+37125451444
info@meridian.lv

Exportise vasaras programmas tiek organizētas uz četru vadošo britu privātskolu-pansiju bāzes. Visas skolas piedāvā komfortablu dzīvošanu; ir aprīkotas ar mūsdienīgām mācību auditorijām un sporta kompleksiem ar baseinu (izņemot Worth skolu); piedāvā plašu klāstu ar aktivitātēm; nodrošina veselīgas un uzturvielām bagātas ēdienreizes.

Clayesmore skola
Skola atrodas gleznainajā pilsētiņā Iwerne Minster Anglijas dienvidrietumos, netālu no piejūras pilsētas Bornmutas (42 km) un rosīgās Bātas (61 km). Attālums līdz Londonas Getvikas un Hītrovas lidostām ir attiecīgi 200 km un 160 km.
Skolā ir modernas klases, mākslas, keramikas, dejas un mūzikas studijas, dažādas sporta halles.

Oundle skola

Skola atrodas tradicionālas angļu tirgus pilsētas sirdī, netālu no Pīterboro (Peterborough) Northemptonšīrā. Oundle skolā ir izcila sporta infrastruktūra, daudzi sporta spēļu laukumi un divas sporta halles. Šeit ir arī divi ar prožektoriem apgaismoti mākslīgā seguma futbola laukumi, tenisa korti un iekšējais peldbaseins.  
Šī skola ir pazīstama kā viena no labākajām Lielbritānijā, pateicoties augstajiem akadēmiskajiem sasniegumiem. Skolā ir grūti iestāties pat vietējiem skolēniem, tāpēc pavadīt šeit vasaras brīvlaiku ir kaut kas ļoti unikāls. Daudziem tā ir motivācija un stimuls nākotnē iestāties līdzīgā skolā.
Skola atrodas 2,5 stundu brauciena attālumā no Hītrovas lidostas, 1,5 stundas brauciena attālumā no Stenstedas lidostas un 2,5 stundu brauciena attālumā ar vilcienu no Londonas. Tuvākās pilsētas – Pīterboro (24km), Kembridža (63 km) un Birmingema (116 km).

Seaford koledža
Koledža atrodas Anglijas lauku pašā sirdī un nodrošina augstas kvalitātes infrastruktūru, kā arī skaistu un drošu apkārtējo vidi. Seaford koledžā ir piecas ēkas dzīvošanai, kā arī lieliska mūzikas studija un mācību telpas, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām.
Koledža atrodas 1,5 stundas brauciena attālumā no Hītrovas un Getvikas lidostām un 2,5 stundu brauciena attālumā ar vilcienu līdz Londonai. Tuvākās pilsētas – Čičestera (20km), Portsmuta (50km) un Braitona (65km).

Teikyo skola
Teikyo skola atrodas netālu no Londonas, 15 minūšu attālumā no Vindzoras un 45 minūšu attālumā no Oksfordas. Skolai ir sava aizsargājamā teritorija gleznainā lauku apvidū. Zaļais skolas kampuss nodrošina ideālus apstākļus mācībām un sportam – teritorijā atrodas futbola laukums, sporta komplekss un iekštelpu peldbaseins.

Worth skola

Viena no skaistākajām Anglijas skolām. Tā atrodas 500 akru lielā teritorijā Saseksas laukos.
No skolas ir viegli tikt uz Londonu un Braitonu, un Getvikas lidosta atrodas vien 15 minūšu braucienā ar mašīnu.

Programmas (2024)

Visās programmās ir iekļautas 15 angļu valodas nodarbības un 15 noteikta sporta veida nodarbības nedēļā atbilstoši izvēlētajai programmai. Trīs programmas - Futbols, Golfs, Hokejs - var izvēlēties bez valodas apguves (30 sporta nodarbības nedēļā). Ir iespējams arī apvienot 2 dažādas sporta programmas bez valodas apguves. Šajā gadījumā katram no sporta veidiem tiks veltītas 3 stundas dienā (kopā 6 stundas dienā, 30 stundas nedēļā).

Programmu apraksti

Arsenal Football –treniņi paredzēti meitenēm (līdz 16g.) un zēniem (līdz 17g.). Programmā– atkārtojumi, taktika, spēles prakse, kā arī citi elementi. Katrs audzēknis saņem oficiālo Arsenal Football Development kursa noslēguma sertifikātu.

Basketball
- 15 angļu valodas un 15 basketbola stundas nedēļā. Nodarbības vada profesionāli treneri. Treniņos apgūst basketbola tehniku un taktiku, kā arī uzlabo izturību un fizisko sagatavotību.

Dance – 15 angļu valodas stundas un 15 deju stundas nedēļā. Nodarbības vada profesionāli pasniedzēji, kuri attīstīs studentu fizisko sagatavotību, lokanību, deju tehniku un spēku, kā arī uzstāšanās prasmes. Katru nedēļu deju grupai notiek uzstāšanās vasaras nometnes ietvaros.

Golf -15 angļu valodas un 15 golfa stundas nedēļā. Nodarbības vada augstas klases treneri, kas māca pamata prasmes un uzlabo jau esošās.

Hockey - 15 angļu valodas un 15 hokeja stundas nedēļā. Treniņus vada augsti kvalificēti treneri ar olimpisko pieredzi. Treniņos attīsta tehniku, komandas un individuālo spēli un citas pamata prasmes.

Horse Riding - 15 angļu valodas stundas un 15 jāšanas stundas nedēļā. Nodarbības vada pieredzējuši jāšanas instruktori. Nepieciešama vismaz viena gada pieredzei jāšanā.

Rugby – programma tikai zēniem vecumā no 10-16 gadiem ar iepriekšēju pieredzi. 15 angļu valodas un 15 regbija stundas nedēļā.

Tennis – 15 angļu valodas un 15 tenisa treniņu stundas nedēļā. Treniņi tiek veidoti atbilstoši katra studenta līmenim. Tiek trenēti visi sporta veida aspekti, sākot ar izturību un beidzot ar tehniku.

Multi - Activity Sports - 15 angļu valodas un 15 aktivitāšu stundas, ieskaitot smailītes, loka šaušana, klinšu kāpšana, raftings (atkarībā no nedēļas), orientēšanās, pārgājieni.

Music  - 15 angļu valodas un 15 mūzikas stundas nedēļā. Vada profesionāli mūziķi un pasniedzēji.

______________________

Clayesmore School (9-15 gadi)
Datumi: 07.07 - 10.08
Programmas: Arsenal Football, Basketball, Horse Riding, Tennis, Multi-Activity Sports.
______________________

Oundle School (12-17 gadi)
Datumi: 30.06  - 27.07
Programmas: Arsenal Football, Basketball, Dance, Horse Riding, Tennis
______________________

Seaford School (10-17 gadi)
Datumi: 07.07 - 10.08
Programmas: Arsenal Football, Dance, Golf, Hockey, Tennis, Music.
_________________________

Teikyo School (9-15 gadi)
Datumi: 14.07 - 03.08
Programmas: Arsenal Football
_________________________

Worth School (9-16 gadi)
Datumi: 30.06 - 10.08
Programmas: Arsenal Football, Dance, Horse Riding, Rugby, Tennis.
______________________

Cenā iekļauts
: 15 stundas angļu valodas un 15 stundas izvēlēto aktivitāšu nedēļā, sertifikāts, trīs ēdienreizes dienā, dzīvošana, izklaides pasākumi, divas pilnas ekskursiju dienas nedēļas nogalē, veļas mazgāšana, Exportise ūdens pudele un T-krekls, apdrošināšana, sertifikāts, transfērs.

Cenā nav iekļauts:
aviobiļetes, apdrošināšana, Horse Riding Supplement 275 GBP/nedēļā, Multi - Activity Sports Supplement 275 GBP/ned., mūzikas instrumenta īre (izvēles) 50 GBP/ned.

Cenas ir norādītas GBP.
! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena 1 nedēļai.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Summer Course

-

+

16250

Horse riding supplement

-

+

2750

Multi Activity Sports Supplement

-

+

2750

Musical instrument hire

-

+

500

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Summer Course

Skaits

Cena

Summa

-

+

1625

0

Horse riding supplement

Skaits

Cena

Summa

-

+

275

0

Multi Activity Sports Supplement

Skaits

Cena

Summa

-

+

275

0

Musical instrument hire

Skaits

Cena

Summa

-

+

50

0

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.