+37125451444
info@meridian.lv

Kursa ilgums – 2, 4 vai 6 nedēļas
Vecums – 10 līdz 18 gadi
Programma – angļu vai vācu valoda
Nodarbību skaits nedēļā – 20
Kursa sākums – pirmdienās
Dzīvošana – skolas kopmītnēs

Zalcburga ir viena no tūristu iecienītākajām pilsētām Austrijā, jo tā sniedz baudījumu visiem, kas kaut reizi pastaigājušies pa Zalcburgas senajām ieliņām. Arī bērniem un pusaudžiem šajā pilsētā ir daudz kas aizraujošs ko redzēt un darīt, piemēram, apskatīt ievērības cienīgākās vietas, nodarboties ar sportu vai vienkārši pastaigāties, izbaudot svaigo Alpu gaisu.

Skola

Skolu akreditējusi Austrijas izglītības ministrija, un tā ir Eiropas Savienības starptautisko skolu, Amerikas internātskolu Eiropā asociācijas un citu organizāciju biedre.
Skolas kampuss atrodas Alpu pakājē gleznainā Zalcburgas rajonā tikai dažu minūšu attālumā no pilsētas centra. Skolēniem tiek piedāvāta lieliska iespēja izbaudīt šīs vēsturiskās pilsētas unikālo atmosfēru, jo audzēkņi mitinās skolas galvenajā ēkā, kas būvēta 18.gadsimtā un ir pilnībā modernizēta pēc mūsdienu prasībām.
Skolas profesionālie darbinieki, kas vienlīdz labi runā gan angliski, gan vāciski, vienmēr gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem, kas skolēniem rodas, dzīvojot skolas kampusā.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas rezidencēs divvietīgās, trīsvietīgās vai četrvietīgas istabiņās ar visām ērtībām. Ēdināšana notiek skolā, un tā ietilpst programmas cenā.

Pasākumu programma

No mācībām brīvajā laikā pēcpusdienās, vakaros un nedēļas nogalēs skola organizē aizraujošu pasākumu un ekskursiju programmu. Skolēni apmeklē koncertus un teātra izrādes, iepazīst muzejus un tūrisma objektus (piemēram, Hellbrunn pili, Hohensalzburg cietoksni, Werfen ledus alas, Hallein sāls raktuves), kā arī nodarbojas ar sportu (futbolu, tenisu, galda tenisu, volejbolu, raftingu un riteņbraukšanu).

Mācību programma

Valodu kursi notiek nelielās grupās pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Pirms kursu sākuma tiek pārbaudītas skolēnu valodas zināšanas, lai audzēkņus iedalītu attiecīgā līmeņa grupā.
Skola piedāvā angļu un vācu valodas mācības (20 nodarbības nedēļā) 10 – 19 gadus veciem studentiem. Kurss sastāv no 2 nedēļu ilgiem moduļiem, tāpēc studenti var izvēlēties 2, 4 vai 6 nedēļas ilgus kursus.
6 nedēļu kurss ir sevišķi piemērots tiem skolēniem, kas plāno turpināt mācības AIS Salzburg skolas akadēmiskajā programmā.

Cenā iekļauts:

20 svešvalodas mācību nodarbības nedēļā (4 stundas dienā), dzīvošana un ēdināšana, gultasveļa, istabiņas tīrīšana, pasākumu un ekskursiju programma, transfērs no/uz Zalcburgas lidostu.
Papildus izdevumi: lidmašīnas biļetes, apdrošināšana, reģistrācijas maksa.

Datumi (2024):

07.07 - 19.07
21.07 - 02.08
04.08 - 16.08

! Ailītē CENA ir norādīta pilna cena par kursu EUR, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Summer Course (20 stundas nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

23750

Summer Course (20 stundas nedēļā) - 4 nedēļas

-

+

42000

Summer Course (20 stundas nedēļā) - 6 nedēļas

-

+

55000

Summer Course (20 stundas nedēļā) - 2 nedēļas

Skaits

Cena

Summa

-

+

2375

0

Summer Course (20 stundas nedēļā) - 4 nedēļas

Skaits

Cena

Summa

-

+

4200

0

Summer Course (20 stundas nedēļā) - 6 nedēļas

Skaits

Cena

Summa

-

+

5500

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.