+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Marbeļja, Spānija

Les Roches Marbella ir mūsdienīgs plašs kampuss, kurā ir interesanta un dinamiska studentu dzīve. Marveļja ir starptautiski pazīstams kūrorts – pilsēta ir slavena ar saviem elitārajiem veikaliem, bāriem un klubiem. Kosta del Sol piekrastē bieži notiek pasaules līmeņa pasākumi (sporta sacensības, koncerti un tradicionālie Andalūzijas gadatirgi). Tieši tāpēc Marveļja ir īstā vieta studentiem, kuri mācās viesmīlību.

Studiju laikā studenti daudz komunicē ar kursabiedriem no visām pasaules malām, kopā rīko studentu kultūras, sporta un izklaides pasākumus. Atrodoties universitātes starptautiskajā  vidē, studenti iepazīst kultūru dažādību, strauji attīstot savas sociālās iemaņas.

Universitāte

Les Roches ir moderna augstas klases mācību iestāde, kurā studē topošie viesnīcu un restorānu biznesa speciālisti.

 1. gadā pasaules top-universitāšu reitingā Les Roches ieņēma ceturto vietu savā izglītības jomā un trešo vietu pēc darba devēju reputācijas kritērija (QS World University Rankings).

Les Roches absolventi ir augsti pieprasīti darba tirgū: 94% no tiem studiju beigās saņem vienu vai vairākus darba piedāvājumus, tostarp lielos pasaules uzņēmumos - The Ritz-Carlton, Apple, Louis Vuitton, Tesla u.c. Trešdaļa absolventu ir uzsākuši savu biznesu.

Studiju laikā visi studenti iziet obligātu praksi bāros, restorānos un viesnīcās. Studiju process ir veidots tā, lai studenti strādātu nelielās grupās – tādējādi pasniedzējs izmanto individuālu pieeju studentiem, pievēršot uzmanību katrai viņu darba detaļai.

Studiju procesā aktīvi izmanto mūsdienu tehnoloģijas. Inovatīvas laboratorijas un multimediju studijas sniedz studentiem iespēju attīstīt un praksē piemērot viņu uzņēmējdarbības spējas.

Dzīvošana

Les Roches skolā Marveljā studentu kopmītnes atrodas blakus universitātes administratīvajam korpusam. Studenti dzīvo vienvietīgās, divvietīgās vai trīsvietīgās istabās, katrā no tām ir vannas istaba, galds, kondicionieris un seifs.

Kampusa teritorijā ir Wi-Fi, veļas mazgātava, kur bez maksas var mazgāt uniformu praktiskām nodarbībām, kā arī daudz telpu, kurās studenti var kopā pavadīt brīvo laiku.

Gadījumā, ja kopmītnēs nav vietu, universitāte piedāvā kūrorta tipa dzīvokļus uz vairākiem cilvēkiem.

Bakalaura programma

- BBA in Global Hospitality Management (3,5 gadi, 2 prakses)

Iestāšanās prasības: vidusskolas atestāts, IELTS 5.5 (katrs komponents ne zemāk par 5.0), CV, motivācijas vēstule, iestāšanās tests, iestāšanās intervija, minimālais vecums – 17,5 gadi.

Studiju sākums – marts vai septembris.

Cenas:

Studiju maksa semestrī – 16,975 EUR

Mācību materiāli – 1,685 EUR

Apdrošināšana – 810 EUR

Dzīvošana un ēdināšana – 6,995 EUR

Par 3,5 gadiem studenti maksā 5 par semestriem, 2 semestri ir apmaksātā prakse.

Maģistra programmas

- Postgraduate Diploma (PGD) in International Hospitality Management

- Master's in International Hotel Management

- Master's in Marketing and Management for Luxury Tourism

Iestāšanās prasības: bakalaura diploms, IELTS 5.5 (katrs komponents ne zemāk par 5.0), minimālais vecums – 21 gads, darba pieredze nav obligāta, bet ir vēlama.

Studiju sākums: marts vai septembris.

Studiju maksa:

PGD – 16,895 EUR (ir iekļauti mācību materiāli, apdrošināšana un viens biznesa brauciens), puspansijas ēdināšana 2,180 EUR.

Master's in International Hotel Management – 25,900 EUR (ir iekļauti mācību materiāli, apdrošināšana un viens biznesa brauciens), puspansijas ēdināšana 3,270 EUR.

Master's in Marketing and Management for Luxury Tourism – 23,525 EUR (ir iekļauti mācību materiāli un apdrošināšana), puspansijas ēdināšana 3,270 EUR.

  Запишитесь на консультацию

  Высшее образование за рубежомЯзыковые курсы для детейСреднее образование за рубежомГрупповые поездки для школьниковЯзыковые курсы для взрослыхЯзыковые курсы в ЛатвииДругое  ДаНет


  ДаНет

  privacy_policy

  Нажимая на кнопку "Записаться" вы соглашаетесь с действующей Политикой Конфиденциальности.