+37125451444
info@meridian.lv

Verbier

Viena no labākajām starptautiskajām nometnēm "Les Elfes" piedāvā bērniem vecumā no 6 līdz 17 gadiem svešvalodu apguves programmu, kas apvienota ar vairāk nekā 40 dažāda veida aktivitātēm brīvā dabā.

Starptautiskā nometne "Les Elfes" atrodas populārajā Verbjē slēpošanas kūrortā (Šveices franču daļa, 1500 metrus virs jūras līmeņa), aptuveni 2 stundu attālumā no Ženēvas lidostas.

Nometnes infrastruktūrā ietilpst 2 dzīvojamās ēkas (atsevišķi zēniem un meitenēm), kas celtas Šveices kotedžu stilā, mācību telpas, bibliotēka, spēļu istabas, kinoteātris, diskotēka, konferenču telpa, fitnesa klubs ar pirti, datoru telpa, slēgtais un ārējais baseini. Bērni var baudīt dažādus sporta veidus iekštelpās un ārā (futbols, volejbols, basketbols, badmintons, galda teniss, lēkšana uz batuta).

Izklaides programma, aizraujošas nodarbības, augsts izmitināšanas līmenis, augsti profesionāli skolotāji un atpūtas organizatori – tiek nodrošināts viss, lai bērni gūtu neaizmirstamu pieredzi un saglabātu brīnišķīgas atmiņas par brīvlaiku.

Programmas

Nometne piedāvā 3 programmas dažādām vecuma grupām.

Discovery Сamp (6-10 gadi)
Programma maziem bērniem veidota, apzinoties, ka lielākā daļa šo bērnu, iespējams, pirmo reizi ir devušies patstāvīgā ceļojumā bez vecākiem. Pieredzējuši darbinieki nodrošina pastāvīgu bērnu pieskatīšanu 24/7, kā arī dara visu iespējamo, lai mazākie nometņu dalībnieki justos kā mājās, izbaudītu savus iecienītākos sporta veidus un piedalītos dažādās brīvdabas aktivitātēs un pasākumos, kas noteikti neļaus viņiem ilgoties pēc mājām un padarīs viņus pārliecinātākus un patstāvīgākus!

Nometnes darbinieki parūpēsies, lai bērns iztīrītu zobus un izķemmētu matus, lai viņam būtu tīras drēbes un lai viņš regulāri ietu dušā, laicīgi ietu gulēt, saprātīgi tērētu kabatas naudu.

Aktivitāšu programmā ietilpst: dārgumu meklēšanas spēle, riteņbraukšana, radošās darbnīcas, klinšu kāpšana, kulinārijas māksla, viktorīnas, mini Olimpiāde, akvaparks, orientēšanās, diskotēkas, peldēšana un daudz kas cits. Visa veida aktivitātes brīvā dabā ir pielāgotas bērnu vecumam un tiek veiktas, ievērojot visus drošības pasākumus pieredzējuša personāla un treneru vadībā.

Explorer Camp (11-14 gadi) un Pioneer Camp (15-17 gadi)
Šo vecuma kategoriju bērni ir aktīvākie nometnes dalībnieki, kuriem tiek piedāvāta bagātīga un daudzveidīga aktivitāšu programma: klinšu kāpšana, kalnu riteņbraukšana, diskotēkas, starptautiskā diena, braucieni ar banānu, smaiļošana, virvju parks, lāzerspēles, basketbols, “escape rooms”, mini Olimpiskās spēles, ūdens parki, skrejriteņi, orientēšanās, izjādes, viktorīnas, teniss, mini golfs, futbols, pārgājieni, peldēšana, hokejs un daudz kas cits. Papildus tiek organizētas ekskursijas Šveicē, kā arī Francijā un Itālijā. Notiek arī meistarklases par dažādām tēmām, piemēram: līderība, pirmā palīdzība, veiksmīgas karjeras veidošana, pareizs uzturs, etiķete.

Mācību programmas
Programmā iekļautas valodu nodarbības - 8 stundas nedēļā (angļu, franču, vācu, spāņu, ķīniešu (Mandarin) par papildus samaksu iespējama intensīva programma - 15 stundas nedēļā.

Dzīvošana un ēdināšana
Bērni tiek izmitināti plašos un komfortablos divvietīgos, trīsvietīgos vai četrvietīgos numuros, kas aprīkoti ar vannas istabu, tualeti, telefonu. Ēdināšana – pilna pansija, tiek ņemtas vērā visas nepieciešamības diētas un ierobežojumi uzturā.

Datumi un cenas (2024)

Session 1: 09.06.24 - 22.06.24 - 2 weeks 4'810 CHF
Session 2: 23.06.24 - 06.07.24 - 2 weeks 5’655 CHF
Session 3: 07.07.24 - 27.07.24 - 3 weeks 8’400 CHF
Session 4: 28.07.24 - 10.08.24 - 2 weeks 5'655 CHF
Session 5: 11.08.24 - 24.08.24 - 2 weeks 4'550 CHF

Cenā iekļauts
Dzīvošana 2-4-vietīgās istabiņās, pilna pansija, iknedēļas gultas veļas maiņa, sports, aktivitātes un ekskursijas, valodu mācības 8 stundas nedēļā.

Par papildus maksu

- reģistrācijas maksa - 150 CHF
- transfērs, Ženēvas lidosta (abos virzienos) - 170 CHF
- papildus 7 valodu mācību stundas - 175 CHF/nedēļā.
- apdrošināšana (obligāta) - 200 CHF / nedēļā.
- personīgas veļas mazgāšana - 60 CHF vienā reizē.
- obligāta 1 meistarklase pēc izvēles - 200 CHF
     Māksla / Ēdienu gatavošana / Teātris (6+ gadi)
     Etiķete un manieres pie galda (6+ gadi)
     Līderu apmācības programma (12+ gadi)
     Pirmās palīdzības kursi un kalnu fitness (14+ gadi)
- Privātas nodarbības (maks. 3 nedēļā)
    teniss - 75 CHF / stundā
    golfs - 120 CHF / stundā
    izjādes ar zirgiem - 75 CHF / stundā
    paraplāns - 180 CHF / lidojums

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.