+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Itālija jau sen ir kļuvusi par modes industrijas sinonīmu. Prada, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferre, Roberto Cavalli, Gucci, Fendi – visi šie modes nami nāk no Itālijas. Skola atrodas Florencē, pašā itāļu modes industrijas, dizaina un mākslas sirdī. Pilsēta ietilpst UCESCO pasaules mantojuma sarakstā, un ik gadu piesaista miljoniem tūristu no dažādām pasaules valstīm. Katedrāle Santa Maria del Fiore, Ufici Galerija un Ponte Vecchio tilts ir tikai daži no ievērojamajiem apskates objektiem pilsētā. Pieci pasaules slaveni modes nami tika dibināti Florencē - Salvatore Ferragamo, Emilio Pucci, Roberto Cavalli, Ermanno Scervino, Gucci.

Florencē ikviens students atradīs sev iedvesmu – šīs pilsētas modes skates, laikmetīgās mākslas izstādes, muzeji, mākslas galerijas, pasaules arhitektūras pieminekļi, parki un dārzi nevienu neatstāj vienaldzīgu.

Universitāte

Polimoda ir atzīta par nr.1 modes augstskolu Itālijā un nr.8 modes augstskolu visā pasaulē. Tās prezidents ir Ferručo Ferragamo, mantinieks un kompānijas Salvatore Ferragamo prezidents. Polimoda piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu modes jomā, kā arī īsus, sezonas kursus tiem studentiem, kas vēlas izmēģināt mācības šajā jomā un radīt savu portfolio, lai iestātos augstākās izglītības programmā. Kursi sākas ik pa 3 mēnešiem un programmu klāsts ir ļoti plašs- no somu dizaina līdz pat marketingam, no juvelierizstrādājumu dizaina līdz pat žurnālistikai.
70% no Polimoda studentiem ir starptautiskie studenti un 30% ir itāļi, mācības skolā notiek angļu valodā. Katru gadu pēdējo kursu studenti piedalās Business Links izstādē, kur viņi demonstrē savus darbus un portfolio potenciālajiem darba devējiem. Iepriekšējo gadu Business Links pasākumos sev jaunus darbiniekus meklēja LVMH, Gucci, Chanel, Dior, Tribu, Thamanyah, Head Hunter Floriane de Saint Pierre.
Visi bakalaura un maģistra studenti iet praksi, kuras laikā ne tikai izmanto iegūtās zināšanas, bet iegūst arī iespēju saņemt darba piedāvājumu uzreiz pēc studiju beigšanas. Īpaši talantīgajiem studentiem Polimoda palīdz īstenot savu biznesa ideju (programma YourselFashion). Labāko ideju autori saņem finansiālu palīdzību no skolas sava modes biznesa vai luksus klases preču attīstībai.

Bakalaura programmas

Fashion Technology
Leather Technology
Fashion Design
Business of Fashion
Fashion Marketing Management
Fashion Art Direction
Fashion Styling
Fashion Design Management
Product Management
Mācību maksa – 15 000 eiro gadā
Programmas ilgums – 3-4 gadi (atkarīgs no specialitātes)
Iestāšanās prasības: atestāts par vidējo izglītību, aizpildīts pieteikums, portfolio (atkarīgs no programmas), intervija.

Maģistra programmas

Collection Design
Bag Design
Shoe Design
Fashion Design
Fashion Brand Management
Fashion Merchandising & Buying
International Fashion Business
Fashion Retail Management
Fashion Marketing & Communications
Luxury Business
Fashion Trend Forecasting
Fashion Styling
Fashion Art Direction
Fashion Curation
Creative Direction
Product Management
Mācību maksa – 26 000 eiro (9 mēneši)
Iestāšanās prasības: bakalaura grāds, aizpildīts pieteikums, portfolio (atkarīgs no programmas), intervija.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.