+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Augstākā izglītība ārzemēs Vācija EU Business School Germany

Atrašanās vieta

Kampusi Barselonā (Spānija), Ženēvā, Montrē (Šveice), Minhenē (Vācija), kā arī tiešsaistē

Par biznesa skolu

EU Business School (EU) — starptautiska akreditēta biznesa skola, kas iekļauta profesionālo reitingu topā. EU tika dibināta 1973. gadā. Mācības notiek kampusos Barselonā (Spānija), Ženēvā, Montrē (Šveice), Minhenē (Vācija), kā arī tiešsaistē. Skola sniedz iespēju mainīt kampusus mācību laikā.

Mācību iestādē tiek izmantota viena no efektīvākajām mācību metodēm  – tiek izskaidrots teorijas pielietojums praksē. EU studenti piedalās dažādos semināros, konferencēs un biznesa simulācījās, kas ļauj paplašināt izpratni par jaunākajām biznesa pasaules tendencēm. Augsti kvalificētie EU pasniedzēji ir ne tikai profesori, bet arī aktīvi līdzdalībnieki starptautiskās biznesa pasaules notikumos. Viņu vidū ir uzņēmēji, konsultanti un biznesa līderi.  Aktīva un individuāla mijiedarbība ar pasniedzējiem, kā arī ar kursa biedriem veicina EU studentu sasniegumus. Studenti strādā grupās, kas pilnveido komunikācijas prasmes. 93% EU Business School absolventu atrod darbu 6 mēnešu laikā pēc izlaiduma.

EU sadarbojas ar prestižām universitātēm un izglītības iestādēm visā pasaulē, kas ļauj studentiem piedalīties apmaiņas programmās ASV, Ķīnā, Lielbritānijā, Taizemē, Brazīlijā, Kanādā un citās valstīs.

EU regulāri tiek iekļauta starptautiskajos reitingos. Prestižā QS Stars sistēma piešķīra skolai četras zvaigznes par sasniegumiem biznesa izglītības jomā un iekļāva MBA programmas 50 labāko Eiropas programmu skaitā. Tiešsaistes MBA programma ieņem pirmo vietu globālajā CEO Magazine žurnāla reitingā.

EU studenti iegūst valsts nozīmes diplomus (akreditētus Lielbritānijā) no University of Derby un/vai University of Roehampton Londonā, kā arī valsts nozīmes diplomu no Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) Spānijā un EU Business School Switzerland (starptautiska akreditācija).

Dzīvošana

Izmitināšanas dienests sniedz studentiem atbalstu dzīvesvietas meklēšanā un rezervēšanā, nodrošinot komfortablu robežas šķērsošanu. Katrā valstī ir liela variantu izvēle jebkuram budžetam un vēlmēm, sākot no studentu rezidences un beidzot ar izīrētu istabu.

Programmas

EU bakalaura programmu ilgums – 3 gadi (6 vai 7 semestri). Studentiem, kas vēlas iziet mācības 2,5 gados, tiek piedāvāti paātrinātie varianti. Lai iegūtu starptautisku pieredzi, studentiem tiek sniegta iespēja pārvietoties uz citu valstu kampusiem.  EU maģistra programmu ilgums – 1 gads (3 semestri).

Bakalaura programmas:

Business Administration

Communication & Public Relations

Leisure & Tourism Management

International Relations

Sports Management

Digital Business, Design & Innovation

International Business

Marketing

Finance

Enterprise

HR Management

Iestāšanās prasības: atestāts par vidusskolas absolvēšanu, TOEFL/ IELTS/ CAE, 2 rekomendācijas vēstules, rakstiska vai video eseja.

Maģistra programmas:

Management

Marketing

Finance

Tourism & Hospitality Management

Innovation & Entrepreneurship

Digital Business

Fashion & Luxury Business

International Management

Kā arī plaša specializāciju izvēle MBA programmā.

Iestāšanās prasības: augstākās izglītības diploms, TOEFL/ IELTS/ CAE, CV, 2 rekomendācijas vēstules, rakstiska vai video eseja, darba pieredze * (tikai MBA - 2+ gadi), GMAT, GRE* (prasība tikai MBA).

Mācību maksa (par semestri; bakalaura programmās mācību gads sastāv no 2 semestriem, bet maģistra līmenī no 3)

English Foundation Program

-           Barselona, MInhene - €4900

-           Ženēva, Montrē - CHF 7300

Business Bridging Program

-           Barselona, MInhene - €6450

-           Ženēva, Montrē - CHF 13800

Bakalaura programmas

-           Barselona, MInhene - €6450 par semestri

-           Ženēva, Montrē - CHF 13800 за семестр

Maģistra programmas

-           Barselona - €4 600  (€13 800 par gadu)

-           Ženēva, Montrē - CHF 9 600 (CHF 28 800 par gadu)

MSc in International Management

-           Minhene - €6 950 (€20,850 par gadu)

MBA

-           Barselona - €6 950 (€20 850 par gadu)

-           Ženēva, Montrē  - CHF 12 600 (CHF 37 800 par gadu)

-           Minhene - €7 500 (€22 500 par gadu)

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.