+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Bezmaksas semināri ar ārzemju universitāšu absolventiem par iespējām studēt Eiropā.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - imgp1354-1.jpg

Meridian Group uzsāk bezmaksas semināru sēriju, kuru mērķis ir informēt vecāko klašu skolēnus un vidusskolu absolventus par iespējām studēt ārzemju universitātēs. Seminārus vadīs mūsu pieredzējušie konsultanti – britu un holandiešu universitāšu absolventi.

Bezmaksas seminārs «Augstākās izglītības iespējas Lielbritānijā, Nīderlandē un citās Eiropas valstīs » – 26. un 27. septembrī 16:30 (angļu valodā).

Ir īstais laiks aizdomāties par nākotnes profesiju, kā arī par valsti, kur šo profesiju apgūt. Lielbritānija jau gadsimtiem ir slavena ar savu augsto izglītības līmeni. Britu universitātes arī ir tās, kas piedāvā visplašāko programmu klāstu angļu valodā visā Eiropā. Nīderlandes universitātes, savukārt, piedāvā interesantas mācību programmas, kas orientētas uz praktisku zināšanu un iemaņu iegūšanu. Dānija mūsu studentus piesaista ar bezmaksas izglītību un mācību programmu izvēli. Mūsu konsultanti labprāt pastāstīs par augstākās izglītības sistēmām Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un citās Eiropas valstīs, pieteikumu nosūtīšanas termiņiem un procesu, kā arī par dažādām programmām angļu valodā un praktiskām lietām, kas jāzina topošajiem studentiem.

Semināru laikā jums būs iespēja uzdod mūsu konsultantiem jebkurus jūs interesējošus jautājumus.
Lūdzam semināriem reģistrēties savlaicīgi pa telefonu 67314614 vai online.

Semināru norises vieta: Meridian Group, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga.

Semināru ilgums: 45 min 

Valoda: angļu 

Piedāvājam reģistrēties individuālai bezmaksas konsultācijai par iestāšanos Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Zviedrijas, Šveices, Kanādas un ASV universitātēs. 
Reģistrācija bezmaksas konsultācijai.