+37125451444
info@meridian.lv

Par universitāti

VIA University College ir lielākā starptautiskā pielietojamo zinātņu universitāte Dānijā, kurā mācās ap 18 500 studentiem. Universitātes fakultātes atrodas 3 pilsētās – Orhūsā, Horsensā un Herningā, un piedāvā bakalaura programmas angļu valodā tādās jomās kā bizness, dizains un inženierzinātnes.

Viena no galvenajām universitātes priekšrocībām ir jaunākās zinātniski pētnieciskās pieejas kombinācija ar profesionālo sagatavošanu – obligāto praksi. Saskaņā ar skandināvu pieeju mācību procesam, studenti strādā nelielās grupās, kurās mācību materiālu apgūst caur “problem based learning” metodi, aktīvi piedalās zinātniski pētnieciskajā darbībā un iegūst praktisko pieredzi.
Nodarbības notiek mazās klasēs, kur katrs students, tāpat kā pasniedzējs, ir aktīvs mācību procesa dalībnieks. Mācību atmosfēra ir brīva un ir balstīta uz abpusējas uzticības un cieņas; pasniedzēji ir vienmēr gatavi palīdzēt studentiem ar mācību materiālu un ir atvērti papildus konsultācijām.

Pilsētas

Orhūsa ir ne tikai otrā lielākā pilsēta Dānijā, bet arī vienkārši lieliska studentu vieta ar dažādām kafejnīcām, restorāniem, bāriem, kinoteātriem un visu nepieciešamo aktīvai un aizraujošai studentu dzīvei. Parku, mežu un pludmaļu dažādība piedāvā studentiem plašu izvēli brīvā laika pavadīšanai ārā - pastaigas, skriešana, kalnu riteņbraukšana un burāšana. Pilsēta piesaista jauniešus ar aktīvu sabiedrisko dzīvi, biežajām mākslas izstrādēm, festivāliem, koncertiem un diskotēkām.

Horsensa ir neliela, enerģētiska pilsēta, kas ir pazīstama ar tādiem pasākumiem kā Horsensas Viduslaiku Festivāls un Starptautiskais kriminālās fantastikas tirdziņš. Šajā pilsētā ikviens students atradīs sev nodarbi. Ja vēlaties iemācīties spēlēt dāņu spēli handbolu, spēlēt basketbolu, volejbolu, nodarboties ar peldēšanu, fitnesu, zvejot, burāt vai nodarboties ar kādu citu sporta veidu – Horsensas studentu un sporta asociācijas vienmēr laipni jūs gaidīs.

Herningas apkārtne izceļas ar savu skaisto dabu, kas studentiem paver iespēju iet pastaigās pa mežu, nodarboties ar riteņbraukšanu, dažādiem ūdens sporta veidiem un peldēšanu. Pilsētas muzeji, sporta klubi, muzikālie un svētku pasākumi garantē studentiem interesantu un neaizmirstamu laika pavadīšanu.

Dzīvošana

Universitāte dara visu iespējamo, lai nodrošinātu visus pirmā kursa ārvalstu studentus ar vietu kādā no kopmītnēm, ar ko tas sadarbojas. Tāpēc iesakām pieteikties dzīvošanai pēc iespējas ātrāk (pat pirms vēl esat saņēmuši apstiprinājumu no universitātes).
Lielākā daļa no Orhūsas ārvalstu studentiem dzīvo Skjoldhøjkollegiet un Ravnsbjerg Kollegiet – mēbelētās kopmītnēs, kas atrodas pilsētas rietumu un dienvidu daļā.
Herningas studentiem tiek piedāvāta iespēja dzīvot Birk Campus un Tietgensgade kopmītnēs (pilsētas centrā).
Horsensas studenti var pieteikties dzīvošanai studentu pilsētiņā “Kamjatka” vai Campus Student Village.

Programmas:

AP degree – 2-gadīga programma, kuru beidzot studenti saņem diplomu.
Top-up BA degree – studenti mācās vēl 1,5 gadu un saņem bakalaura grādu.
BA degree – 3,5-gadīga bakalaura programma.

AP degree 2 years:
Marketing Management

Top-up BA degree 1,5 year:
International Sales & Marketing Management

BA degree 3,5 years:
Architectural Technology & Construction Management
Value Chain Management
Fashion Design
Pattern Design
Branding & Marketing Management
Civil Engineering
Global Business Engineering (4,5 years)
Software Engineering
Materials Science & Product Design
Mechanical Engineering
Supply Engineering

Mācību maksa

2024/2025 mācību gadā - ES /EEA pilsoņiem – 2530 EUR

Iestāšanās prasības

- Atestāts par vidējo izglītību
- IELTS 6.5 (programmai Global Business Engineering – 7.0) vai176 overall in Cambridge Advanced (CAE)
- intervija 

Pēdējais dokumentu iesniegšanas termiņš – 15.marts 

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.