+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Sauthemptona – neliela universitātes pilsēta ar 230,000 iedzīvotājiem, kura atrodas Anglijas dienvidu piekrastē 65 minūšu brauciena attālumā no Londonas.

Pilsētā ir daudz vēsturisku liecību, kas liecina par Sauthemptonas kā jūras ostas bagāto vēsturi. Šodien tā ir liela kruīzu osta. Tieši no Sauthemptonas ostas savā pirmā un pēdējā reisā devās slavenais “Titāniks”. Tā kā kuģa ekipāža sastāvēja galvenokārt no vietējiem iedzīvotājiem, pilsētā ir daudz piemiņas vietu, kas veltītas “Titānika” un tā ekipāžas locekļu bojāejai.
Sauthemptona ir britu jūrniecības un kuģu būves centrs. Katru gadu septembrī pilsētā notiek starptautiskie kuģu svētki, un bieži notiek starptautiskās burinieku regates.
Sauthemptona ir viena no zaļākajām pilsētām Lielbritānijā. Lewis School atrodas tieši blakus lieliskam parkam pilsētas centrā. Citā parkā, Southempton Common, katru gadu jūlijā notiek gaisa balonu un ziedu festivāls. Sauthemptona piedāvā lieliskas iespējas sociālajai un kultūras dzīvei, piemēram, teātru, kino, restorānu, sporta centru un mākslas galeriju apmeklēšanu. Tirdzniecības centrs West Quay ir viens no lielākajiem Anglijas dienvidos. Pilsētas futbola komanda ir vienīgā dienvidu piekrastē, kas ietilpst augstākajā līgā.

Skola

Skola ir izvietota trijās 18.gs. ēkās, un tai ir 13 plašas, mūsdienīgi aprīkotas klases, lingafonu kabinets, datoru klase ar pieejamu internetu, video kabinets un 2 atpūtas istabas. Blakus skolai atrodas Southempton Institute of Higher Education koledža. Skola sadarbojas ar koledžu dažādās jomās, un studenti var izmantot ēdināšanas pakalpojumus koledžas teritorijā. Skolai ir Britu Padomes akreditācija un tā ir organizācijas English UK locekle, kas garantē apmācības kvalitāti. Skolā strādā profesionālu pasniedzēju komanda, kuriem ir liela darba pieredze angļu valodas kā svešvalodas pasniegšanā gan Lielbritānijā, gan ārpus tās. Skolā vienlaicīgi mācās 70-90 studentu, bet jūlijā un augustā to skaits sasniedz 140. Vidējais studentu vecums ir 18 līdz 35 gadi.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Datoru klase ar pieeju internetam un elektroniskajam pastam. Studentiem, kam ir savi portatīvie datori, tiek piedāvāts bezvadu interneta pakalpojums. Ja students vēlas patstāvīgi pamācīties mierīgā atmosfērā, viņš var izmantot lingafonu kabinetu skolas augšstāvā. Bibliotēkas grāmatas var ņemt arī līdzi uz mājām.Mācību programmas

Mācību procesā tiek izmantoti dažādi mācību materiāli. Parasti skola piedāvā 6 apmācības līmeņus. Ierodoties skolā, nosaka studenta zināšanu līmeni un viņš nokļūst atbilstoša līmeņa grupā. Katru nedēļu pasniedzēju sapulcē tiek novērtēts studenta progress un saskaņā ar viņu lēmumu students var pāriet uz cita līmeņa grupu. Jūlijā un augustā var tikt piemērota tāda apmācības sistēma, kad vienu nedēļu mācības sākas no rīta, bet nākošajā nedēļā – pēcpusdienā. Tādējādi studenti var ieplānot savus pasākumus gan no rītiem, gan pēcpusdienās.

Mēs garantējam, ka, veicot on-line pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūsu izvēlētās programmas cena nepārsniegs mācību iestādes publiskajos materiālos (internetā, katalogā u.c.) norādīto oficiālo cenu. Ja mācību iestādes materiālos Jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs segsim cenu starpību, turklāt  Jūs saņemsiet papildus atlaidi 30 eiro apmērā. 


! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā GBP
(2024.g.)

Nosaukums Ned. Cena Summa

General English (15 stundas х 60 min. nedēļā)

-

+

1980

Intensive English (22,5 stundas x 60 min. nedēļā)

-

+

2840

IELTS course (15 stundas x 60 min.nedēļā) - 3 nedēļas, 24.06 - 13.07

-

+

7470

General English (15 stundas х 60 min. nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

198

0

Intensive English (22,5 stundas x 60 min. nedēļā)

Ned.

Cena

Summa

-

+

284

0

IELTS course (15 stundas x 60 min.nedēļā) - 3 nedēļas, 24.06 - 13.07

Ned.

Cena

Summa

-

+

747

0

Dzīvošana

Dzīvošana angļu ģimenē ir svarīgs valodas apguves aspekts, jo students uz laiku kļūst par viesģimenes locekli. Skola rūpīgi izvēlas un regulāri pārbauda visas ģimenes. Tās atbilst ARELS standartiem, kas garantē kvalitatīvu pakalpojumu saņemšanu. Students pats var izvēlēties, kādā gimenē viņš gribētu dzīvot  -  pie jauna pāra vai pensionāriem, pie ģimenes ar bērniem vai bez bērniem, ar mājdzīvniekiem vai bez.
Lielākā daļa ģimeņu dzīvo 10-35 minūšu brauciena attālumā no skolas.
Ierašanās – svētdienās, aizbraukšana – sestdienās.
Skola piedāvā rezervēt vietu “Bed and breakfast” tipa viesnīcās. Tomēr skola rekomendē izvēlēties dzīvošanu ģimenē, vismaz kursa sākumā, jo tā ir papildus iespēja praktizēties angļu valodā un iepazīt angļu dzīvesveidu.

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā GBP.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Dzīvošana ģimenē (standarta SGL ar brokastīm un vakariņām)

-

+

2000

Dzīvošana ģimenē (executive SGL ar brokastīm un vakariņām)

-

+

2460

Dzīvošana rezidencē (SGL, self-catering) - cena pēc pieprasījuma

-

+

00

Dzīvošana ģimenē (standarta SGL ar brokastīm un vakariņām)

Ned.

Cena

Summa

-

+

200

0

Dzīvošana ģimenē (executive SGL ar brokastīm un vakariņām)

Ned.

Cena

Summa

-

+

246

0

Dzīvošana rezidencē (SGL, self-catering) - cena pēc pieprasījuma

Ned.

Cena

Summa

-

+

0

0

Transfērs

No Getvikas lidostas
Ar vilcienu. Tiešais vilciens līdz Sauthemptonas centrālajai stacijai. Brauciena ilgums – 2 stundas.
Ar autobusu. Autobuss National Express  ar pārsēšanos Hītrovā. Brauciena ilgums  - 3½ stundas.
Ar taksometru. Skola piedāvā transfēra pakalpojumu. Brauciena ilgums – 1½ stunda.

No Stanstedas lidostas
Ar vilcienu. Brauciet ar vilcienu līdz Londonai (Liverpool Street Station).  Tālāk ar metro no Liverpool Street līdz Waterloo. No Waterloo stacijas iet vilciens līdz Sauthemptonas centrālajai stacijai. Brauciena ilgums  - 3 stundas.
Ar autobusu. Brauciet ar National Express autobusu līdz Sauthemptonai (nav tiešais). Brauciena ilgums  - 4 stundas.
Ar taksometru. Skola piedāvā transfēra pakalpojumu. Brauciena ilgums –  2½  stundas.  

No Hitrovas lidostas
Ar vilcienu. Ar autobusu Rail-Air Link dodieties uz Woking vai Reading, un no turienes ar tiešo vilcienu līdz Sauthemptonas centrālajai stacijai. Brauciena ilgums – 2 stundas.
Ar autobusu. Tiešais autobuss National Express līdz Sauthemptonai. Brauciena ilgums – 2 stundas. 
Ar taksometru. Skola piedāvā transfēra pakalpojumu. Brauciena ilgums – 1 stunda.

No Londonas centra
Ar vilcienu. Tiešais vilciens no  London Waterloo līdz Sauthemptonas centrālajai stacijai. Brauciena ilgums - 1¼  stundas.
Ar autobusu. Tiešais autobuss National Express  no Victoria Coach Station līdz Sauthemptonai. Brauciena ilgums  - 2 stundas.
Ar taksometru. Brauciena ilgums – 2 stundas.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)

-

+

1780

Transfērs vienā virzienā (lidosta Stansted)

-

+

2480

Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)

Skaits

Cena

Summa

-

+

178

0

Transfērs vienā virzienā (lidosta Stansted)

Skaits

Cena

Summa

-

+

248

0

Pasākumu programma

Svarīga loma mācību procesā ir sociālajai programmai. Tā dod iespēju papildus praktizēties angļu valodā  un vienlaikus iepzīt angļu kultūru. Studenti var izvēlēties daudz dažādus pasākumus.

Jūlijā un augustā sestdienās tiek organizētas ekskursijas uz visu dienu, pārējos mēnešos – vienu vai divas reizes mēnesī. Ekskursijas tiek organizētas uz Londonu, Batu, Oksfordu, Salisberi, Stounhendžu, Braitonu u.c. pilsētām dienvidu piekrastē.  

Piektdienu vakaros skola organizē pabu apmeklēšanu un bārbekju vakarus. Papildus tam tiek organizēta teātru, kino un restorānu apmeklēšana, karaokes vakari, snukers, boulings un citas sporta nodarbības.

Pēcpusdienās skola organizē Sauthemptonas ievērojamāko vietu apmeklēšanu, piemēram, pilsētas nostiprinājuma drupas vai muzeji. Tiek piedāvāti arī braucieni ar jahtu, šaha turnīri un citas sporta sacīkstes. Katru nedēļu skolā tiek organizēta video skatīšanās.

Skola piedāvā daudz dažādus sporta veidus, ieskaitot futbolu, tenisu, volejbolu, basketbolu, badmintonu, skvošu, boulingu, galda tenisu, riteņbraukšanu, snukeru un skrituļslidošanu. Dotie sporta veidi ir piemēroti visiem neatkarīgi no sagatavotības pakāpes. Bez tam studenti var apgūt jaunus sporta veidus, piemēram, vindsērfingu, jāšanu vai kanoe airēšanu. Skola piedāvā apmeklēt arī veselības klubus un vingrošanas zāles. 

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.