+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Parasti studenti, izvēloties sev mācību vietu, nepievērš uzmanību Anglijas ziemeļu daļai, jo pazīstamākas ir dienvidu reģiona pilsētas, kuras vismaz ir dzirdētas – Braitona, Kembridža, Oksforda un Londona. Bet ziemeļu daļai ir liela priekšrocība – tur ir daudz mazāk ārzemju studentu nekā citos Anglijas reģionos, un rezultātā tur esošā atmosfēra ir daudz „angliskāka”.

Bet ērtā nokļūšana, ieskaitot pietiekami lielo lidojumu izvēli uz ziemeļu Anglijas lidostām no daudzām Eiropas un Baltijas valstīm, padara šo reģionu vēl pieejamāku kā tūristiem, tā arī studentiem. Interesanti, ka liela daļa studentu ir izvēlējušies Anglijas ziemeļu daļu pēc sajūsmas pilnajām draugu rekomendācijām, kas ir pabijuši šajā reģionā gan kā tūristi, gan kā studenti.
Anglolang Language Academy atrodas Skārboro pilsētā Jorkšīras grāfistē Anglijas ziemeļaustrumu piekrastē. No vienas puses šo britu  iecienīto brīvdienu kūrortu ieskauj Ziemeļjūra,  no otras  gleznainie Jorkšīras tīreļi. Skārboro pilsēta ir populārs brīvdienu pavadīšanas kūrorts pašiem angļiem. Tā atrodas Anglijas austrumos apmēram vienādā attālumā no Londonas un Skotijas galvaspilsētas Edinburgas. Pilsētā ir pils un osta, kurai jau ir 1000 gadu, bet daļu pilsētas aizņem „vecpilsēta” Viktorijas laika stilā. Šeit var izjust tipisko angļu atmosfēru: mierīgas un draudzīgas attiecības, bez lielo pilsētu stresa un problēmām, ko parasti rada lielais iebraucēju skaits. Ne velti Skārboro kā darbības vietu iecienījuši TV seriālu un Holivudas filmu veidotāji. Šajā pilsētā  uzņemtas daudzas filmas ar tādiem slaveniem aktieriem kā Maiklu Keinu, Gvinetu Paltrovu un Kristinu Riči. Jorkšīras ziemeļos tika uzņemtas arī ilgi gaidītās filmas par Hariju Potteru.
Skārboro  ir pasaulē slavenā dramaturga  sera Alana Okborna mājas un viņa lugas pirms nonākšanas  Londonas Vestendas teātros  tiek  izrādītas tieši Skārboro. Arī Džeimsa Herriota un māsu Brontē talanta cienītāji var justies iepriecināti, jo viņiem tiek piedāvātas  ekskursijas pa šo angļu literatūras klasiķu piemiņas vietām.

Skola

Anglolang Language Academy ir Britu Padomes akreditēta skola, kas ietilpst English UK  profesionālajā asociācijā, kā arī Quality English skolu apvienībā, kurā apvienojušās  tikai labākās Lielbritānijas neatkarīgās valodu skolas. Šai skolai ir lieliska starptautiskā reputācija un tā pazīstama kā viena no tehniski vislabāk aprīkotajam skolām Anglijā. Anglolang Language Academy izvietojusies skaistā 19.gs. muižā, kas ir atjaunota atbilstoši augstākajiem standartiem un piedāvā saviem studentiem sakārtotu un ērtu vidi. Telpas ir plašas un laika garam atbilstošas. Īpaši pievilcīga ir oranžērijas veida kafetērija, no kuras iespējams iziet tieši dārzā. Šī ir skola, kurā sev piemērotas mācību programmas  var atrast gan korporatīvā sektora pārstāvji, gan organizētas skolēnu grupas, gan individuāli studenti, tai skaitā arī skolotāji, kuri vēlas papildināt savas valodas mācīšanas metodikas un britu kultūras zināšanas. Anglolang Language Academy pasniedzēji ir augsti kvalificēti un tiem nereti ir diplomi arī citās jomās bez angļu valodas mācīšanas, kā arī vairāku gadu darba pieredze citās valstīs. Tādēļ nav brīnums, ka viņi tik labi pārzina visas iespējamas studentu vajadzības un var nodrošināt kvalitatīvus biznesa un profesionālās, kā arī vispārējās un akadēmiskās angļu valodas kursus.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

16 ērtas klases ar visjaunākās tehnoloģijas interaktīvajām tāfelēm paver plašas iespējas stundās izmantot digitālas valodas apguves programmas ActivLingua un Cuting Edge kā arī Interneta resursus un pat skatīties video vai ziņas.Studenti nodarbības līdz ar to ir labāk motivēti un mācas ar lielāku prieku, jo resursi ir apgādāti ar multi-sensoriem un var palīdzēt studentiem ar dažādiem mācīšanās stiliem. Piemēram, ir iespējams izmantot balsošanas pogu, lai izvēlētos atbildes uz jautājumiem.

Turklāt visu uz tāfeles rakstīto iespējams saglabāt un izmantot turpmāk. Bibliotēka un pašmācības centrs -  pašmācības materiāli, dažādiem valodas līmeņiem adaptētās lasāmgrāmatas, ka arī daiļliteratūra un filmas  palīdz nostiprināt  nodarbībās apgūto vielu. Atpūtas istaba - omulīga telpa, lai brīvajos brīžos patērzētu ar jauniegūtajiem draugiem vai arī vienkārši papriecātos par skaistajiem ziedu kārtojumiem vāzēs. Kafejnīca -  ne vien piedāvā dzērienus un  ēdienu (pat svaigi ceptas maizītes rītos) bet arī lielisku atelpu pēc nopietnām nodarbībām saules pielietā oranžērijā. Kinoteātris – iespēja noskatīties jaunākas filmas turpat skolā.
Mūsdienīgs audiovizuālais aprīkojums , ieskaitot interaktīvās multimediju valodas apguves sistemas – papildus iespēja praktizēt autentisko valodu. Datortelpa ar bezmaksas pieeju internetam  un iespēju izmantot  pašmācības programmas.

Galvenais akcents mācību procesā tiek likts uz  katra studenta individuālajām īpatnībām un vajadzībām. Pieredzējušie pasniedzēji vienmēr noskaidro, kas tieši katram studentam ir nepieciešams un veido mācību programmu atbilstoši to prasībām. Izmantojot mācību procesā iespējamos  papildmateriālus, ieskaitot video un audio, kā arī izdales materiālus, mācību grāmatas un autentiskus publicētos tekstus. Studenti ir labi informēti par savas programmas plānu, jo katra klasē ir nodarbību saraksts ar to lietu uzskaitījumu pie kurām nedēļas laikā paredzēts strādāt.

Mēs garantējam, ka, veicot on-line pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūsu izvēlētās programmas cena nepārsniegs mācību iestādes publiskajos materiālos (internetā, katalogā u.c.) norādīto oficiālo cenu. Ja mācību iestādes materiālos Jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs segsim cenu starpību, turklāt  Jūs saņemsiet papildus atlaidi 30 eiro apmērā. 


! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā GBP
(2023. g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).

Nosaukums Ned. Cena Summa

Intensive English (20 stundas x 60 min. nedēļā)

-

+

4700

Intensive English (35 stundas x 60 min. nedēļā)

-

+

6700

Intensive + Professional English (20 + 5 individ. stundas x 60 min. nedēļā)

-

+

7000

Intensive English + Golf (20 stundas x 60 min. nedēļā)

-

+

8900

Programmes for Teachers (30 h per week) - 2 nedēļas

-

+

8500

Intensive English (20 stundas x 60 min. nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

470

0

Intensive English (35 stundas x 60 min. nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

670

0

Intensive + Professional English (20 + 5 individ. stundas x 60 min. nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

700

0

Intensive English + Golf (20 stundas x 60 min. nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

890

0

Programmes for Teachers (30 h per week) - 2 nedēļas

Ned.

Cena

Summa

-

+

850

0

Dzīvošana

Anglolang skola ļoti lepojas ar augsto dzīves līmeņa standartu viņu piedāvātajās ģimenēs. Studentu labsajūta ir skolas prioritāte, tāpēc skolas darbinieki, kas atbild par studentu izmitināšanu, vienmēr ir priecīgi atbildēt uz jebkuriem interesējošiem jautājumiem vai atrisināt radušās problēmas.    
Dzīvošana angļu ģimenēs ir mācību programmas neatņemama  sastāvdaļa un ļauj pielietot iegūtās valodas zināšanas praksē. Visas ģimenes, kas uzņem studentus, tiek regulāri pārbaudītas. Publiskā transporta izmantošana dzīvojot Skārboro parasti nav nepieciešama, jo ģimenes atrodas gājiena attālumā no skolas, pilsētas centra un pludmales. Skola piedāvā arī iespēju apmesties  Viesu mājās, hoteļos vai īrēt dzīvokli.

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā GBP.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Dzīvošana ģimenē (SGL, FB)

-

+

1950

Dzīvošana ģimenē (SGL, FB)

Ned.

Cena

Summa

-

+

195

0

Transfērs

Anglolang Language Academy var noorganizēt transfēru no jebkuras Lielbritānijas lidostas, tuvākā Leeds Bradford. No Mančestras uz Skārboro ir tieša vilciena satiksme un brauciens ilgst aptuveni 2,5 stundas. Lai nokļūtu līdz Skārboro no King’s Cross stacijas Londonā ceļā jāpavada apmēram 2 stundas un 45 minūtes. Visi studenti tiek sagaidīti ierodoties Skārboro.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (Manchester lidosta)

-

+

1800

Transfērs vienā virzienā (Liverpool lidosta)

-

+

1900

Transfērs vienā virzienā (Gatwick lidosta)

-

+

4000

Transfērs vienā virzienā (Manchester lidosta)

Skaits

Cena

Summa

-

+

180

0

Transfērs vienā virzienā (Liverpool lidosta)

Skaits

Cena

Summa

-

+

190

0

Transfērs vienā virzienā (Gatwick lidosta)

Skaits

Cena

Summa

-

+

400

0

Pasākumu programma

Atkarībā no mācību programmas pēcpusdienās un vakaros var piedalīties dažādos aizraujošos pasākumos. Sestdienās studentiem tiek piedāvātas dažādas ekskursijas.

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

100100

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

100

100

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

    Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk