+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Seminārs par augstāko izglītību Lielbritānijā ar University of Essex pārstāvi

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 440919_essexpic-1.jpg

19.decembrī 16:00 Rīgā notiks seminārs, kuru vadīs students no Latvijas – Reinis Ruks. Reinis studē International Relations and Modern Languages Eseksas universitātē, strādā universitātes mārketinga nodaļā, un pagājušo gadu apmaiņas programmas ietvaros pavadīja Meksikā. Seminārā laikā viņš pastāstīs ne tikai par mācībām Lielbritānijā, Ekeksas universitāti un bakalaura programmām, bet arī dalīsies ar savu personīgo pieredzi un iespaidiem.

2018.gadā University of Essex ieņēma 22. vietu pēc The Times Lielbritānijas vispārējo universitāšu reitinga, tādā veidā apsteidzot University of Edinburgh, University of Manchester un King’s College London. 2017.gadā Essex saņēma «TEF Gold» apbalvojumu par bakalaura programmu mācīšanas kvalitāti.

Eseksas universitāte piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu: no inženierzinātnēm līdz grāmatvedībai un finansēm, no filosofijas līdz pat dizainam. Daudzas universitātes programmas ieņem augstākās vietas reitingos, un tādas programmas kā Drama and Performing Arts, Politics, International Relations, Philosophy, Criminology, Art and Design, Electrical Engineering, Economics, History of Art vienmēr ir reitingu topos. Universitāte piedāvā arī plašu valodu programmu klāstu, kuras var apgūt gan bakalaura, gan maģistra līmenī filoloģijas fakultātē, kā arī kombinēt ar citiem priekšmetiem un saņemt dubulto diplomu (piemēram, ar starptautiskajām attiecībām, ekonomiku, biznesu, politiku u.c.)

Semināra norises vieta: Meridian Group, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga
Semināra laiks: 19. decembrī 16:00
Semināra ilgums: 45-60 min
Semināra valoda: latviešu

Pēc semināra jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdot visus jūs interesējošus jautājumus par mācībām Lielbritānijā.

Semināram lūdzam reģistrēties online https://bit.ly/2IdYn14 vai pa telefonu 67314614

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk