+37125451444
info@meridian.lv

Lieliskas pludmales, koka piļu drupas, vēl no skolas soliem pazīstami skati un nosaukumi, karstas smiltis un mūsdienīgas pilsētas – to visu var atrast Kiprā! Pavadiet neaizmirstamu atvaļinājumu vai brīvlaiku dienvidu saules spozmē uz šīs Vidusjūras salas, mācoties angļu valodu un izbaudot atpūtu, tūristu izklaides un vienu no pasaulē modernākajām atpūtas industrijām.
Sākumā doma par to, ka jāapgūst angļu valoda Kiprā, noteikti šķiet dīvaina, tomēr, pateicoties šīs salas vēsturiskajai saiknei ar Lielbritāniju, angļu valodā šeit runā gandrīz visi. Uz Kipru var aizlidot no ļoti daudzām Eiropas valstīm, kas dod iespēju tikai dažu stundu laikā nonākt mūžīgajā vasarā, kur saule spīd 360 dienas gadā.
Limasola ir Kipras otrā lielākā pilsēta, kurā tūristu aktivitātes neapstājas arī ziemas mēnešos. Pilsēta kā magnēts pievelk jauniešus no dažādām pasaules valstīm, kuri alkst redzēt kosmopolītisko Limasolu. Šeit patīk atpūsties arī ģimenēm ar bērniem. Paši mazākie ceļotāji noteikti izbaudīs trīs ūdens parkus, atrakciju parku un Kiprā vienīgo zoodārzu, kas atrodas atrakciju parka teritorijā.

Skola

Modernā skola atrodas Limasolas centrā. Tajā ir 18 mācību klases, kas aprīkotas ar kondicionieriem, interaktīvajām tāfelēm un bezvadu internetu, kā arī tajā atrodama bibliotēka, valodu laboratorijas, atpūtas istaba studentiem un kafejnīca.
Visiem skolas pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda, un viņi savā mācību procesā izmanto mūsdienīgas darba metodikas un tehnoloģijas. Skola strādā pēc komunikatīvās metodikas, kas ļauj studentiem pilnībā iejusties valodas vidē un īstenot iegūtās zināšanas reālās dzīves situācijās.

Mācību programmas

Skola piedāvā programmas jauniešiem un pieaugušajiem, kā arī programmas visai ģimenei ar bērniem.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā EUR (2024. g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).

Nosaukums Ned. Cena Summa

Standard English Parent + Child (20 stundas х 45 min.nedēļā)

-

+

4900

Standard English Parent + Child (20 stundas х 45 min.nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

490

0

Dzīvošana

Studenti tiek izmitināti ģimenēs, rezidencēs, kā arī dažādu kategoriju viesnīcās. Cenas tiek sniegtas pēc pieprasījuma, un tās atkarīgas no dzīvošanas un ēdināšanas tipa, kā arī cilvēku skaita.

Blue Crane Apartments rezidence

Blue Crane Hotel Apartments - ērtajā viesnīcas kompleksā, ko ieskāvis ēnains dārzs, tiek piedāvāti visi nepieciešamie viesnīcas pakalpojumi. Komplekss atrodas vēsturiskajā Amathus rajonā, kurā izvietoti daudzi veikali, kafejnīcas un naktsklubi.
Ēdināšana: bez ēdināšanas / Bed&Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: restorāns, bārs, dārzs, tenisa korts, sauna, galda teniss, lielais baseins, kondicionieris, telefons, televizors, seifs (par papildus samaksu). Katrā numuriņā ir neliela virtuve, vannas istaba un balkons ar skatu uz jūru.

Tasiana Apartments

Šis dzīvošanas variants ir ļoti piemērots jauniešiem, kuri vēlas pilnveidot savas valodu zināšanas kopā ar studentiem no visas pasaules. Rezidence atrodas tūristu rajonā tikai 300 metru attālumā no jūras. Turpat ir arī veikali, bāri, restorāni un nakts klubi. Studenti tiek izmitināti studijas tipa dzīvokļos.
Ēdināšana: bez ēdināšanas.
Aprīkojums un pakalpojumi: bezvadu internets, vannas istaba un neliela virtuvīte katrā numurā, ledusskapis, elektriskā tējkanna, televizors, kondicionieris.

Amathus Hotel, 5 *

Eleganta viesnīca, kas atrodas tūristu rajonā tikai 10 minūšu brauciena attālumā no skolas.
Ēdināšana: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: fitnesa centrs, baseins, tenisa korti, privātā pludmale.

Mediterranean Beach Hotel 4 *

Ērta viesnīca Limasolas tūristu rajonā 10 minūšu brauciena attālumā no skolas.
Ēdināšana: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: privātā pludmale, sporta zāle, baseins, sauna un džakuzi.
Navarria Hotel 3 *
Viesnīca atrodas tūristu rajonā tikai 5 minūšu gājiena attālumā no skolas.
Ēdināšana: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: sporta zāle, sauna, pirts, skaistuma salons, galda teniss, lielais baseins.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Dzīvošanas cena - pēc pieprasījuma un ir atkarīga no sezonas un cilvēku skaita

-

+

00

Dzīvošanas cena - pēc pieprasījuma un ir atkarīga no sezonas un cilvēku skaita

Ned.

Cena

Summa

-

+

0

0

Transfērs

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs abos virzienos (Larnakas lidosta)

-

+

1600

Transfērs abos virzienos (Larnakas lidosta)

Skaits

Cena

Summa

-

+

160

0

Pasākumu programma

Skola organizē aizraujošu pasākumu programmu, tai skaitā ekskursijas uz ievērojamākajām apskates vietām un iepazīšanos ar vietējām tradīcijām. Pasākumu programmā ietilpst nacionālā parka “Kipras nakts” apmeklējums, ekskursijas uz antīko Kurionas pilsētu un Kipras galvaspilsētu Nikosiju, katamarānu kruīzs, brauciens ar džipu pa safari, akvaparku apmeklējums un daudzi citi pasākumi.

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

130130

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

130

130

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.