiju klasē, svešvalodas apguve kļūst ne tikai par uzdevumu, bet gan par līdzekli jauna priekšmeta apguvei. Students apgūst diezgan lielu valodas materiāla apjomu, kas ir pilnīga iedziļināšanās dabiskajā valodas vidē.

GCSE – tā ir divu gadu programma, kas ir pēdējais posms Lielbritānijas obligātajā izglītībā un mācības kurā uzsāk 14, bet pabeidz 16 gadu vecumā. Pabeidzot GCSE programmu, skolēni var turpināt izglītību vidusskolā A-Level(Advanced Level) vai IB(International Baccalaureate)programmā.

Academic Summer vasaras kurss piedāvā plašu akadēmisko priekšmetu izvēli, pamatojoties uz GCSE programmas priekšmetiem. Teorētiskās zināšanas tiek nostiprinātas ar praktisko darbu, piemēram, ar eksperimentiem zinātniskajās laboratorijās. Skolēni tāpat varēs apgūt prezentāciju un zinātnisko pētījumu principus, kā arī pilnveidot savas datorprasmes.

Papildus angļu valodas nodarbībām skolēni apgūs šādus priekšmetus: māksla, biznesa pamati, ģeogrāfija, vēsture, literatūra, matemātika, filozofija, zinātne, informācijas tehnoloģijas, dizains un tehnoloģijas, kā arī sociālās zinātnes.
Minimālais nepieciešamais angļu valodas zināšanu līmenis - B1.

Engagers Programme 15-17 gadi (30 stundas x 60 min. nedēļā, sagatavošanās A-Level/IB)
Šī programma būs piemērota visiem, kas plāno turpināt mācības privātskolā vai koledžā A-Level vai IB programmā, vai pilnveidot angļu valodas zināšanas, apgūstot akadēmiskos priekšmetus pēc CLIL (Content and Language Integrated Learning) metodoloģijas. Izmantojot CLIL tehnoloģiju klasē, svešvalodas apguve kļūst ne tikai par uzdevumu, bet gan par līdzekli jauna priekšmeta apguvei. Students apgūst diezgan lielu valodas materiāla apjomu, kas ir pilnīga iedziļināšanās dabiskajā valodas vidē.

A-Level – divgadīga angļu vidusskolas programma, kuru beidzot skolēni kārto centralizētos eksāmenus. Šīs programmas ietvaros skolēni apgūst 3-5 mācību priekšmetus. Kā likums, priekšmetu izvēle ir saistīta ar turpmākajām studijām universitātē.

IB (International Baccalaureate) – pēdējo gadu laikā aizvien vairāk angļu skolu ir sākušas piedāvāt starptautisko IB programmu kā alternatīvu A-Level. Šī programma paver ceļu uz universitātēm ne tikai Lielbritānijā. Skolēni izvēlas pa vienam priekšmetam no 6-iem blokiem un 3 priekšmetus mācās standarta līmenī, bet 3 – augstā līmenī.
 
Izvēles priekšmeti (students izvēlas 4 priekšmetus nedēļā)
 
1. Theory of Knowledge (zināšanu teorija) – obligāts priekšmets visiem skolēniem. Programmu ir izstrādājis skolas direktors, metodists ar lielu darba stāžu. Tās pamatā ir filozofiskais jautājums: „Kā mēs zinām, ko mēs zinām”, kuru var apskatīt no dažādiem izglītības un kultūras konteksta skatu punktiem. Skolēni novērtē gan savas, gan citu cilvēku zināšanas, kas iegūtas ar valodas, emociju, jūtu un prāta palīdzību. 
 
2. Mathematics (matemātika) – programmā ir iekļauti algebras, ģeometrijas un statistikas elementi. Laba sagatavošanās IB (International Baccalaureate) un A-Levels programmām.
 
3. English (angļu valoda) – galvenā uzmanība tiek pievērsta angļu valodas komunikatīvajai izmantošanai kā starptautiskai sazināšanās valodai. Skolēni pilnveido visas valodas iemaņas - lasīšanu, runāšanu, rakstīšanu un klausīšanos, kā arī apgūst gramatiku un paplašina savu vārdu krājumu. Liela uzmanība tiek veltīta rakstīšanai, piemēram, kā pareizi uzrakstīt domrakstu, kā arī mākai publiski uzstāties un vadīt prezentāciju.
 
4. Sciences (zinātniskais novirziens) – skolēni var mācīties bioloģiju, ķīmiju un fiziku. Programmā ir apvienota teorija un prakse, kā arī ārpusklases darbs brīvā dabā.
 
5. Arts and Art History (māksla un mākslas vēsture) – programmā ir iekļautas tēmas no vēstures, ģeogrāfijas un ekonomikas. Kas attiecas uz mākslu, skolēni iepazīstas ar glezniecības attīstības vēsturi sākot no alu zīmējumiem līdz grafiti. Praktiskajās nodarbībās viņi eksperimentē ar dažādiem materiāliem, apgūst masu informācijas līdzekļus, kultūru atšķirības un to attieksmi pret mākslu.
 
6. Humanities (humanitārais novirziens) - iekļauta vēsture, ģeogrāfija, ekonomika, politika un psiholoģija

Interešu nodarbības (5 stundas x 60 min. nedēļā programmās Explorers, Engagers)

Pecpusdienā kā daļu no mācību programmas studenti var izvēlēties sev interesējošās nodarbības:
- radošums: māksla, drāma;
- izdzīvošanas prasmes: ekstrēmās situācijās dabā, gatavošana uz ugunskura, flora un fauna;
- sports: vieglatlētika, teniss, futbols, basketbols, frisbijs un citi sporta veidi un aktīvās spēles;
- izjādes ar zirgiem: iesācējiem un studentiem ar pieredzi, par papildus maksu 55 GBP par 1 reizi.

Programma “Be A Leader” (5 nodarbības x 60 min nedēļā, programmām Explorers, Engagers)
Apmācību kursā iekļauta programma “Be A Leader” (Esi līderis) – 5 stundas nedēļā.

“Esi līderis” palīdzēs izprast sevi, savas stiprās un vājās puses. Veicot dažādus testu, jūs varēsiet izprast savu potenciālu un pieņemt svarīgus lēmumus par savu nākotni.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir izteiktas līdera dotības vai esat “komandas spēlētājs”, programma palīdzēs jums attīstīt īpašības un prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgas karjeras veidošanai nākotnē, tostarp komunikācijas, sarunu, problēmu risināšanas un publiskās uzstāšanās prasmes. Kursa beigās tiek izsniegts starptautiski atzīts sertifikāts, kas apliecina Jūsu progresu.

Katru dienu jūs sanemsiet jaunas zināšanas un pielietosiet tās praksē. Kāda ir atšķirība starp elastību un pielāgošanās spēju, kā empātija var palīdzēt jums gūt panākumus un kādas personiskās īpašības jums ir nepieciešamas, lai kļūtu par veiksīgu cilvēku?

Katru nedēļu tiks organizētas tikšanas ar līderiem – dažādu nozaru veiksmīgiem vadītājiem, kuri dalīsies savā personīgajā pieredzē par karjeras virsotņu un profesionālo panākumu sasniegšanu. Piemēram, mūsu viesu vidū jau ir bijusi vienīgā Virslīgas trenere sieviete, starptautiska uzņēmuma izpilddirektore, vadošās starptautiskās skolas direktors un daudzi citi.

Studenti piedalīsies semināros, kas saistīti ar apgūtajām tēmām un varēs pielietot iegūtās zināšanas praksē, piemēram, organizējot un vadot labdarības akciju vai izstrādājot un prezentējot produktu investoriem.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti kādā no 5 skolas mājām. Zēni un meitenes dzīvo atsevišķi - istabās pa vienam vai vairākiem atkarībā no vecuma. Katrā mājā dzīvo vismaz viens pieaugušais, kurš skolēniem vajadzības gadījumā palīdz un atbild arī par kārtību. Iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

Pasākumu programma

“Academic Summer” piedāvā aizraujošu pasākumu programmu un ekskursijas jebkura vecuma skolēniem, tostarp sporta, vakara un pēcpusdienas aktivitātes un ekskursijas. Sestdienās un svētdienās tiek organizētas ekskursijas uz visu dienu uz tādām pilsētām, kā Londona, Oksforda, Vorvika, Bornmuta, Birmingema, Stratforda, bet otrdienās un ceturtdienās - braucieni uz pusi dienas uz tuvākajām pilsētām - Bristoli, Bātu un citām ievērojamām vietām.

PROGRAMMAS PIEMĒRS

Izbraukšanas datumi (2024)

21.07 - 04.08

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, veselības apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

Cenas ir norādītas EUR

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu papildus nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Tālāk". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Adventurers Programme 7-12 gadi (20 stundas x 60 min. nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

36900

Explorer's Programme 12-14 gadi (30 stundas x 60 min. nedēļā: 20 stundas- priekšmeti, 5 stundas- interešu nodarbības, 5 stundas- Be A Leader) - 2 nedēļas

-

+

36900

Engagers Programme 15-17 gadi (30 stundas x 60 min nedēļā: 20 stundas- priekšmeti, 5 stundas- interešu nodarbības, 5 stundas- Be A Leader) - 2 nedēļas

-

+

36900

Adventurers Programme 7-12 gadi (20 stundas x 60 min. nedēļā) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

3690

0

Explorer's Programme 12-14 gadi (30 stundas x 60 min. nedēļā: 20 stundas- priekšmeti, 5 stundas- interešu nodarbības, 5 stundas- Be A Leader) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

3690

0

Engagers Programme 15-17 gadi (30 stundas x 60 min nedēļā: 20 stundas- priekšmeti, 5 stundas- interešu nodarbības, 5 stundas- Be A Leader) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

3690

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.