+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Worcester School of English ir ideāla vieta motivētiem profesionāliem cilvēkiem. Tā atrodas Anglijas centrālajā daļā - Vusterā.  Brīnišķīgā  pilsēta ar senatnīgo katedrāli  un  95,000 iedzīvotāju izvietojusies apmēram 40 km uz D no Birmingemas un 150 km uz ZR no Londonas. Pilsēta ir pietiekami liela, lai tur atrastos viss nepieciešamais saturīgai laika pavadīšanai un vienlaikus arī pietiekami maza, lai tajā varētu viegli orientēties.

Skola

Worcester School of English (iepriekšējais nosaukums Kingsway English Centre) ir dibināta 1988.gadā. Skolas īpašnieki Sue & Riks Džonsi darījuši visu iespējamo , lai pat visprasīgākie klienti būtu apmierināti. Pateicoties programmu augstajai kvalitātei skola iemantojusi un nostiprinājusi starptautiski atzītu reputāciju . Skola ir Britu padomes akreditēta un beidzamās  inspekcijas laikā skolas menedžments, telpas, akadēmiskie resursi, apmācību process un studentu labklājības aspekti  tika atzīti par izciliem. Skola  ir neliela un tajā katru nedēļu  vienlaikus  mācās apmēram 22 studenti. Tas nozīmē, ka katram studentam tiek veltīta individuāla uzmanība. Vidējais studentu vecums ir 30+ gadi. Tā kā šī ir vienīgā angļu valodas skola Vusterā, tad tās studenti pilsētā tiek uztverti kā  laipni gaidīti ciemiņi.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Skola atrodas plašā 18.gs ēkā uz pilsētas galvenās ielas, tieši pretī pilsētas bibliotēkai un mākslas galerijai. Lai arī ēka ir sena, tās interjers ir modernizēts atbilstoši visaugstākajiem standartiem. Telpas ir gaišas un ērtas. Skolā ir 12 mūsdienīgi aprīkotas mācību klases, pašmācību centrs ar mācību materiāliem, bibliotēka, virtuve, interneta kafejnīca, studentu atpūtas telpa, darbinieku un administrācijas darba istabas, iekšējais pagalms, un dārzs. Studentu lietošanai atvēlēti 16 datori ar ātru interneta pieslēgumu. Tie, kuriem līdzi klēpjdatori, var izmantot gan  bezvadu gan kabeļa interneta pieslēgumu skolas telpās.
Skolā valda draudzīga atmosfēra, liels uzsvars tiek likts uz darbinieku un studentu personīgo komunikāciju. Skolā ir Studentu pakalpojumu menedžeris, kurš risina studentu sadzīves problēmas: nepieciešamības gadījumā piesaka vizītes pie ārsta; atbild uz jautājumiem par viesu ģimenēm; informē par autobusu un vilcienu atiešanas laikiem; palīdz noīrēt mašīnas un rezervēt hoteļus nedēļas nogalēm.

Mācību programmas

Skola piedāvā dažādas intensitātes vispārējās angļu valodas programmas, kombinētās un biznesa angļu valodas programmas individuāli un mazās grupās.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā GBP (2024. g.).

Nosaukums Ned. Cena Summa

Weekend (12 stundas x 60 min nedēļas nogalē)

-

+

10950

Intensive (15 stundas individuāli). nedēļā)

-

+

11950

Intensive Plus (20 stundas individuāli). nedēļā)

-

+

15950

Intensive Ultra (25 stundas individuāli). nedēļā)

-

+

19950

Weekend (12 stundas x 60 min nedēļas nogalē)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1095

0

Intensive (15 stundas individuāli). nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1195

0

Intensive Plus (20 stundas individuāli). nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1595

0

Intensive Ultra (25 stundas individuāli). nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1995

0

Dzīvošana

Skola piedāvā dzīvošanu 3 kategoriju ģimenēs.

Visās ģimenēs (neatkarīgi no kategorijas) tiek piedāvāta dzīvošana tīrās, ērtās telpās draudzīgā vidē, kur students ir gaidīts viesis un var justies kā mājās. Visās ģimenēs tiek piedāvātas brokastis un vakariņas katru dienu un pusdienas nedēļas nogalēs, ja students ir mājās. Lielākā daļa ģimeņu vai nu nodrošina apģērbu mazgāšanu vai arī dod iespēju izmantot veļas mašīnu un gludekli.
Iespējas:
· Homestay „Regular” – labi, parasti dzīvošanas apstākļi atsevišķā istabā, vannas istaba un labierīcības kopīgas ar ģimeni.
· Homestay „Premium” -  Augstākas kvalitātes dzīvošanas apstākļi atsevišķā istabā, vannas istaba un labierīcības kopīgas ar ģimeni. Istabas un mājas kvalitāte atbilstoša „Executive”.
· Homestay „Executive” – Augstākās kvalitātes dzīvošanas apstākļi prestižā rajonā. Atsevišķa istaba un atsevišķa vannas istaba, kas var būt savienota ar istabu.
Atrašanās: Visas ģimenes atrodas netālu no skolas (līdz 45 min. gājiena attālumā)  un autobusu maršrutu ceļā.

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā GBP.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Dzīvošana ģimenē Regular

-

+

2310

Dzīvošana ģimenē Executive

-

+

3500

Dzīvošana ģimenē Regular

Ned.

Cena

Summa

-

+

231

0

Dzīvošana ģimenē Executive

Ned.

Cena

Summa

-

+

350

0

Transfērs

Sagaidīšana Birmingemas lidostā vai dzelzceļa stacijā - 30 GBP. Skolas šoferis studentu sagaida un nogādā tieši dzīvesvietā, kā arī atgādā atpakaļ prom braucot. Birmingemā iespējams nokļūt arī ar vilcienu no Paddingtonas stacijas Londonā, vai ar autobusu no Gatvikas lidostas.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (Birmingham)

-

+

1250

Transfērs vienā virzienā (Heathrow / Luton)

-

+

1950

Transfērs vienā virzienā (Gatwick)

-

+

2450

Transfērs vienā virzienā (Stansted)

-

+

2450

Transfērs vienā virzienā (Birmingham)

Skaits

Cena

Summa

-

+

125

0

Transfērs vienā virzienā (Heathrow / Luton)

Skaits

Cena

Summa

-

+

195

0

Transfērs vienā virzienā (Gatwick)

Skaits

Cena

Summa

-

+

245

0

Transfērs vienā virzienā (Stansted)

Skaits

Cena

Summa

-

+

245

0

Pasākumu programma

Pateicoties  skolas lieliskajam ārpusstundu pasākumu menedžerim tās programmu apskauž daudzas citas skolas. Katru nedēļu tiek organizēti 2 vakara pasākumi un viena pilnas dienas ekskursija nedēļas nogalē. Bez tam bieži notiek arī papildus pasākumi. Plānojot nākamās nedēļas programmu  tiek ņemtas vērā pašu studentu vēlmes, jo pasākumu menedžeris nodarbību pārtraukumos vienmēr runājas ar studentiem. Vakara pasākumi parasti sākas 19.30, lai ļautu pavakariņot kopā ar ģimeni, bet daži sākas uzreiz pēc stundām( 17.00). Līdz plkst. 23.00 studenti parasti ir mājās.
Tipiskas vakara aktivitātes ir Boulings, vakari „Pabos”( bieži ar dzīvo mūziku), klasiskās mūzikas koncerti lieliskajā Birmingemas simfoniskās mūzikas zālē vai slidošana. Vasarā kā papildus aktivitātes tiek piedāvātas pastaigas pa Kostvoldas ciematiņiem vai Malvern Hills. Nedēļas nogaļu ekskursijas tiek rīkotas uz Londonu, Oksfordu, Mančestru, Velsu, Varvikas pili, Stratfordu pie Aivonas upes.Studentiem pašiem ir jāmaksā par ieejas biļetēm vai aktivitātēm, savukārt transports parasti ir bezmaksas, atskaitot nedēļas nogaļu ekskursijas.Vusterā ir ļoti daudz iespēju visdažādākajām brīvā laika nodarbēm, sākot no golfa nodarbībām un izjādēm un beidzot ar majestātiskās Vusteras katedrāles vai muzeju un porcelāna rūpnīcas apskati. Vustera paver arī neierobežotas iespējas tiem studentiem, kuru hobijs ir iepirkšanās. Viņi var izvēlēties vai tērēt savu naudu izsmalcinātajos Crown Gate veikalos vai arī viduslaiku Friar Street mazajās dizaineru bodītēs.

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.