+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Vidējā izglītība ārzemju privātskolās.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - clifton_hd-1-scaled.jpg

Dārgie draugi!
 
Mēs aicinām Jūs ielūkoties ārzemju izglītības pasaulē, un esam gatavi dalīties ar savām zināšanām, pieredzi un personīgajiem iespaidiem, kas uzkrāti 25 darbības gadu laikā.

Mēs esam apmeklējuši daudzas skolas dažādās valstīs, kā arī katru gadu piedalāmies profesionālās izstādēs British Boarding Schools Workshop, ICEF, ALPHE Secondary Focus un citās, pie tam esam personīgi pazīstami un regulāri sazināmies ar skolu direktoriem. Mēs pārzinām skolu īpatnības un atšķirības, tāpēc varam apgalvot, ka skolas izvēlē galvenais ir tas, lai skola būtu piemērota tieši jūsu bērnam, nevis bērns skolai.

Mēs labi orientējamies skolu reitingos un lieliski saprotam, ka statistikas rādītāju pamatā ir neaptverams skolēnu un visa pedagoģiskā kolektīva darbs. Tai pašā laikā mēs arī apzināmies, ka selektīva skola, kurā iekļūst tikai labākie no labākajiem, nebūt nav piemērota katram bērnam. Pēc mūsu domām, galvenais, lai katrs bērns savā skolā justos laimīgs, jo viņu tur ciena kā personību un palīdz attīstīt talantus. Nepārspīlējot var teikt, ka vidējā izglītība ārzemēs ir viens no labākajiem ceļiem uz pasaules top universitātēm. Vecākus un bērnus piesaista nopietnā akadēmiskā pieeja, vispusīgās attīstības iespējas, mūsdienīgais aprīkojums, sporta iekārtas, disciplīna un katra audzēkņa atbildība par savu rezultātu.

Iepazīstieties ar dažām labākajām ārzemju skolām. Informāciju par tām varat atrast mūsu mājas lapas sadaļā Vidējā izglītība.

Rakstiet un zvaniet, lai uzdotu mums jautājumus. Būsim priecīgi ar Jums tikties mūsu birojos un sniegt visu nepieciešamo informāciju par šīm un arī citām skolām, kā arī organizēt iestāšanās procesu.

Mēs vienmēr priecāsimies Jūs redzēt mūsu birojos un informācijas centros.
 
Uz tikšanos!