+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Roma – mūžam nemirstīgā pilsēta, viena no senās civilizācijas šūpuļiem un daudzu ievērojamu cilvēku un kultūru dzimtene. Dažādu laikmetu rakstnieki, dzejnieki un mākslinieki ir slavējuši tās skaistumu, kolorītu, mākslu un kopējo atmosfēru.

Tomēr Roma nav tikai unikāla pilsēta ar saviem pieminekļiem, pilīm un muzejiem, tā ir arī mūsdienīga megapole, kurā var atrast dažādas izklaides un baudījumu jebkurai gaumei. Roma – tā ir vēsture, māksla, arhitektūra, mūzika, gaismas, uzskati, gaumes, dzīve un lieliska apkārtne. Roma – tie ir arī tās iedzīvotāji, kuri jau no seniem laikiem ir izslavēti par savu viesmīlību, zinātkāri un atvērtību pret citu kultūru un valodu cilvēkiem.
Bieži nākas dzirdēt no cilvēkiem, kas nekad Romā nav bijuši, ka tā ir „ļoti liela pilsēta”. Vēsturiskā centra teritorija, kurā atrodas „Senā Roma”, tiešām senajos laikos bija samērā liela. Bet pēc mūsdienu mēriem, tā ir diezgan maza. Šī tieši ir tā vieta, kur atrodas skola, tāpēc lielākā daļa studentu šeit pavada savu brīvo laiku un daudzi arī šeit dzīvo. 

Skola

Apgūstot itāliešu valodu skolā Dilit, jūs gūsiet vislabākos iespaidus par šo brīnumaino pilsētu. Skola Dilit (Divulgazione Lingua Italiana), kas dibināta 1974.gadā, ir viena no pirmajām valodu skolām Itālijā, kas paredzēta itāļu valodas kā svešvalodas pasniegšanai, un patlaban tā ir viena no prestižākajām itāļu valodas skolām valstī. Tā ietilpst vispasaules organizācijas International House sastāvā, kurā ir apvienojušās 120 valodu skolas.
Skola atrodas Romas centrā dažu minūšu gājiena attālumā no centrālās dzelzceļa stacijas Termini, uz kurieni var ērti nokļūt no jebkuras pilsētā esošās vietas. Skola ir izvietota piecstāvu modernisma stila ēkā, kurā atrodas 10 mācību telpas. Vēl 15 klases atrodas divās citās piebūvēs, kas atrodas dažu soļu attālumā no galvenās ēkas.

Visi pasniedzēji ir vietējie itāļi, kuriem ir universitātes izglītība, kā arī diploms par itāliešu valodas kā svešvalodas pasniegšanu. Skola piedāvā dažādus kursa veidus un visiem zināšanu līmeņiem. Studentu minimālais vecums – 16 gadi. Katru gadu „Dilit International House” mācās aptuveni 2000 studentu no 60 dažādām valstīm.  2006. un 2007.gadā tā tika atzīta par labāko skolu Itālijā. „Dilit International House” ir labi pazīstama arī ar savu sagatavošanas centru pasniedzējiem, kas ir ieguvis Itālijas izglītības ministrijas akreditāciju. Katru gadu šajā centrā mācās 50 nākamie pedagogi.   

Šobrīd skolā strādā 24 pasniedzēji, kuru vidējais darba stāžs ir 10 gadi. Katram skolotājam reizi nedēļā viena stunda ir jāvelta savai profesionālajai attīstībai. Katru mēnesi skolā tiek rīkoti pedagoģiskie semināri. Tas viss atspoguļojas skolotāju augstajā profesionālismā un atbildībā pret skolu un saviem studentiem. Skolā var nokārtot tādus eksāmenus, kā CELI un CILS. Skola ietilpst arī daudz dažādu starptautisku organizāciju sastāvā: EAQUALS, ELITE, ASILS, FIYTO un ALTO.  

Mācību programmas

Dilit IH bija viena no pirmajām skolām Itālijā, kura pilnībā pārgāja uz komunikatīvo metodi itāliešu valodas pasniegšanā, kā arī pastāvīgas modernizācijas sistēmu. Valoda nekad netiek pasniegta ārpus konteksta: gan gramatika, gan fonētika, gan leksika un citas funkcijas, kuras tiek izmantotas valodas mācīšanā, tiek analizētas ikdienas situāciju kontekstā. Klasē tiek izmantoti daudzveidīgi autentiskie materiāli, sniedzot studentiem vērtīgu informāciju par mūsdienu itāļu kultūru un sabiedrību, vienlaicīgi attīstot praktiskās valodas un komunikatīvās iemaņas. Kā vienas no svarīgākajām darba metodēm un tehnikām klasē tiek izmantoti dialogi, darbs grupās un dramatizācija. Akcents tiek likts uz aktīvu studentu līdzdalību.  
 Visi līmeņi no iesācēju līdz paaugstinātam tiek piedāvāti visu cauru gadu. Studentu minimālais vecums – 16 gadi. Studentu maksimālais skaits klasē – 14. Pirmajā dienā skolā visi studenti tiek testēti un sadalīti pa klasēm atbilstoši savam zināšanu līmenim un individuālajām vēlmēm. 


! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā EUR (2024.g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).

Nosaukums Ned. Cena Summa

Group Intensive (15 stundas / nedēļā)

-

+

2200

Rome for 50+ (20 stundas + pasākumu programma) - 2 nedēļas

-

+

10600

Mācību grāmata

-

+

1919

Group Intensive (15 stundas / nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

220

0

Rome for 50+ (20 stundas + pasākumu programma) - 2 nedēļas

Ned.

Cena

Summa

-

+

1060

0

Mācību grāmata

Ned.

Cena

Summa

-

+

19

19

Dzīvošana

Darbinieki, kas nodarbojas ar studentu izmitināšanu, dara visu, kas ir viņu spēkos, lai visi studenti būtu apmierināti un rūpējas par viņu labsajūtu visu mācību laiku. Dzīvošana viesģimenēs un dzīvokļos iedalās divās kategorijās: Standarta un Standarta Plus.
Dzīvošana viesģimenēs un dzīvokļos ir paredzēta istabās pa vienam vai diviem, ar kopēju  vannas istabu un virtuvi.
Veļas maiņa, elektrības un gāzes maksa ir iekļauti cenā. Par atsevišķu samaksu var pasūtīt brokastis vai puspansiju.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Dzīvošana ģimenē (Standard SGL, HB)

-

+

3540

Dzīvošana dzīvoklī (SGL, Self-catering)

-

+

2200

Dzīvošana ģimenē (Standard SGL, HB)

Ned.

Cena

Summa

-

+

354

0

Dzīvošana dzīvoklī (SGL, Self-catering)

Ned.

Cena

Summa

-

+

220

0

Transfērs

Skolā var pasūtīt sagaidīšanu lidostā vai centrālajā dzelzceļa stacijā Termini.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (Romas lidostas)

-

+

880

Transfērs vienā virzienā (Romas lidostas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

88

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

8585

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

85

85

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.