+37125451444
info@meridian.lv

Toronto

Dibināšanas gads – 1967
Studentu skaits – 25 000 pilna laika klātienes programmās (100 000, ieskaitot nepilna laika klātienes un neklātienes programmās)
Programmu skaits – vairāk nekā 150

Pilsēta

Toronto ir viena no lielākajām pilsētām Kanādā, kurā mitinās 2,8 miljoni cilvēku. Šī pilsēta ir lielākais finanšu, kultūras, izglītības un biznesa centrs valstī, kā arī Ontario provinces galvaspilsēta. Trešā daļa no visiem Kanādas iedzīvotājiem dzīvo 500 km rādiusā no Toronto. Pilsēta ir arī galvenais valsts ekonomiskais centrs, jo sestā daļa visu darba vietu atrodas Toronto tuvumā. 240 000 cilvēku strādā finanšu sektorā, 50 000 – modes industrijā, savukārt restorānu un viesmīlības sektors piedāvā vairāk nekā 50 000 darba vietu. Ļoti pieprasīti ir arī dizaina speciālisti, kā arī televīzijas un kinoindustrijas speciālisti, jo Toronto ir trešā lielākā šo industriju pārstāve Ziemeļamerikā. Vairāk nekā 580 uzņēmumi darbojas biotehnoloģijas jomā.  Toronto ir lielākais inovatīvo tehnoloģiju centrs Kanādā, kas nodrošina darba vietas dažādu jomu inženieriem.

Toronto tiek uzskatīta par vienu no lielākajām metropolēm pasaulē, un tā regulāri iekļūst to pasaules valstu pieciniekā, kurās valda augstākais dzīves līmenis.

Toronto ir veselīga dzīvesveida pilsēta. Tās iedzīvotājiem patīk no rītiem skriet un braukt ar velosipēdu, kā arī spēlēt basketbolu, hokeju un daudzus citus sporta veidus. Pilsētā katru gadu notiek maratons, kurš kopīgā skrējienā apvieno skriešanas cienītājus no visas pasaules. Toronto ir daudz dažādu sporta zāļu un spēļu laukumu. Savukārt kultūras dzīves piekritēji noteikti novērtēs Toronto muzejus, izstāžu zāles, galerijas un teātrus.

Īss apraksts

Seneca College dibināta 1967. gadā, un tā ir lielākā valsts koledža Kanādā, kurai ir 10 kampusi Toronto un tās apkārtnē. Šeit mācās 25 000 studentu, no kuriem 3500 ir ārvalstu studenti no 111 dažādām pasaules valstīm. Koledžai ir izcila reputācija, ko apliecina tās ciešās partnerattiecības ar vairāk nekā 70 universitātēm Kanādā un visā pasaulē. Lielākā daļa ārvalstu studentu savu laiku pavada vienā no četriem galvenajiem koledžas kampusiem.

Newham  - šeit mācās 12 500 studenti tādās programmās, kā Aviation, Business, Environmental Studies, Civil Engineering Technology, Fire Protection, Fashion, Electronics Engineering Technology.
Markham - 2000 studenti, kas studē Travel and Tourism, Business, Marketing un General Arts programmās.
Seneca@York – 6400 studenti Media, Design, Biological Sciences and Applied Chemistry, Information and Communications Technology programmās.
King – 3800 studenti Health Sciences, Early Childhood Education, Social Services, Recreation, Public Safety un Police Studies programmās.

Seneca College ir mācību iestāde vidusskolas absolventiem. Šeit var mācīties gan 4 gadus ilgās bakalaura programmās, gan arī 2 vai 3 gadus ilgās diploma programmās, kas palīdz atvērt ceļu uz darba tirgu. Mācības iespējams uzsākt 3 reizes gadā – septembrī, janvārī un maijā. Mācību programmu izstrādē aktīvi piedalās biznesa un attiecīgo industriju pārstāvji. Koledžas absolventus augstu vērtē ne tikai Kanādas darba tirgū, bet arī ASV un Eiropā. Koledža sadarbojas ar tādām kompānijām, kā Air Canada, Canadian Imperial Bank of Commerce, Ernst and Young, Mozilla, Tommy Hilfigier, Natural Resources Canada, American Express, Dell Computers, HSBC Bank of Canada, Sanyo Canada, Xerox, IBM Canada Ltd un daudzām citām.
Bakalaura grādu šeit iespējams iegūt tādās jomās, kā Aviation Technology, International Business Management, International Accounting and Finance, Informatics and security, Software Development, Child Development, Financial Services Management, Human Resources Strategy and Technology. Visās šajās programmās ir iekļauta arī Co-op – iespēja mācību laikā iziet apmaksātu praksi.
Ļoti plašs ir diploma programmu klāsts. Lūk, tikai daži piemēri: Accounting, Animation, Aviation Operations, Broadcasting (radio, TV), Business, Marketing, Building Systems Engineering Technician, Computer Programmer, Cosmetic Techniques, Chemical Laboratory Technician, Journalism, Law Clerk, Practical Nursing. Kopumā koledžā tiek piedāvātas vairāk nekā 150 dažādas mācību programmas.

Sports

Sevišķa uzmanība šajā koledžā tiek pievērsta sportam. Koledžas atlētikas komanda ir vistitulētākā visu Ontario provinces skolu vidū. Kopš koledžas dibināšanas 1967. gadā koledžas atlēti izcīnījuši 450 medaļas. Koledžā ir 15 komandas, kuras nodarbojas ar tādiem sporta veidiem, kā basketbols, futbols, slēpošana, regbijs, golfs, kērlings un volejbols. Koledžas sporta kompleksā ietilpst ledus halle, vieglatlētikas zāle, tenisa korti, futbola laukumi, fitnesa centrs, deju studijas un pludmales volejbola laukumi.

Iestājprasības

Lai iestātos koledžā, nepieciešams oficiāls angļu valodas līmeņa apstiprinājums, piemēram, IELTS sertifikāts. Ja iestāšanās brīdī vēl nav pieejams atestāts, tad jānorāda atzīmes, sākot no 9. klases.
IELTS prasības:
Diploma programmas – IELTS 6.0 (ne mazāk kā 5.5 katrā daļā);
Bakalaura programmas – IELTS 6.5 (ne mazāk kā 6.0 katrā daļā).

Dzīvošana

Visiem pirmkursniekiem ir garantēta vieta kopmītnēs, kas atrodas netālu no mācību ēkām Newnham un King kampusiem. Studenti dzīvo pilnībā mēbelētos dzīvokļos, kuros ir divas guļamistabas, vannasistaba un virtuve ar ledusskapi un mikroviļņu krāsni. Katrā istabiņā ir arī telefons, kabeļtelevīzija un pieeja internetam. Studentiem ir pieejamas arī veļasmašīnas.
Koledža piedāvā iespēju dzīvot arī viesģimenē.

Cenas

Mācības – sākot ar 13000 CAD (par 2 semestriem)
Dzīvošana – 3600-6800 CAD (par mācību gadu)

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.