+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Valodu kursi - ģimenes programmas Frances King School of English

Unikāla programma 6-16 gadus veciem bērniem un viņu vecākiem Londonas centrā. Šī programma ne tikai palīdzēs uzlabot valodas zināšanas, bet arī ļaus aizraujoši pavadīt laiku Lielbritānijas galvaspilsētā.

Skola

Vasaras programma bērniem un pieaugušajiem norisinās skolas filiālē Belgravia school. Skola sastāv no divām atsevišķān ēkām bērniem un pieaugušajiem, un tā atrodas netālu no Victoria un Hyde Park Corner metro stacijām. Bekingemas pils, Haidparks, Vestminstera, Parlaments un Bigbens atrodas tikai neilga gājiena attālumā.
Skolā ir 24 klases, no kurām lielākā daļa ir aprīkota ar interaktīvajām tāfelēm, datorklases un bezvadu internets.
Pavasarī, rudenī un ziemā programmas notiek citā skolas filiālē – Kensington school.

Pasākumu programma

Ģimene var piedalīties speciāli izstrādā pasākumu programmā vai arī aizvadīt brīvo laiku pēc saviem ieskatiem, atpūšoties un apmeklējot Londonas ievērojamākās vietas. Vasaras laikā pasākumi notiek 2 vai 3 reizes nedēļā pēcpusdienās atkarībā no izvēlētās mācību programmas (2 reizes nedēļā citos gadalaikos). Bērni piedalās pasākumos kopā ar vecākiem.

Dzīvošana

Skola piedāvā dzīvošanu Standard, Premium un Deluxe kategorijas ģimenēs, kā arī plašu rezidenču, apartamentu un viesnīcu izvēli. Dzīvošanas izmaksas iespējams noskaidrot pēc pieprasījumā, atkarībā no cilvēku skaita un ģimenes vēlmēm.

Mācību programma 6-16 gadus veciem bērniem (2024)

Mācību procesā sevišķi akcentēta tiek komunikatīvo prasmju un sarunvalodas apguve, kuru attīstībā palīdz dalība radošajos seminārus un grupu darbos. Nodarbības iespējams izvēlēties laikā pirms pusdienām vai pēcpusdienā.

Family Junior Course

Cilvēku skaits grupā: maks. 15.
Nodarbību skaits nedēļā:  20 nodarbības (9.00 – 13.00)
Valodas līmenis: no Beginner.
Cena: £ 437 / ned.

Mācību programmas pieaugušajiem  (2024)

Vecākiem un bērniem, kas vecāki par 16 gadiem, tiek piedāvāta vispārējas angļu valodas mācību programma Family Programme Adult Course. Nodarbības iespējams izvēlēties laikā pirms pusdienām vai pēcpusdienā.

Family Adult Course

Cilvēku skaits grupā: maks. 10.
Nodarbību skaits nedēļā:  20 nodarbības (9.00-13.00).
Valodas līmenis: vasaras laikā sākot no Beginner, citos laikos sākot no Pre-Intermediate.
Cena: £385 / ned.

Cenā iekļauts: 

mācības, mācību materiāli, sertifikāts par kursa beigšanu, 2-3 pasākumi darba dienās.

Par papildus samaksu:

 lidmašīnas biļetes, dzīvošanas izdevumi atkarībā no izvēlētā dzīvošanas veida, transfēri no/uz lidostu, ekskursijas brīvdienās, ieejas biļetes, maksa par dzīvesvietas organizēšanu, aģentūras reģistrācijas maksa – 75 EUR.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.