+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Bezmaksas seminārs ar University of Essex pārstāvi

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - essex-1.jpg

Uzmanību! Vēl nav par vēlu iesniegt dokumentus mācībām Eseksas universitātē jau šajā septembrī!

Aicinām visus, kas plāno uzsākt mācības ārzemju universitātē 2019. vai 2020.gada septembrī. Bezmaksas semināru vadīs pārstāvis no vienas no labākajām Lielbritānijas universitātēm – University of Essex.

2.jūlijā 16:30 Rīgā notiks seminārs, kuru vadīs University of Essex pārstāvis. Semināra laikā jūs varēsiet uzzināt vairāk par universitāti, bakalaura programmām, kā arī par to, kādas perspektīvas ir universitātes absolventiem.

2018.gadā University of Essex ne tikai ieņēma 22. vietu pēc The Times Lielbritānijas vispārējo universitāšu reitinga, tādā veidā apsteidzot University of Edinburgh, University of Manchester un King’s College London, bet arī tika atzīta par “gada universitāti” (“University of the Year”). 2017.gadā universitāte saņēma «TEF Gold» apbalvojumu par bakalaura programmu mācīšanas kvalitāti.

Eseksas universitāte piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu: no inženierzinātnēm līdz grāmatvedībai un finansēm, no filozofijas līdz pat dizainam. Daudzas universitātes programmas ieņem augstākās vietas reitingos, un tādas programmas kā Drama and Performing Arts, Politics, International Relations, Philosophy, Criminology, Art and Design, Electrical Engineering, Economics, History of Art vienmēr ir reitingu topos. Universitāte piedāvā arī plašu valodu programmu klāstu, kuras var apgūt gan bakalaura, gan maģistra līmenī filoloģijas fakultātē, kā arī kombinēt ar citiem priekšmetiem un saņemt dubulto diplomu (piemēram, ar starptautiskajām attiecībām, ekonomiku, biznesu, politiku u.c.).

Semināra norises vieta: Meridian Group, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga
Semināra laiks: 2.jūlijā 16:30
Semināra ilgums: 45-60 min
Semināra valoda: angļu

Pēc semināra jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdot visus jūs interesējošus jautājumus par mācībām Lielbritānijā.

Lūdzam savlaicīgi reģistrēties semināram pa telefonu 67314614, 29129228 vai online.