Mājas Angļu Valodas Kursi Latvijā Valodu kursi Ventspilī Angļu valodas kursi 7-18 g.v. berniem Ventspilī

Angļu valodas kursi 7-18 g.v. berniem Ventspilī

Daudzlīmeņu angļu valodas programma bērniem no 7-18 gadiem Ventspilī. Nodarbības vada profesionāli angļu valodas pasniedzēji, kuriem ir daudzu gadu darba pieredze ar dažāda vecuma studentiem un dažādiem zināšanu līmeņiem. Lielākā daļa pasniedzēju strādā pie mums pastāvīgi jau vairāk kā 10 gadus, un vairāki no tiem ir centralizētā angļu valodas eksāmena eksaminātori. Katru vasaru viņi apmeklē specializētus kvalifikācijas celšanas kursus Lielbritānijā.

Programmas pamatmērķis ir visu valodas prasmju: klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas iemaņu attīstīšana un uzlabošana.
Sākot apmācīt bērnus, mēs izmantojam speciālu programmu, kuras mērķis ir izveidot runāšanas un klausīšanās pamata iemaņas angļu valodā. Tad pārejam uz lasīšanas un rakstīšanas apguvi. Apmācību metode ir balstīta uz dzimtās valodas principu, kad bērns vispirms iemācās runāt un tikai tad lasīt un rakstīt. Pateicoties izzinošajām un lomu spēlēm, kā arī radošo uzdevumu izmantošanai, bērnā rodas interese turpināt valodas apguvi, un mācību process notiek viegli un dabiski.

Mācību programmas vecāko klašu bērniem ir pielīdzinātas CEF (Common European Framework) – Eiropā pieņemtajam svešvalodu zināšanu novērtējumam. Saskaņā ar šo sistēmu svešvalodu zināšanas tiek novērtētas 6 līmeņos (no A1 līdz C2). Programmā tiek iekļauti arī sagatavošanās elementi starptautiski atzītajiem Kembridžas angļu valodas un centralizētajiem vidusskolas beigu eksāmeniem.

Nodarbību grafiki un cenas Ventspilī:

• Bērniem no 11-18 gadiem divas reizes nedēļā pa 2 akadēmiskajām stundām – 100.00 EUR mēnesī
• Bērniem no 7-10 gadiem divas reizes nedēļā pa 1 stundai (60 min.) – 70.00 EUR mēnesī
• Bērnu skaits grupā vidēji 8, maksimums 12.
• Apmācību līmeņi sākot no iesācēju līdz augstākajam.
• Bezmaksas testēšana vai intervija pirms kursiem darbdienās no 10.00 – 18.00.
• Sertifikāts kursu nobeigumā.

Iespēja turpināt valodas pilnveidošanu kursos Anglijā, Īrijā, ASV, Austrālijā, Jaunzēlandē un Maltā.

t. 63626207

info@meridian.lv

    Pierakstīties uz bezmaksas angļu valodas testu

    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Turpināt" jūs piekrītat pašreizējam Privātuma politika.