+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Pieteikšanās mācībām ārzemju universitātēs 2020./2021. mācību gadam! Pieteikumu nosūtīšana Eiropas, ASV un Kanādas augstākās izglītības iestādēm!

Meridian Group sadarbībā ar Baltic Council for International Education sniedz palīdzību vidusskolas absolventiem, studentiem un jauniešiem, kas plāno studēt Lielbritānijā, Dānijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Šveicē un citās valstīs 2020./21. mācību gadā. Katru gadu Meridian Group palīdz simtiem jauniešu iestāties labākajās pasaules universitātēs. Mūsu pieredzējušie konsultanti paši ir ārzemju universitāšu absolventi, tāpēc mūsu klienti saņem ne tikai profesionālu palīdzību pieteikumu nosūtīšanā, bet arī praktiskus padomus par mācībām un dzīvošanu ārzemēs.

Nāciet uz bezmaksas konsultāciju vienā no mūsu birojiem vai reģistrējieties Skype konsultācijai, un mēs palīdzēsim jums ar valsts un mācību programmas izvēli, kā arī pastāstīsim, kam ir vērts pievērst īpašu uzmanību pirms došanās uz ārzemju universitāti. Reģistrācija bezmaksas konsultācijai: https://goo.gl/ZACCyL

Lielbritānija: (vairāk kā 100 universitātes) turpinās pieteikumu iesniegšana centralizētajā sistēmā UCAS (Universities and Colleges Admissions Service). Izmantojiet mūsu UCPS (Universities and Colleges Placement Services) pakalpojumus un iestājieties jūsu sapņu universitātē! Sīkāk par Lielbritānijas izglītības sistēmu, mācību programmām un pieteikumu nosūtīšanas termiņiem lasiet šeit:

Uzmanību! Oficiāli apstiprināts, ka studentiem no ES valstīm, kas uzsāks bakalaura vai maģistra studijas 2020./21. mācību gadā, ir tiesības saņemt studiju kredītu visam mācību periodam.

Nīderlande: Meridian Group palīdzēs jums iestāties tādas slavenās mācību iestādēs kā Tilburg University, Radboud University, Erasmus University Rotterdam, Fontys University of Applied Sciences, University of Amsterdam, The Hague University of Applied Sciences, Rotterdam Business School, Hanze University of Applied Sciences un citās mācību iestādēs. Mācību maksa: ap 2100 EUR gadā. Universitāšu aprakstus un programmu sarakstus varat atrast sadaļā “Nīderlande”.

Dānija: Bezmaksas izglītība Meridian Group partneru universitātēs – Business Academy Aarhus, University College of Northern Denmark, Lillebaelt Academy of Professional Higher Education. Sīkāks mācību iestāžu apraksts.

Zviedrija: Bezmaksas izglītība Jonkoping University, kas piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu angļu valodā.

Šveice: Ekskluzīva augstākā izglītība viesnīcu menedžmenta un tūrisma jomā: Cesar Ritz Hospitality College, International School of Hotel Management IHTTI, The Swiss Hotel Management School (SHMS), Hotel Institut Montreux (HIM). Sīkāk par iespējām mācīties Šveicē lasiet šeit.

Kanāda: Bakalaura, maģistra, diploma un pēcdiploma programmas dažādās jomās Kanādas universitātēs un koledžās. Iespēja sagatavoties universitātei un angļu valodas kursi labākajās Toronto, Vankūveras un citu lielāko Kanādas pilsētu valodu skolās.   

ASV:  Bakalaura un maģistra programmās, kā arī starptautiskais pirmais kurss un universitātes sagatavošanās gads Floridas, Ņujorkas, Kolorado un Sent-Luisa mācību iestādēs.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un uzziniet vairāk par iespējām mācīties šajās un citās valstīs. Reģistrācija konsultācijai: https://goo.gl/ZACCyL

Papildus informācija:

Rīga, Ģertrūdes iela 33/35, riga@meridian.lv, t. 29129228

Ventspils, Kuldīgas iela 17, info@meridian.lv, t. 26402020