+37125451444
info@meridian.lv

Tas nav noslēpums, ka daudzi no skolēniem, kuri plāno turpināt izglītību ārzemēs, kā arī viņu vecāki ne vienmēr ir pietiekami pārliecināti par sava bērna spējām un prasmēm veiksmīgi pievienoties citai izglītības sistēmai, kura bieži vien būtiski atšķiras no sistēmas mūsu valstī. Lai pārbaudītu savas spējas un vairotu pārliecību par sevi, kompānija ”Academic Summer” jau daudzus gadus ļauj nākamajiem studentiem uz 2-3 nedēļām iejusties britu izglītības sistēmā, mācoties tipiskā angļu privātskolā un apgūstot savus mīļākos mācību priekšmetus angļu valodā.

Skola

Sidcot School ir dibināta 1699.gadā. Tā atrodas gleznainā Anglijas Dienvidu Rietumu daļā, pilsētā Winscombe. 15 minūšu brauciena attālumā atrodas Bristoles lidosta. Skola atrodas arī netālu no Bath – vienas no skaistākajām pilsētām Lielbritānijā, kuras vēstures un kultūras mantojumu aizsargā UNESCO. Uz Londonu var viegli nokļūt ar vilcienu (2 stundas). Mācību gada laikā Sidcot skolā mācās vairāk kā 500 skolēnu vecumā no 3-17 gadiem. Skola aizņem milzīgu teritoriju, kur atrodas gan mācību korpusi, gan sporta spēļu laukumi, tenisa korti, sporta un trenažieru zāles, slēgtais 25 m baseins, bibliotēka, mūsdienīgs datoru centrs, vizuālās mākslas centrs, teātra studija un mūzikas skola.  

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti kādā no 5 skolas mājām. Zēni un meitenes dzīvo atsevišķi - istabās pa vienam vai vairākiem atkarībā no vecuma. Katrā mājā dzīvo vismaz viens pieaugušais, kurš skolēniem vajadzības gadījumā palīdz un atbild arī par kārtību. Iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

Pasākumu programma

“Academic Summer” piedāvā aizraujošu pasākumu programmu un ekskursijas jebkura vecuma skolēniem, tostarp sporta, vakara un pēcpusdienas aktivitātes un ekskursijas. Sestdienās un svētdienās tiek organizētas ekskursijas uz visu dienu uz tādām pilsētām, kā Londona, Oksforda, Vorvika, Bornmuta, Birmingema, Stratforda, bet otrdienās un ceturtdienās - braucieni uz pusi dienas uz tuvākajām pilsētām - Bristoli, Bātu un citām ievērojamām vietām.

Izbraukšanas datumi:

17.07 - 31.07.2021

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 2 ekskursijas uz visu dienu un 2 pēcpusdienas ekskursijas, dzīvošana rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, veselības apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

Cenas ir norādītas euro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
Aprēķiniet sava ceļojuma maksu vai pasūtiet programmu online.
Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas pasūtījuma summa. Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Academic Juniors 7-12 gadi (20 stundas nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

29502950

Academic Summer 12-14 gadi (30 stundas nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

29502950

Academic Summer 15-17 gadi (30 stundas nedēļā) -2 nedēļas

-

+

29502950

Academic Juniors 7-12 gadi (20 stundas nedēļā) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2950

2950

Academic Summer 12-14 gadi (30 stundas nedēļā) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2950

2950

Academic Summer 15-17 gadi (30 stundas nedēļā) -2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2950

2950

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk