+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Kursi pasniedzēja mājās Living Learning English

London, Bath, Bristol, Cornvall, Devon, Winchester, Salisbury, Southampton, Bournemouth, Oxford,  Brighton, Hastings, Tunbridge Wells, Rye, Cardiff, Malvern, Gloucestershire, Stratford-on-Avon, Worcester, Birmingham, Nottingham, Leicestershire, Cambridge, Norwich, Manchester, Leeds, Lake District, Liverpool, York.

Mācību vietas

Students pats var izvēlēties mācību vietu pie pasniedzēja vai nu pilsētā, laukos vai pie jūras. Daudzi pasniedzēji dzīvo vēsturiskajās universitātes pilsētās Bristolē un Bātā vai netālu no tām. Mēs varam piedāvāt mācības pie pasniedzēja arī citās ievērojamās Lielbritānijas vietās: Kornvolā, Devonā, Glosteršīrā, Hartfordšīrā, Kentā, Londonā, Liverpūlē, Malvernā, Mančesterā, Oksfordšīrā, Solsberijā, Braitonā, Hastingsā un Sauthemptonā.

Brīvais laika ģimenes lokā

Pusdienu un vakariņu laikā, kā arī vakaros, ko jūs pavadīsiet kopā ar pasniedzēja ģimeni, jūs varēsiet praksē pielietot savas jauniegūtās angļu valodas zināšanas, kuras būsiet apguvis nodarbībās. Komunicējot ar pasniedzēja ģimenes locekļiem, jūs varat iegūt tikpat daudz zināšanu, cik pašu nodarbību laikā. Jūsu pasniedzējs vienmēr būs priecīgs ar jums parunāties vai sniegt nepieciešamo palīdzību. Dzīvojot pie pasniedzēja, jums paveras lieliska iespēja pilnībā iepazīt angļu kultūru un dzīvesveidu.

Pasākumi un ekskursijas

Izklaides pasākumu programma tiek sastādīta ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības, tāpēc, neatkarīgi no tā, kas jūs interesē, mēs noorganizēsim jūsu braucienu tā, lai tas būtu interesants un patīkams. Atkarībā no jūsu izvēlētās mācību vietas jūs varēsiet izvēlēties dažādas ekskursijas un pasākumus, ieskaitot slidošanu, golfu, peldēšanu, pārgājienus, muzejus, izstādes, boulingu, kino, teātri, restorānus un kultūras pieminekļus. Mūsu piedāvātajās pilsētās ir lieliski tirdzniecības centri, tradicionālie angļu pabi un daudz citas ievērojamas vietas. Ekskursijas tiek piedāvātas uz dažādām interesantām vietām, kā, Bāta, Oksforda, Stratforda pie Eivonas, Londona un Stounhendža.
Lielbritānija ir slavena ar savām lieliskajām vēsturiskajām pilīm un dārziem. Vasarā tur notiek daudz dažādu pasākumu – mūzikas festivāli (gan džeza, gan populārās mūzikas) un vietējie karnevāli.
Visas ekskursijas ir atkarīgas no studenta vecuma un interesēm. Ekskursiju plānu sastāda students kopā ar pasniedzēju kursa sākumā. Savā pieteikuma anketā jūs varat norādīt jūs interesējošos pasākumus, un mēs sniegsim jums papildus informāciju par iespējām un izmaksām. Visas ieejas biļetes un transporta biļetes ir jāapmaksā studentam, izņemot kursus bērniem, jo tādā gadījumā cenā jau ir iekļauti visi pasākumi un ekskursijas.

Transfērs

Transfērs no tuvākās vilciena vai autobusa stacijas līdz pasniedzēja mājai ir bez maksas. Jūs varat viegli nokļūt pie pasniedzēja no lidostas ar autobusu (www.nationalexpress.com) vai vilcienu (www.nationalrail.co.uk).

Transfērs no lidostas

Ja jums ir nepieciešams individuāls transfērs no lidostas, jūsu pasniedzējs vai kāds no mūsu uzticamajiem taksometru šoferiem sagaidīs jūs tuvākajā lidostā. Pēc transfēra pasūtīšanas paziņosim jums konkrētu cenu, un tā ir atkarīga no attāluma starp lidostu un skolotāja māju.

Mācību programmas

Šādas programmas vislielākā priekšrocība ir tā, ka dzīvojot skolotāja mājā, pēc nodarbībām mācības nebeidzas, jo sarunu laikā par jebkuru citu tēmu skolotājs joprojām jums palīdzēs runāt angliski – piemeklēt pareizos vārdus, izlabot gramatiskās kļūdas un izrunu.

Vispārējā angļu valoda

Kursu programma tiek sastādīta katram studentam individuāli, ņemot vērā to, kurai no valodas prasmēm vajadzētu vairāk pievērst uzmanību. Nodarbībās tiks izmantota visu valodas aspektu kombinācija – lasīšana, rakstīšana, sarunvaloda, leksika, gramatika, izruna un iepazīšanās ar kultūru. Kursu sākumā pasniedzējs novērtēs jūsu zināšanu līmeni un noteiks, kādas valodas iemaņas jums būtu visnepieciešamākās. Pamatojoties uz to, viņš sastādīs jūsu mācību programmu. Kursu beigās viņš vēlreiz novērtēs jūsu zināšanas, lai apkopotu jūsu mācību rezultātus. Pēc kursu beigšanas jums tiks nosūtīts sertifikāts un pilna atskaite par kursu saturu, jūsu panākumiem un rekomendācijas turpmākajām mācībām.

Angļu valoda skolotājiem

Šis kurss paredzēts angļu valodas skolotājiem, kuriem jau ir augsts angļu valodas zināšanu līmenis un kuri vēlas atsvaidzināt savas zināšanas, komunicēšanas iemaņas, leksiku un angļu valodas izmantošanas paņēmienus klasē. Šos kursus pasniedz pieredzējuši angļu valodas skolotāji, kuri izmantos daudz dažādus autentiskos materiālus, lai bagātinātu jūsu vārdu krājumu. Jūs varēsiet uzlabot savu izrunu, apspriežot dažādus aktuālus jautājumus ar savu pasniedzēju un viņa ģimeni. Kursi tiek izstrādāti katram studentam individuāli, ņemot vērā, kurai no valodas iemaņām vajadzētu vairāk pievērst uzmanību. Jūs varat izvēlēties savu ierašanās datumu, kursu ilgumu un nodarbību skaitu nedēļā - 15, 20, 25 vai 30 stundas.

Biznesa angļu valoda

Biznesa angļu valodas kursi palīdzēs jums iegūt valodas iemaņas, kas nepieciešamas darījumu situācijās: tikšanās, pārrunās, prezentācijās un starptautiskās konferencēs. Pēc šiem kursiem jūsu biznesa angļu valoda manāmi uzlabosies. Papildus tam jums būs iespēja uzlabot arī sarunvalodas līmeni, kas nepieciešams, lai sazinātos un apkalpotu klientus, sniegtu palīdzību saviem ārzemju viesiem vai darījumu braucienos. Jūs apgūsiet iemaņas un paņēmienus, kurus izmanto telefona sarunās, rakstot atskaites, sastādot darījumu vēstules (parastās un elektroniskās) un konspektējot. Jūsu programmā tiks iekļauta arī specializētā leksika, kas ir nepieciešama darbam dažādās sfērās: mašīnbūve, informācijas tehnoloģijas, medicīna, jurisprudence, finanses, banku lietas un grāmatvedība, mārketings, kadru daļas vadīšana u.c.

Angļu valoda Plus

Angļu valodas kursi plus dažādas opcijas (ievērojamāko vietu apskate gida pavadībā, kulinārija, māksla un dizains, puķu pušķu veidošana, dārzniecība un skaistāko dārzu apskate u.c.)

Ekspress kursi (4 dienas)

Intensīvi individuālie kursi ar skolotāju, kuri satur tikpat daudz stundu, cik nedēļu garie kursi, bet ilgst tikai 4 dienas! Students var izvēlēties jebkuras 4 dienas - kā darba dienas, tā brīvdienas. Nodarbību laikā īpaša uzmanība tiek veltīta biznesa angļu valodai, bet sarunvaloda tiek uzlabota komunicējot ar pasniedzēju un viņa ģimeni.

Datumi un cenas (2024. g.)

Jūs varat sākt mācīties jebkuru svētdienu. Minimālais kursu ilgums – 4 dienas. Vienas nodarbības ilgums – 60 minūtes. Cenas ir norādītas angļu mārciņās.

General English, English for Teachers     1:1       2:1 (per person)
15 hours/week                                               £1295     £1035
20 hours/week                                               £1520     £1215
25 hours/week                                               £1745    £1395
30 hours/week                                               £1965    £1570

Business English, Exams, Academ. English  1:1        2:1 (per person)

15 hours/week                                                      £1550     £1240
20 hours/week                                                      £1850    £1430
25 hours/week                                                      £2150    £1560
30 hours/week                                                      £2450    £1750

Crash Course (4 days)                           1:1         2:1 (per person)
20 hours - Business English               £1395     £1115
20 hours - General English                  £1195     £955
 
Young Learners (14-17 y.o)              1:1           
15 hours/week                                 £1495     
20 hours/week                                 £1720
25 hours/week                                 £1945     
30 hours/week                                 £2170    

Young Learners (10-13 y.o.)             1:1           
15 hours/week                                  £1795     
20 hours/week                                 £2020    
25 hours/week                                 £2245   
30 hours/week                                 £2470  

Kursu cenā ir iekļauts

Mācības, testēšana, mācību materiāli, atskaite par sasniegto un rekomendācijas mācību turpināšanai, sertifikāts par kursu beigšanu, atsevišķa guļamistaba skolotāja mājā, trīsreizēja ēdināšana, ekskursijas (2 pa darba dienām, 1 – brīvdienās), transfērs no dzelzceļa vai autobusa stacijas, apdrošināšana.

Kursu cenā nav iekļauts
Aviobiļete, transfērs no lidostas, ieejas biļetes (kino, teātris u.c. – iekļauti tikai bērniem)
 
Papildus pakalpojumi (cenas angļu mārciņās)
Atsevišķa vannas istaba - 225 nedēļā
Papildus individuālas nodarbības 1:1 – 70 par stundu
Papildus nakts ģimenē – 150
Pavadošais pieaugušais vai bērns (bez mācībām) – 795 nedēļā
Transfērs no lidostas – pēc pieprasījuma
Ziemassvētki un Jaunais gads –  papildus 225 nedēļā
Pasākumu programma (18-21 gadi) - 275 nedēļā
Pasākumu programma (14-17 gadi) - 350 nedēļā

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.