+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Bostona ir lielākā pilsēta Masačūsetas štatā. Tā atrodas Atlantijas okeāna krastā ASV ziemeļaustrumos un ir viena no vecākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs ar bagātu vēsturi.
Bostona tiek uzskatīta arī par nozīmīgu finanšu, medicīnas un biotehnoloģijas pētniecību centru. Lielu lomu reģiona ekonomikā ieņem tūrisms. Bostona ir starp desmit populārākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs, kuru katru gadu apmeklē 16,3 miljoni tūristu.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti rezidencē divvietīgās istabās. Programmas Discover Boston dalībnieki dzīvo ģimenēs divvietīgās istabās ar brokastīm un vakariņām darbdienās, vēlām brokastīm sestdienās, kā arī vēlām brokastīm un vakariņām svētdienās.

PROGRAMMU  APRAKSTS

Visās programmās ir iekļautas 18 angļu valodas nodarbības nedēļā, kā arī papildus aktivitātes un pasākumi atkarībā no izvēlētās programmas.

Boston Summer (The Newman School)

Vecums: 12 +
Programma tiek rīkota Newman School kampusā. Tās dalībnieki iepazīsies ar lielās metropoles dinamisko dzīvi, kā arī pieskarsies šīs vēsturiskās pilsētas pagātnei.
Ekskursijas un pasākumi: Newsbury Street, Feneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and the State House, Cambridgeside Galleria, Harvard University and Harvard Square, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, Revere Beach, Six Flags Amusement Park.
Datumi (2024)
23.06
30.06
07.07
14.07
Cena: 1990 $ (1 nedēļa)


Discover Boston (Boston Commons)

Vecums: 15 +
Kursu dalībnieki tiks iepazīstināti ar daudzajiem Bostonas kultūras objektiem, apmeklēs prestižas universitātes un koledžas, kā arī jautri pavadīs laiku daudzajos tematiskajos parkos.
Ekskursijas un pasākumi: Newsbury Street, Feneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and the State House, Cambridgeside Galleria, Harvard University and Harvard Square, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, Revere Beach, Six Flags Amusement Park.
Datumi (2024)
14.07
21.07
Cena: 1375 $ (1 nedēļa)


University Tour (The Newman School)

Vecums: 15 +
Amerikāņu izglītības sistēma katru gadu piesaista studentus no visas pasaules. Kā izvairīties no kļūdām, izvēloties mācību iestādi un programmu, ar ko sākt un kā sagatavoties mācībām ASV? Atbildes uz šiem jautājumiem jūs uzzināsiet šajā programmā. Jūs apmeklēsiet vienas no prestižākajām izglītības iestādēm ASV un tajā pašā laikā iepazīsiet ievērojamākās vietas. 3 nedēļu programma ietver trīs sesijas par sagatavošanos studijām ASV, kā arī vizītes uz 7 augstskolām:
Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, University of Massachusetts Boston, Fisher College, Brown University, Boston College, Boston University.   
Ekskursijas un pasākumi:  University Street, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and The State House, Cambridgeside Galleria, Boston Duck Tour.
Datumi (2024)
23.06
30.06
07.07
14.07
Cena: 1990 $ (1 nedēļa)

________________________________________________________

Cenā ir iekļauts

-  mācības pieredzējušu pasniedzēju vadībā;
- dzīvošana divvietīgā istabā universitātes rezidencē;
- ēdināšana;
- ekipējums;
- pasākumu un ekskursiju programma;
- mācību materiāli, sertifikāts par kursu pabeigšanu;
- transfēri no/uz pasākumiem, uz dzīvesvietu un atpakaļ.

Papildus izdevumi

- aviobiļetes
- skolas reģistrācijas maksa – 175 $
- transfēri no/uz lidostu – 165 $
- aģentūras reģistrācijas maksa – 65 EUR
- apdrošināšana – 40 $/ned.

Līdzi ņemšanai nepieciešamās lietas:

Peldlietas, ērti apavi un apģērbs, vārdnīca, rakstāmlietas, mapīte, mugursoma, fotoaparāts, kabatas nauda (150-200 $ nedēļā), pretiedeguma krēms, medikamenti, vējjaka.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.